Glavni meni

'tica - istorija bolesti

Započeo Kostić, 04 Novembar, 2014, 15:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Cale

Nemojte se svadjati.Glupo je.OK je imati drugacije misljenje ali nema potrebe za ovim negativnim vibracijama.Izvinite se jedno drugom preko pp-a,kad se sretnete popijte zajedno pice a ovde nastavite zajebanciju kao i do sad. [cheers]

Bori¹a

Citat: njanja poslato 18 Novembar, 2014, 10:36
a ponasas se gore nego nego borisa dok je bio motorko drko.

hahaahha [rofl] [rofl] jebi se ;D

Kostić

ja se ne svaðam, samo odgovaram na pitanje, 'koj æe èoveku kurac jaguar'. a to ¹to se nja prepoznao u reèenici 'za do kafiæa' ¹ta ja da mu radim. al na njega svakako nisam 'upucavao' kad sam to rekao. no dobro, poskidasmo mu minuse. :)

VR 46

njanja je rekao koji ce mu k misleci na bozeje koliko sam razumeo,a ti si mislio da njanja misli na jaguara,i odatle pocinje nesporazum,sad lepo i meni jedno pivo dodjete od ovolikog razmisljanja i zato sto glumim nekog  [policaja]  [cheers]
Twist of wrist!

Kostić

mo¾e, ¹to da ne, ajde svrati sposla pa taman i da ti dam filter da proba¹ ako pa¹e.

Kostić

ako je mislio na bozeje, da ne pi¹em kad mu odnesem par tannoya na motoru tamo, sa njima æe da pla¹i bogami ne samo medvede, nego i kom¹ije na susednom brdu :)

Cale

Ako budes stavio Tannoy na motor neka te napadne medved.  :D

mkt


Boban_m


Darko

brend - zvucne kutije ili ti zvucnici

mkt


rboban

Nego pogledah malopre ona dva klipa u jednom postu, 750 i 600... Udaras po kvacilu ko da vozis cvaju 125ccm :)
Ostale klipove cu da pogledam kasnije.... ;)
Ride It Like You Stole It

stilgar

Citat: rboban poslato 18 Novembar, 2014, 17:39
Nego pogledah malopre ona dva klipa u jednom postu, 750 i 600... Udaras po kvacilu ko da vozis cvaju 125ccm :)
Ostale klipove cu da pogledam kasnije.... ;)
jednom zvaka, uvek zvaka, bez nje se ne vozi :)

VR 46

Citat: kosta66 poslato 18 Novembar, 2014, 15:15
mo¾e, ¹to da ne, ajde svrati sposla pa taman i da ti dam filter da proba¹ ako pa¹e.
ajde neki drugi dan,sad sam bio na treningu pa sam direktno stigao na posao,a i ninja mi nije tu...svraticu od nedelje jedan dan  [thumb_up] [cheers]
Twist of wrist!

Kostić


Hattrick

Citat: kosta66 poslato 18 Novembar, 2014, 19:22
oæe kupi neko monitor, fali mi za pojaèalo ;D

A koj ce sad pa tebi kurac pojacalo ?  ;D

zVuk

....pa valjda da ima da proda kad mu zafali za monitor.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Kostić

jebo monitor, ionako mi slu¾i da se zalajavam ovde sa vama. ovako prodam monitor kupim pojaèalo pustim d¾ez i onda menjam tv za monitor... tv ionako ne gledam, i tako dok sam ¾iv.  :)

Kostić

Citat: rboban poslato 18 Novembar, 2014, 17:39
Nego pogledah malopre ona dva klipa u jednom postu, 750 i 600... Udaras po kvacilu ko da vozis cvaju 125ccm :)
Ostale klipove cu da pogledam kasnije.... ;)
uistinu, ja nikada nisam znao da vozim motor, u pro¹losti sam se lomio i besneo ¹to mi ne ide i eto sad opet, pod 'starije' dane oæu da ga vozim do penzije. samo ¹to sad nem namere da padam i vozim polako. snimci su montirani samo za zajebanciju i kurèenje. u celoj 'sezoni' ove godine ako sam ga digao na zadnji par puta i to je sve i to uglavnom sluèajno. kapiram, ako doðem na ovakvo mesto kao ¹to je ovaj forum, nije na odmet malo kurèenja, al ne zarad tripa 'ja sam dasa' nego tako, bezveze. pa sad kako se ko naðe da shvati takavv id zgubidarenja. nema u tim snimcima ni¹ta zanimljivo :)

ЯЭВОЛУТИОН

ima......dizes noge preko volana kao kad si vozio mesnu zajednicu.....dakle napredak je mali ali vidljiv.....
p.s.
I Njanja je naucio da dize na tocak gixera pa sta.....i dalje se omlati svake godine :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11