Glavni meni

'tica - istorija bolesti

Započeo Kostić, 04 Novembar, 2014, 15:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

ovo je 'tica. vrabac. sinoæ je do¹ao u na¹ zagrljaj, na konto bika, koji je oti¹ao kod lekara, pa kad ozdravi, da nekoga poslu¾i i navoza, kao ¹to je i nas. 'tica je, koliko primeæujem, stigla iz nemèije, ne znam gde je sve bila, al do¹la iz indije. ide na mog starijeg sina, on je razlog ¹to sam je uop¹te i uzeo. jes da nema pojma da vozi, svaki bajs je polomio na gelendere, stepenice, ¹ume, iako bicikle tome ne slu¾e, ovu 'ticu je voljan da savlada. mada mi se èini, da ga ne¹to ba¹ zabole kurac, njemu je va¾no samo da ima ¹ta da popravlja. nezaposleni mladi i neve¹ti, al ¹kolovani automehanièar ¾eljan masnih ruku i zavlaèenja pod haubu, sad ima ¹ta da prèka. jutros smo ga za poèetak malko raskupusali, da vidim za¹ta sam dao mog voljenog bika i za poèetak ovog dnevnika, treba da se malo srede karburatori, nemiran je na leru, ne rade levi migavci, diskovi jo¹ malo pa ko daretovi, nename¹tena prednja koènica, srediæemo i za sad to je to. taman zimska razbibriga. [yahoo]






Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mkt


OKi


VR 46

Twist of wrist!

ЯЭВОЛУТИОН

oces i ovoga na zid kad umre.....mada ovaj SMRAD ne deluje da su se deca igrala...bar nema stripoteku po viziru...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ivan1979


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

nemke


Havarisan

ovaj je 97-mo god.? promenu gumice u karburatorima to im je boljka!

Hattrick

Citat: Havarisan poslato 04 Novembar, 2014, 16:56
ovaj je 97-mo god.? promenu gumice u karburatorima to im je boljka!

Jeste, gumice u karburatorima, i spaner lanca bregaste.  [thumb_up] [thumb_up]

Edit: Imam jedan standardni filter vazduha za SRAD 600 koji ima ukupno oko 200km predjenih, ako je tvoj los ili ne montiras K&N, javi se da ti ga dobacim.

Hurricane

jel bilo kljuè za kljuè?

sa sreæom!!

Tatica

Да обришем наочари, почиње нови ''Рат и мир''!

goranvojska

Citat: Tatica poslato 04 Novembar, 2014, 19:04
Да обришем наочари, почиње нови ''Рат и мир''!
u vise tomova.

Hattrick

Pola ukupnog protoka servera samo Kostine teme  [rofl]

BOKYBOY

...meni su njegove teme vrh...! [kralj]

sremac

Srecno, i pamet u glavu s ovim :)  kad ti dodje da ga lomis po gasu, seti se zadnje dve nedelje kako je bilo bez motora, a sad uzdavlje i puno km zelim :)
budala na leru, mudonja u kontra smeru

goranvojska

Citat: BOKYBOY poslato 04 Novembar, 2014, 19:40
...meni su njegove teme vrh...! [kralj]
naravno.ali kazem da bas zbog toga ima toliko da se ispise ovde.

Hattrick

Citat: BOKYBOY poslato 04 Novembar, 2014, 19:40
...meni su njegove teme vrh...! [kralj]

Sta vrh, lik je toliko lud da ne postoji trebalo bi ga izmisliti.  [rofl]
Kad su aktuelne, u 90% slucajeva samo njegove teme citam.  [rofl]

goranvojska