Glavni meni

'tica - istorija bolesti

Započeo Kostić, 04 Novembar, 2014, 15:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

ko bre di¾e noge na volan, jel ja? ne to nisam ja to je moja ¹auma. ja sedim kako je propisano i dr¾im volan sobe ruke, osim kad ma¹em u kameru na gazeli ;D

Kostić

i d¾oker je u pravu kad ka¾e da ne znam ¹ta oæu ;)

sad mi je dosadio R, oæe mi se stara dobra i proverena drkalica za po ¹umi. ko u stara dobra vremena, kad smo maki i ja riljali po ko¹u, a ovo nije uspelo da se popne gore iznad ajduèke. do¹ao sam do onog uspona izmeðu dva drveta i ulao pao. jedva sam ga spustio nazad.

sad menjam, ako neko oæe ;D

http://www.polovniautomobili.com/oglas5555929/suzuki_gsxr600/

UFF

za dr big?   [facepalm]

ebo te suzuki gori enduro motor od njega ne postoji


BOKYBOY

...nece vise moci da nosi opanke...morace u stiklama da vozi... ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: kosta66 poslato 18 Novembar, 2014, 22:28
i d¾oker je u pravu kad ka¾e da ne znam ¹ta oæu ;)

sad mi je dosadio R, oæe mi se stara dobra i proverena drkalica za po ¹umi. ko u stara dobra vremena, kad smo maki i ja riljali po ko¹u, a ovo nije uspelo da se popne gore iznad ajduèke. do¹ao sam do onog uspona izmeðu dva drveta i ulao pao. jedva sam ga spustio nazad.

sad menjam, ako neko oæe ;D



imam resenje za tebe
http://images43.fotki.com/v1321/photos/3/34815/6686587/YamahaR1Trail-vi.jpg
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gvozden

#165
Ima ovde kod mene jedan dominator, moz svakakve kombinacije da pravish.
Ispravka, domino otishao , covek ima bmw f650..

Kostić

neæu drbig, reko mi vlada panèevac da ne valja. ne¹to od honde, dominator i slièno. kakav je taj bmw, za to verovatno treba pare plus. ja oæu kljuè za kluè. sad sam jaho markovog dominatora do inðije, motor je stvarno super, nije ne¹to brz, al milina za voziti, zavr¹io papire oko ugovora, odo da ¾ickam tablicu   [yahoo]

Kostić

al ako mi alja donese ove gume, otpada trip ;D

Balsa Wrx

nemoj f650 uzimat kole ako boga znas,vozio sam ga 10ak puta motor ne ide lijepo,tonu vibracija,nije za nikakav off moze ali nije..
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

UFF

imao i f650 i dominatora
f650 qovno
f650gs odlican, vozi se ko dominator, ko bicikla, ali verovatno preskup za tvoju kombinaciju

Kostić

aj da vas poslu¹am, onda samo dominator ili ne¹to od honde. nemo¾ honda da bude lo¹a, to znam i ja. predao sve, sutra tablica ako mi panduri ne iskopaju mahanje u kamere na gazeli, pa ka¾u daj pare ;D

stilgar

za tebe je kao ljubitelja suzukija DR 650 R dakar.




ЯЭВОЛУТИОН

nema anlaser a kosta je ko devojcica...nume da kurbla :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

ovakav bio onaj djebel za 800 e, ¹to sam ga umaloo kupio proletos. ne bi ja dao kljuè za kljuèa za ovo.

sa ¹esetosam kila, ni apena ne bi zakurblo. al umem da guram da upali, tu sam ekspert :)

http://s30.postimg.org/5gi1cqns1/10806930_896638093679519_530499612_n.jpg

Kostić

po gradu 5l, ono od kuæe do prodavnice 5l, napolju 160 - 200 5l, a ladno je. i ne tro¹i ulje. napokon pravi sirotinjski motor  [klanjam_se] [yahoo] [yahoo]

clutch&brake

Kako si preracunao da ti na 160-200 trosi 5l? Mozda na 10km
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

UFF

ako uopste moze da ide 200 onda pri roj brzini trosi 10l sigurno

Hurricane

#177
..takoðe kladim se na 10/100 pri 200k/h

isto sumnjam da ide ispod 6 na kreni stani normalne vo¾nje po gradu, ka¾em normalne bez punjenja ali i bez razmi¹ljanja o ¹tednji

radi se o motoru marke Suzuki GSX-R i zaista mi je i glupo da uèestvujem u raspravi o potro¹nji kad prièamo o R-ovima, Porscheovim Cayenima,

blindiranim G-klasama, Bugatti Veyronima i sliènima..

Izli¹no je..

ne znam ni koji mi bi kurac da postujem na ovakve gluposti, ne obraæajte pa¾nju... neam ja pojma


a ti Kole nemoj se ljuti¹ i prima¹, kakve veze i ako tro¹i 10 na 200kmh i treba da tro¹i jer je ma¹ina ljuta u pitanju..

Cale


To je on raèunao na 50 km.

Kostić

bg - vrbas 140 km. do tamo i nazad 14 l. sipam do èepa. tamo dosuo 7l, ovde dosuo 7l. sad, pazove, inðija.... ns 40 - 60, a od rumenke do vrbasa 15 minuta ;D (kroz sela 60) pa mogu da se radujem da ne tro¹i mnogo. pre toga 15l 300 i kusur kilometara od kuæe do maksija i ¹uma. mrzite me slobodno, al ne tro¹i ulje ;D