Glavni meni

Honda CBR 919rr

Započeo penzos, 21 Oktobar, 2014, 10:25

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

penzos

Evo, sin bio a¾uran pa napravio par fotki. Honda kupljena maja iz Beograda, pre toga je dugooo gleedao po oglasima, raspitao se, nikada para, a potom legle pare ali nema vremena da odem po nju! Ivan koji je prodavao je stavi na prikolicu i doveze za Ni¹! Dodu¹e, njegov otac je bio zbunjen ko to kupuje motor na neviðeno pa je morao da poðe i upozna me. Prvi vlasnik u Srbiji je bio Lazar:

Imala je nezgodu, pala na desni bok, pregazio je ¹leper, pa je pala sa prikolice u Dunav! Ali, ako. Sreðena u Bg-u, svakako:


pa sastavljena i stavljena ovakva u oglase (nije ba¹ bilo zainteresovanih, vidi se za¹to)




Doradio je, dotegao, ubacio nove ¾migavce (hvala Raji iz Mladenovca na saradnji i korektnim cenama) ispolirao vizir, dofarbao po malo, presvukao zadnje sedi¹te,... ma¹ina je bila perfektna, Ness je odr¾avao a i Lazar je pazio. Dodati ¹rafovi koji su falili, sreðene koènice, pa opet sklopljena. Sada izgleda ovako:












Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

penzos

evo jo¹ par fotki, nisu neke, ali  ;D








Pali ko mina, ideeeeeeeee, vozi se redovno (kada sam kod kuæe  [neampojma], mnogo putujem autom i radim par poslova-vi¹e rmpam sada nego dok nisam bio u penziji). Bila par puta do Zrenjanina,... Na roðendan, jbg, nismo stigli zbog obaveza, ali biæe prilika  [cheers].
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Ivicat

Koja guma ti je pozadi, 180/55 ili 190/xx?

penzos

180/55, Mi¹elin pilot. 190 nose novije, tzv dembeljanke. A da, ovo je 1997. godi¹te
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

penzos

zaglavi¹ u bolnici, i kada izaðe¹ far zatamnjen!  [panic] i poprilièno km na satu vi¹e!? ljubi ga majka, ako sazna biæe   [prebicute]


Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

milenjerta

dobar dan svima zanima me ako neko moze da mi kaze koja je potrosnja honde 900rr unaored hvala

penzos

Pa za poèetak na poèetnoj strani proèita¹ kuæni red (nije ne¹to zajebano i zahtevno, ovo je opu¹ten forum) i predstavi¹ se u temi za predstavljanje. To je mnogo lep¹e i lak¹e za kasniju komunikaciju. A potro¹nja Honde je od 5-6 l/100 95 oktanskog benzina, pa na gore.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

milenjerta


OKi

Odjeba te ON ladno.  [prebicute] . A Matori?  ;D

castor

It's the ride that matters, not the bike…

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

savke

Ako moze savet,koje ulje mi preporucujete da sipam u 919 i koja gradacija?  [neampojma]

penzos

Pa to je jedna od naj zajebanijih tema na forumu. Ja koristim Bardahl XTC C60 10W40 i zadovoljan sam odnosom cena-kvalitet. Sa ovim sam pre¹ao oko 3-4iljade, a sa prethodnim oko 7-8000. Nije ga tro¹ila do zamene, lepo radi, brzine lepo idu. To je ipak stvar tvog izbora, ne mogu da se setim ¹ta manuel preporuèuje, mislim da je to to.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Ivicat


savke


Znaci 10w40..to me je najvise zanimalo..hvala  [thumb_up]

BOKYBOY

Citat: savke poslato 21 Jun, 2016, 22:02

Znaci 10w40..to me je najvise zanimalo..hvala  [thumb_up]



...lepaaa... [balavi] ...sipaj 15/50 polu sintetiku...Bardal...Motul...Silkolen...samo da je oridjidji...

savke

Citat: BOKYBOY poslato 21 Jun, 2016, 23:46
Citat: savke poslato 21 Jun, 2016, 22:02

Znaci 10w40..to me je najvise zanimalo..hvala  [thumb_up]



...lepaaa... [balavi] ...sipaj 15/50 polu sintetiku...Bardal...Motul...Silkolen...samo da je oridjidji...
Hvala hvala...kupljena od prijatelja (prvog vlasnika) sa 25000 km  [yahoo] 

penzos

25000????  :o  :o
Sipaj ulje od neprcanih zlatnih ribica!!! Pa gde naðe to, svaka èast! Nema potrebe za gu¹æim uljem, pa ako je originalna km to se tek razradilo! Slobodno neku originalnu polu sintetiku 10W40, ali ako hoæe¹ da je gazi¹, kod mene je do skoro bio Motul 300V, ful sintetika, nije se ni na njega ¾alila. Nego, mnogo prelazim, vozim laganije tako da mi je Bardahl super. Inaèe preporuèilo mi ga je vi¹e stvarno dobrih majstora, ali jbg, moja bucka ima preðenih oko 70000km. Inaèe fantastièan agregat, motorcikl za sve, samo pazi preko 6000 o/min da se ne isprepada¹, tada poprilièno poblesavi i promeni æud (bez uvrede, ne znam koliko si i ¹ta vozio pre nje, èisto da se ne satre¹  [cheers]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

savke

Eto nasao je kod priajtelja  :D Mozda preterujem ali na takavog polovnjaka naletis jednom ili ni jednom u zivotu,zaista je bez ogrebotine,radi kao elektro motor  [rofl]

sremac

 
Citat: penzos poslato 22 Jun, 2016, 12:36
25000????  :o  :o
Sipaj ulje od neprcanih zlatnih ribica!!! [cheers]

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

samo pazi da ti ne poture fal¹ ambala¾u i ulje od prcanih , koje je dosta jeftinije  ;D
budala na leru, mudonja u kontra smeru