Glavni meni

'tica - istorija bolesti

Započeo Kostić, 04 Novembar, 2014, 15:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 28 Novembar, 2014, 22:03
Citat: UFF poslato 28 Novembar, 2014, 21:31
nema potrebe za prepucavanjem vrlo je jednostavno :D

How to measure your penis for Stealth Innerwear

B)  UFFe ....reci mu kako je to kad te neko spizdi odpozadi na semaforu.....jesu li problem bila tvoja muda, tvoja pamet ili nedostatak srece.....

1.sto se uffa tice problem nisu bila njegova muda,nije ih koristio u momentu voznje i divljao,njegova pamet je dobro odreagovala jer nije udario on u onog ispred njega  a  sreca je ta da je prosao bez vecih posledica.

2.sto se tice coveka koji ga je udario "imao je (bi) muda" da ga je uff tuzio pa da ga na sudu rebnu sa nekom dobrom kaznom (neznam da li ga je uff tuzio ili nije itd),pamet sigurno nije imao,jer sta god da je radio nije bio mozgom prisutan u saobracaju,da jeste stao bi na vreme,a ni srecu nije imao da zakoci i ne udari u uffa ;)

UFF

ma kakva tuzba uzeo neku kintu i teraj dalje, dobar je lik bilo mi ga zao, vozi raspali auto i nosi moto jaknu, kaze nikad nikog u zivotu udario nije

Cale


clutch&brake

Citat: Darko poslato 28 Novembar, 2014, 18:44
mozak = malo skola + malo iskustvo + malo zivot

nekad nemanje muda znaci upravo imanje mozga

jebo vas nemanja obojcu
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ЯЭВОЛУТИОН

otac ti dao ime nemanja......mozak , muda, sreca.....ti bas nista nemas....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

Citat: UFF poslato 29 Novembar, 2014, 01:16
ma kakva tuzba uzeo neku kintu i teraj dalje, dobar je lik bilo mi ga zao, vozi raspali auto i nosi moto jaknu, kaze nikad nikog u zivotu udario nije

ovaj brate poseduje sva tri :

1.ma kakva tuzba uzeo neku kintu i teraj dalje, dobar je lik bilo mi ga zao = imao srecu nisi ga tuzio
2.vozi raspali auto = ima muda uci s to u saobracaj
3.nosi moto jaknu = ima pamet,jer ce ga moto jakna sigurno bolje zastititi u raspalom krsu nego treger majica

[rofl] [rofl]

clutch&brake

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 29 Novembar, 2014, 12:11
otac ti dao ime nemanja......mozak , muda, sreca.....ti bas nista nemas....

nije batice... to je ironija... imam sve a zovem se Nemanja
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ЯЭВОЛУТИОН

bolje cuti...nemoj sad da zove gazda Ugrisica pa cec da vidis svog boga.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

FANTOM

Ja sam tero ko Kosta PUN GAS  [thumb_up] , al jbg sto se kaze bi mlad lud terao tako od 20 do 22-ge tad sam zguzvao Hondu u auto koji mi je isao u susret u krivini sa 120 elem u tom trenutku previse je bilo doze muda nego pameti , al sta ces mlad zelen idemo dalje bitno da sam preziveo ...  A sto se tice udaranja od pozadi imao sam iskustvo pa da podelim sa vama. Kao sto rekoh mlad pun muda i bez mozga u to vreme po kraju nesto se vozim a od opreme na meni samo rukavice. 2 trake nailazim na semafor crveno jedno 6 kola poredjano u levoj traci. Pali se crveno staju ja ih obilazim desnom trakom ali uz njih levom stranom desne trake i krecem da kocim da bi stao na liniju kad od pozadi dum [neampojma] Sta se desilo riba je izasla sa parkinga ukljucila se u desnu traku to ukljucenje mnogo je da je 5 metara pre semafora znaci vec je bila u traci i spizdila me sa 124-tvorkom od 2 ipo tone u tocak jelte , katapultirala me sa motora pao sam posle pesackog, srecom docekah se u sklek na ruke i noge , rukavice posluzile, motor pao na stranu jos se vrti tocak drlja deklu jaoooo [doh] jer kao sto rekoh bio sam u zaustavljanju nisam jos stao ... :) I nista ustanem ti ja jebem joj sve zivo i mrtvo pali se zeleno ode kolona iz leve trake a i ona za njima :) . Ja gledam i ne verujem . Ja lepo dignem motor vidim nije nista malo dekla obrusena pa pun gas za njom stignem je na semaforu i umesto da joj demoliram makar vozilo , ja joj samo jebem sve zivo i mrtvo i okrenem se i odem (budal) ...Da rezimiram po meni muda , sreca je uvek dobro dosla kao faktor , a i ja sam je u dosta slucaja imao , ali pameti nikad nije na odmet, i na kraju bolje da se ima vise pameti kad se vozi motor nego da se vozi Egom ;)

CBRR1

#230
R1 and go pro hero test

Nisu muda u pitanju samo nemanje mozga..sve u svoje vreme polako se ta muda pretvore u mozak,to malo sa godinama a i sa zivotom...

FANTOM

Citat: CBRR1 poslato 29 Novembar, 2014, 15:07
R1 and go pro hero test

Nisu muda u pitanju samo nemanje mozga..sve u svoje vreme polako se ta muda pretvore u mozak,to malo sa godinama ai sa zivotom...

Veliki LAJK za recenicu ;)

Mik


Kostić

3.17  [nono] pe¹ak je Svetinja [klanjam_se]

ja sam batalio muda po gradu. vozim 50 ;D i gledam u ogledala, da ne proðem ko uf. skoro sam izbego kombi sleða ispred pe¹aèkog. vidim krenuo pe¹ak na pola, ja na koènicu, a kombi kliiz, ja pustim pa desno, pa na obe i stanem. e sad, po na¹em srpskom obièaju, meni se najebu majke ¹to sam stao. nema vi¹e one stare nalepnice 'dr¾ite rastojanje' to nama srbima ne treba, mi smo opaki virtuozi za volanom. mislim, ma va¾ise, al da nisam stao, izlomio bi i pe¹aka i sebe. nego levak u beogradu, svi duvaju, televizor smanjio nesreæe, a urgenti centri pretrpani. ha ha.

jedino se provlaèim prvi na semafor. al kako je ona ministarka domaæica ¹iznula i za to æenam otimaju imovinu :o

Kostić

pre neki dan sam se provlaèio kroz NS i okrenem nekoj ¾eni ogledalo na autu sa kacigom za suvozaèa, bila okaèena pozadi sa strane. stanem, odguram motor unazad, izvinem se, pitam jel treba da namestim, ¾ena ka¾e ne treba u redu je, namesti ga sama, opet se izvinem i odem. posle mi po sata bilo krivo

Kostić

taman jo¹ par dana u karantinu da se izlajem dok zaleèim promaju, stavim èin i zbri¹em u vranje na kafu ;D

stilgar

Citat: kosta66 poslato 01 Decembar, 2014, 17:26
taman jo¹ par dana u karantinu da se izlajem dok zaleèim promaju, stavim èin i zbri¹em u vranje na kafu ;D
moze lako da se desi da ostanes tamo do proleca :)

Kostić

u po litre petroleja da nema trika da se to desi :)

Balsa Wrx

Ja bi volio da zavrsim sa padovima za neki naredni period jer ne moze proc mjesec a da ja sa mojim kostoprdalom ne osjetim asfalt,baksuz sto baksuz,a drzi se kostoprdalo ne da se tako lako :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Kostić

aj polomi ga pa æe¹ kurac da se vozi¹, dok sam ne zaradi¹. neæe keva da ti kupi drugi, jer vidim da ti nije jasan tekst od tome, kako brod ne potone a ima sto kila. ostav bre to padanje, bemtilebac, treba se riljamo na plavu ¹pilju!

;D