Glavni meni

'tica - istorija bolesti

Započeo Kostić, 04 Novembar, 2014, 15:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF


Cale


Kostić

poèela da mi curi rða ne sve strane iz motora. pun je blata, peska, kamenja, toèak èangrlja, ploèice do¹le do metala, vizir kurcu ne valja, ubi me ladna vetru¹ina, nema grejanje na 110 c iz plastike, smrzo sam se ko dupe sinoæ, al neæe da potro¹i preko pet L da mu jebem kevu, kako god ga vozio. volim kad karburaton ne valja u korist mog novèanika ;D

Kostić

oæe neko ovaj motor za dominatora, klea, klra ili slièno govance? neæe po ledu [bejzbolka], sneg nisam ni probo [panic] kevu mu jebem, d¾aba mi poso za da se vozam samo po gradu zimi  :(

Balsa Wrx

Mjenjaj ti to kole za neko auto preko ove zime nije to primorje,necu da ureknem ali slomices se nedje pa ce bit kuku lele :D 
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Kostić

dete bre, nemoj èièu da uèi¹, kako se cepaju drva :)

VR 46

Twist of wrist!

Balsa Wrx

Ja ti zborim na vrijeme kole,da vozis enduracu pa ajde :)
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Kostić

jebo te endurance bre. èièa kad zaja¹e turbatj...

http://s13.postimg.org/nwhy4xmyv/547789_05f9_1024x2000.jpg

a za vas decu, bicikle... :)

http://s12.postimg.org/mza53yxfx/2ef923a5417ad8fef8d458b3614fcc3e.jpg

da se nauèite, kako se cepaju drva! :)

Kostić

elem, ko ¹to reko tamo kod dareta pa popio minus, malo sam mu izduvo èunak. ide rða lepo, lep dan, bez vetra (napokon) ravno ko vojvodina tamo u vojvodini... pa niz fru¹ku, zalego èièa ko rosi na rezervoar, viri kroz vizir i spizd do koske, a pre be¹ke, malo pocepo panj uz fru¹ku, olalaa. [yahoo] [dancing]

Balsa Wrx

- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Kostić

u fazi sreðivanja prednje koènice, do¹ao sam do zakljuèka, da iz nje izlazi rða, da nema paknove, da su klipovi iza¹li napolje i da su diskovi poèeli da tresu pri koèenju na veæim brzinama. u nedostatku diskova i panova, kao alternativu koristim èizme. potrajaæe neko vreme, pre nego mi noge provire na asfalt i vratim se u svete opanke.

al kad operem motor ima da ga slikam za dnevnik :)

ЯЭВОЛУТИОН

ja sad provalio sta znaci ime teme.....prvo sam pomislio "Sestica istorija bolesti" pa ono kao okraceno "'tica".....zapravo tema je "Kostica istorija bolesti".....mada bi mozda efektnije zvucalo "evolucija" ili "napredovanje"....ali i ovako je ok.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

sad bi ti reko ¹ta si provalio, al neæu, posle æe da mi ispale buljuk minusa, pa æemi opadne rejting :-* :)

Kostić

sipo sam do èepa i pre¹o 300 kilometara miksovane vo¾nje. grad, livada, rkemdrk, od 40 do kolko je mogao. ma nije najbolji. najaèi sam bre. em najlep¹i, em najmanje tro¹i, em stane èetvoro na njega :)


al, to je suzuki, jebiga :)

Darko

ima jedna motka kod mene na parkingu , pa kad prolazis svrati da ti je dam , da je namontiras na rep , pa kad treba da stanes ,a ti spusti motku da ukocis

Kostić

jedem èokoladu sle¹nici, na¹o na astalu, pa sve krckam sovi moji bezubi zubi i smejem ti se , evo ima po stata. al si se napalio ko mlad na sisu, bem ti lebac, jebo te i suzuki i kavasaki, trotinet je zakon bre :-* :)

Kostić

 dok ste se vi smi¹ljali, gde da se provozate, èièa je sasvim realno, oti¹o na rudnik, tj u holivud, da ruèa i popije kafu, malo se ljulja i nadi¹e vazduha. do rudnika, klasika, ibarska, 80 do 140, lagano, al gore kod kafane zajeb. ide se izmeðu kafane i trafike, uzbrdo. snega nema, ali je blato do vrha. uzbrdo je rða klizala, al se ispela. na samom ulazu ima put do samog vrha, tu mi je motor ispo par puta ;D jebemukevu! veliko brdo, li¹æe, blato, al mic po mic, malo gur i izaðe. e kad sam napokon parkiro, malo se raskomotio, jeo pasulj, pio kafu, ljuljo se, pu¹io, le¾o u le¾aljku i bolo me kurac za ceo svet. onda se spakovo pa polako nizbrdo. e uzbrdo je bilo lako, al nizbrdo, blato, kliza i prednji (da se dare ne naduri, al bogomi sam koristio i prednju, iako se sva raspala, al ¾ao mi je, nije zabola) pa sam nizbrdo putovo ladno petnes minuta do kafane i dr¾o rðu nogama da ne ispadne. posle, kad sam napokon si¹o, stao, neki ljudi iz auta blejali u mene ko da sam ispo sneba, bilo par bara, malo isèeprko blato iz prednjeg blatobrana, zaglavilo izmeðu toèka i plastike, umoèio malo toèkove u baru, malo gasno  (opet sam dr¾o prednju, jebiga) da zadnji malo okrene u bari, navuko ¹lem i polako kuæi. (prvih deset kilometara, dok nije spalo blato sa guma, pa onda malèice spr¾, nisam preko 200 ¾ivota mi, ne mo¾e rða br¾e, uff mi reko :) )

meðutim...


u odlasku, na¾alost, desila se te¹ka saobraæajna nesreæa sa ¾rtvama, na jednoj krivini kod nekog mosta, pa je bio zastoj do ljiga. ja sam, naravno, bahato i¹o pored kolone dva na sat, jedno dva kilometra, pazio da me neko ne opali vratima po glavi, jel, neki su i okretali, pa izbio prvi i saèeko da panduri puste saobraæaj i nastavio.

danas je sveti nikola, za¹titnik putnika, ali to je samo legenda. ipak, ljudi se opuste i voze, kao da su ¹umaher. niko neæe da nas za¹titi, mo¾emo samo da za¹titimo sami sebe, jer ni bog, ni svetac neæe, video sam danas, po ko zna koj put u svom ¾ivotu.

biæe par videa i slika kad okaèim na jutjub i to je to. a vi smi¹ljajte gde æete da se provozate :)

[flashing]

rudnik srpski holivud part 1

Balsa Wrx

- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Kostić