Glavni meni

Tuning po klasama (mali blok, 2t)

Započeo perlx, 07 Februar, 2011, 00:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Tihi_ZR

Jos ja kreten dao 4000 za nove tegice za moj motor i vidim da ne vuce nesto. a i trosi vise.

Gašpar

Citat: Titja poslato 14 Februar, 2011, 21:47
Jos ja kreten dao 4000 za nove tegice za moj motor i vidim da ne vuce nesto. a i trosi vise.

Pa ti nisi normalan. Kako sad mislis da dignes motor na tocak?  [neampojma]

Zika

Znam da zvuci  [ludak],ali da ne pravimo sprdnju od toga...

A 4000 za tegice  :o ,ni ja se ne bih osecao pametno  [dunce]

Tihi_ZR

Citat: Gaspar poslato 14 Februar, 2011, 22:10
Citat: Titja poslato 14 Februar, 2011, 21:47
Jos ja kreten dao 4000 za nove tegice za moj motor i vidim da ne vuce nesto. a i trosi vise.

Pa ti nisi normalan. Kako sad mislis da dignes motor na tocak?  [neampojma]
Stavicu snajku iza pa cu da probam, kao pravi moto manijak! :)
A jbg, bili su zlatne boje pa nisam odoleo. Kad volEm.

UFF


Zika

Nek` je on ziv i zdrav, ali on nije 1C 2T 50cc ,ni ne spada u skutere,i cena novog nije ispod 3000e, takodje mu ne treba tuning  [offtopic]


Tihi_ZR


Black Adder


dzoni tattoo

ima neko predlog za silver winga 600 ?

SASAPS

da li  neko  zna  kako se menja  uljna pumpa  na  apriliji sr 50   karburator    minerali masina  ili  neka  slika  ili  neka  pomoc  hvala u napred

Tihi_ZR

Najbolje ti je da skines sve to i da sam pravis mesavinu i manje su sasne da ti zariba skuter.

Gašpar

Nikad nisam imao poverenja u te pumpe. Zamisli, crkne pumpa, on nikako ne signalizira, a motor polako crkava. Jos ako nisi neko ko petlja oko motora nego sedi i vozi, male su sanse da ces primetiti da motor nema ulja...

Tihi_ZR

Gaspar je u pravu, pogotovo ako je starija masina. Ako se ne varam Minareli masina je isla u starije aprilijine skutere i ista je u sraf kao Yamaha Aerox. Ako se budzi masina, mora se povecati kolicina ulja koja ide u mesavinu sa 2% na 4% i mora kvalitetnije ulje. Zato je bolje praviti mesavinu i ne moze da zariba od toga nikako.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: SASAPS poslato 23 Avgust, 2011, 12:12
da li  neko  zna  kako se menja  uljna pumpa  na  apriliji sr 50   karburator    minerali masina  ili  neka  slika  ili  neka  pomoc  hvala u napred
sa desne strane agregata do magneta se nalazi uljna pumpa...drze je dva stafa iz pravca prednjeg tocka..odvrnes ta dva srafa i izvuces pumpu...jednostavno
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11