Glavni meni

WSBK - Losail , Qatar

Započeo Radanovic, 31 Oktobar, 2014, 15:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Radanovic




Sylvain Guintoli & Tom Sykes




Tom Sykes u Qatar dolazi sa 12 bodova prednosti ispred Guintolia.

eclipse4

gde da gledam u picku mater???

Radanovic

EuroSport

http://livetv.sx/en/eventinfo/266800_superbike_losail/
trebalo bi biti ovde

ako ne tu , onda æe biti 100% na sportlemon i na vipbox.eu ( za sad nema linkova , ali æe biti u Nedelju )

Radanovic

po na¹em vremenu

SBK - RACE 1   17:00   
SSP - RACE   18:15   
SBK - RACE 2   20:00   


Radanovic

Goooooo Guintoli  [yahoo]

Nakon prve trke smanjena razlika na samo 3 boda

x3mer89

Volim ovog Baza pravi je car :D

Sykes je levat, nije zasluzio titulu, treba opet da je izgubi u zadnjoj trci.
Prva gore a ostale dole, ako nije kontra. Ako je kontra sve to isto samo obrnuto ali onda promasim..

eclipse4

sta koj moj....ide neki bilijar ???

Radanovic

mora¹ pratiti te EuroSportove ... mixaju prenose , nekad prenose na Eurosport 1 , a nekad na Eurosport 2 ...
na ovom linku gore ¹to sam postavio , tu sam gledao prvu SBK i Supersport ... a drugu trku sam gledao na TV-u.

uglavnom sad ti je gotovo ...

sportlemon.org ... upamti ovo za ubuduæe , izabere¹ gore kategoriju ''motosport'' , i tu uma¹ sve prenose

eclipse4

imam taj saj proverio na njemu ali nisam spazio.

ljilja-pei

Silvan dobi titulu, a ja opkladu!!! :) :) :)
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

srbac

Sajks me razocarao a Gintoli je dobro vozio ali nije zasluzio titulu. Pokloni ( ili prodao) mu Melandri 10 bodova  a Baz Sajksu nista !!!
Kakvu glupost tolerisu !!!

Radanovic

A ¹ta , da je Sykes osvojio titulu to bi bilo zaslu¾eno ???

i nije Melandri dao 10 bodova Guintoliu , veæ 5 na pro¹loj trci ... a tu je isto i Baz prepustio Syksu 4. poziciju i poklonio mu 2 boda ...
i da nije Melandri pustio Guintolia u Francuskoj u prvoj trci , opet bi Guintoli bio ¹ampion

Hurricane

..zaslu¾eno nema ¹ta, znalo se sa èim se ulazi u trku, prema tome se i borilo i zaslu¾ilo...


srbac

Citat: Radanovic poslato 03 Novembar, 2014, 11:20
A ¹ta , da je Sykes osvojio titulu to bi bilo zaslu¾eno ???

i nije Melandri dao 10 bodova Guintoliu , veæ 5 na pro¹loj trci ... a tu je isto i Baz prepustio Syksu 4. poziciju i poklonio mu 2 boda ...
i da nije Melandri pustio Guintolia u Francuskoj u prvoj trci , opet bi Guintoli bio ¹ampion

Ono je bilo smesno, pred ciljem na 10 metara staje i propusta ovog... e to je sampion... bzvz

Radanovic

Guintoli osvojio titulu sa 6 bodova prednosti

znaèi da ga Melandri nije pustio u Francuskoj , opet bi bio prvi sa jednim bodom prednosti
da je Baz pustio Sykesa u prvoj trci u Kataru , Sykes bi bio ¹ampion

e zanimao bi me onda tvoj komentar , tj. da li bi onda smatrao da je Syksova titula zaslu¾ena ili ne ?

srbac

Ti ocigledno ne shvatas o cemu ja govorim , samo sabiras bodove....   postoji fer pley, savest, ponos.....

Hurricane

..gde æe¹ Srbac veæeg fer pleja, onako ga ostavio sinoæ nije mu bilo dobro od ponosa i savesti..  ;D

Radanovic

Citat: srbac poslato 03 Novembar, 2014, 13:01
Ti ocigledno ne shvatas o cemu ja govorim , samo sabiras bodove....   postoji fer pley, savest, ponos.....

normalno da sabiram bodove ... jer za fer pley , savest i ponos se ne dobijaju bodovi.
Melandri jednom pustio Guintolia , Baz jednom pustio Syksa ... nerje¹eno 1:1

Guintoli do¹ao u Katar sa velikom razlikom , razvalio ih sve na stazi ... i ti ka¾e¹ da je titula nezaslu¾ena  [facepalm] [facepalm] [facepalm]

i treæi put te pitam , da je Baz pustio Syksa u prvoj trci ( mada ni tad nebi bio ¹ampion , morao bi biti i ispred Ree u drugoj trci , a Rea bi ga sigurno pustio jer æe sledeæe godine biti timske kolege ) ... to bi bila zaslu¾ena titula ???


Ja od sramote nebi mogao izaæi na podijum da primim pehar .

srbac

Vozio je super , rizikovao i pobedio. Syks se nesto ukocio... sve u svemu bljak