Glavni meni

Honda CX500

Započeo clutch&brake, 24 Oktobar, 2014, 00:04

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

clutch&brake

manijaci potrebna mi je pomoc... da li neko ima ideju gde mogu da kupim komplet struju za gore pomenuti motor...  [djavo] [djavo]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

srbac

Brate teklo ces naci za ovaj model. Oni su pravljeni ranije i rade na monofaznoj struji, tesko tesko !!!

Taraba

Napravi.
Koliko mozes da sjebe¹? :D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

clutch&brake

Citat: Taraba poslato 24 Oktobar, 2014, 15:40
Napravi.
Koliko mozes da sjebe¹? :D

zar sumnjas koliko mogu da sjebem?  [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

clutch&brake

iskreno... celvom cu da ga uvalim mislim struju  [rofl] [rofl] pa nek se jebe... neka je napravi kako zna i ume... evo celavi spremam kremicu  [rofl] [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kostić

ima jedan ludak, sa dve ¾ice re¹i problem, zna mali...

jevta

Jel to onaj sto nije znao sta sa trecom pa gurno u zemlju i reko to ce od sad biti uzemljenje

El Jefe

Vidi sa Bokilicem.On je poslednji imao posla sa takvom skelom ;D
Друштво за заштиту од животиња

clutch&brake

ima cela zima... ce napravimo nesto valjda
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kostić

ja sad guglam, pa to je ma¹ina do jaja. kakav si ti sreænik. jo¹ ako ga ukusno napravi¹, ima na proleæe da bude¹ glavni, jebo bembare i ove moderne insekte...

clutch&brake

polako...sve ce se pokazati... a sto sam srecnik? sto sam ga kupio i sto ga sredjujem?
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kostić


El Jefe

Moj prijatelj je imao jednu.Rasklapao je tri puta zbog spanera,dva puta zbog lezajeva,jedanput zbog dihtunga glave.Kocnice su mu bile ok

Друштво за заштиту од животиња

Darko

ma i nije strasno...gledaj kako je na izvolte ... rasklopis je za 6 minuta

bokilic

ako ti je crkla struja za varnicu...uuuhhhh .......totalni najeb :)
brmmmm

Kostić

jel to monofazni alternator sa namotajem za bobinu u sastavu alternatora? hondina boles. sve mo¾e da se previnkluje, ako se ima para.