Glavni meni

WSBK - Losail , Qatar

Započeo Radanovic, 31 Oktobar, 2014, 15:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

x3mer89

Prva trka, Baz vozio odlicno od pocetka, kasnije ga Guintoli prosao. Sykes se mucio prvo 5. pa nekako 4. pa 3. i onda u zadnjem krugu Baz dobija tablu da propusti Sykes-a na drugo mjesto ali Sykes kasni 5-6 sekundi. Baz naravno nije htio da se bruka i da stoji na cilju dok ovaj prodje i uzeo 2. mjesto.

Znaci Kawasaki nije htio da igra fair play i pokusao je da navuce bodove ali Baz je to ispravio kao i Melandri proslu trku.
Prva gore a ostale dole, ako nije kontra. Ako je kontra sve to isto samo obrnuto ali onda promasim..

Radanovic


Hurricane


easy

A Melandri je kao slucajno u kanalu ceo vikend da slucajno ne zasmeta, a pre toga ih sve odvalio u Spaniji i Francuskoj...?? Iz aviona se vidi da su mu dali ushtrojen motor

Sampion je dobio 3 pobede na tacni, bez te 3 ima u citavoj sezoni DVE,  a Sajks SEDAM+1 :D
Kako je onda Silvanova titula zasluzena? Aprilia je govnarski tim, ako ste zaboravili odnos prema Lavertiju na kraju prosle sezone,
a jos gore u sezoni pre kad je Max osvojio titulu, a Laverty otkrio posle ko zna koliko trka da mu je motor sabotiran, isto kao slucajno...



x3mer89

Sykes je imao otvoren put do titule kao i one godine tako da za njega nema izgovora. Navijao sam ranije za njega ali me bas razocarao, borbenost=0,0.
Prva gore a ostale dole, ako nije kontra. Ako je kontra sve to isto samo obrnuto ali onda promasim..

srbac

I ja navijam za njega ali ume da se uplasi .....  [facepalm]

Mi kao da smo deca. Melandri je dobio LOVU i to je to ...  Baz isto, tako da odoh da popravim zeni sudoperu jel me je lepo zamolila 15-20 puta !!!
Gintoli je dobro terao i onog zuto zlatnog Ducatija... a najlepse je bilo kad su mu dosla deca da mu cestitaju.  [clapp]
A Stoner dobio jedno dete i odma na pecanje  [rofl] [rofl] [rofl]


Hurricane

..bitna razlika je ¹to ovaj ¾eni zavræe jaja, a ovom ¾ena...

x3mer89

Pa cek, Stoner je i Rossiju znao fino da zavrne a? :D I to na motoru koji ne valja :)
Prva gore a ostale dole, ako nije kontra. Ako je kontra sve to isto samo obrnuto ali onda promasim..

easy

Stoner - Rossi ne znam na sta konkretno mislis? ja pricam o situaciji kada se drugom vozacu tima uvali defektan motor kako ne bi smetao


Sykes je po meni puko 2012 jer su drugu trku Monze na insistiranje ostalih vozaca prekinuli i podelili bodove, ako se secas tada je bio oko 2 kilometra u vodstvu... Na zadnje dve trke 2012 je pokusao da ne napravi glupost, jer ocigledno nije imao tempo, isto kao i na zadnje 4 ove godine...

Sigurno nije specijalno atraktivan tip vozaca i vise polaze na setup sa kojim moze da odvoza od starta do cilja prvi. Da li je to specificnost Kawe i njega videcemo ako stave nekog krshtenog na drugi motor, Baz je po meni ovu sezonu odvozao ocajno

Radanovic


Radanovic