Glavni meni

'tica - istorija bolesti

Započeo Kostić, 04 Novembar, 2014, 15:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

spor je boki i slabo pote¾e. ako æu veæ da vozim spor motor, nek to bude klr 250. ionako bi voleo da ga vozim. ovo nit ide nit ne ide a vuèe za rukav. ubije mi ¾elju da se vozim.

Kostić

¹izofrenièno zatvaranje letnje sezone u decembru, sad kreæe zimska :)

easy ride Suzuki GSXR 600 srad

easy ride Suzuki GSXR 600 srad

Kostić

poèela zimska sezona. ko padne na bulju - gojko sisa  [yahoo]

Suzuki GSXR 600 srad snowR

Hattrick


mkt


VR 46

Twist of wrist!

goranvojska

ajde da ustanovimo neki orden MM ili povelju za ovakve kao sto je kole.jbt pa ti nisi u vinklu jebes mi sve.

nemke

Svaka cast Kole, ti si kraljina!;D


Grof

...Svaka èast na istrajnosti.... ali za¹to ti toliko dugo vergla? ... kontam ne dobija dovoljno goriva...

Kostić

pa kad nem auto. jel da idem pe¹ke po leba? oæu boli me kurac.

ne znam ¹ta je, kad je ladno tako zajebava. mo¾da su sveæe mo¾da denso mo¾da karburatori. neka ga, zajebava al upali. mada sumnjam da su karburatori, nije led pa da zaledi, a mo¾da i jeste. ko ga jebe.

nego, to jo¹ malo zajebancije, posle kad nam zoka uvede otimaèine za bahatalije na motoru, prelazim na tomos. on ne mo¾e da se izbahati, a ovo samo kad oæu da izduvam krimi mod za du¹u

mkt

jel moze to da ima veze sa slabim akumulatorom

goranvojska

Citat: mkt poslato 28 Decembar, 2014, 16:10
jel moze to da ima veze sa slabim akumulatorom
svecice i karburatori.sve po malo.

Kostić

#333
nije ovo do akumulatora. ili je denso ili sveæke il je karburator. akumulator jebe kevu. vi¹e puta na dan ga ovako cimam i dr¾i ujutro normalno


ko nema auto, za¹to bi i¹ao pe¹ke? isti kurac u gradu ko i leti. sneg kad iznenadi, iznenadi i auto. osim ¹to me gledaju kao da sam pobego iz laze, nekima je i simpa pa se nasmeju. a ja odem u maksi, kupim æevap, u aman leba i kocu i bole me kurac. deca velika svoji ljudi, svi stanemo na njega, ¾ena oti¹la, pa nem nerviranje ¹to neæe se vozi. de æe¹ bolji budalizam pod 'stare' dane.

ko nema auto a ne ide peške

Havarisan

Citat: kosta66 poslato 28 Decembar, 2014, 16:17
nije ovo do akumulatora. ili je DENSO ili sveæke il je karburator. akumulator jebe kevu. vi¹e puta na dan ga ovako cimam i dr¾i ujutro normalno
Sta ti je Denso?

Kostić

èini mi se da sam video denso ispod sedi¹ta, ako sam dobro primetio nema kablove nego ¾ice. pa ¹ta je to? cdi il denso, jebemliga. otvoriæu pa æu da vidim.

denso - komp, to sam mislio

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

#337
otvorio, ¹ta sad? recimo da do nekih 5 c pali na prc, a ispod 5 c posle trideset sec. za 30 sc ima fore da podgreje kvar na tih 5 c pa startuje, m? nema kablove, jel, znaèi distributori, sveæice ili komp? ajde doktore, re¹i problem.

http://s14.postimg.org/atpe8h1fl/SAM_5320.jpg


najjjjboljiii iiii najjjleeep¹¹¹¹¹¹¹¹¹¹¹i [dancing] [yahoo] 8)


https://www.youtube.com/watch?v=pqfEyeT3oF4

Darko

Ma cuti i verglaj....moj ispod 10 ne pali uopste 😃

BOKYBOY

...tako i moj ponekad...vrti kao lud ali nece da sastavi...na gurku upali na 2 cm...a nekad pali skroz normalno...juce upalio na kljuc posle par dana ne vozenja... [neampojma]