Glavni meni

Honda CBR 919rr

Započeo penzos, 21 Oktobar, 2014, 10:25

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

Citat: savke poslato 22 Jun, 2016, 13:41
na takavog polovnjaka naletis jednom ili ni jednom u zivotu

Sta pricas , kad na forumu malo malo pa neko naleti na motor koji je bio 16 u garazi pa se nije vozio , ili je bivsi vlasnik dekica od 86 god pa ga mukica nije vozio puno ...

savke

Citat: Darko poslato 23 Jun, 2016, 02:07
Citat: savke poslato 22 Jun, 2016, 13:41
na takavog polovnjaka naletis jednom ili ni jednom u zivotu

Sta pricas , kad na forumu malo malo pa neko naleti na motor koji je bio 16 u garazi pa se nije vozio , ili je bivsi vlasnik dekica od 86 god pa ga mukica nije vozio puno ...
Da da,i bas taj dekica imao okostavanje zglobova pa nije mogao da zavrne pun gas...  [rofl]

Darko

hahaha  , taj rad ... i svi - salonsko stanje ...

a batica u Bataji , izveze motor na ulicu , pa ga potopi u axelu , a njegov sin trlja jedno dve nedelje , opere ga posle , i ko nov

savke


savke


FANTOM

    Ijaoo oces zolju da me dokusuris. Poslednjih par dana razmisljam da prodajem Suzanu i vratim se staroj ljubavi HONDI , e sad CBR 900 RR ili CBR 919 RR jos ne znam zavisi od kolicine novca .... Ali ovaj tvoj sa snimka u toj kolor semi mi je ono favorit . Imao sam prilike pre dve nedelje da sednem na bas takav model nisam probao samo seo ali bas mi se svideo i posebno zbog toga koliko je laksi u odnosu na moj Suzuki ...  [cheers]

Biker-Boy

I ja obozavam taj CBR 900 SC28 restyling model, cu ga pazarim jednog lepog dana, obecao sam sebi :)
I feel the need..... the need for speed !!!

Hohštapler

Jeeebeeeem ti lebac ra¾ani, stvarno prelep zvuk....
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

savke

Da osvezimo malo temu