Glavni meni

Neko mesto za popiti pice u blizini doma omladine?

Započeo bigbad86, 08 Oktobar, 2014, 18:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bigbad86

Evo motorom sam dovezao drugara u BG da slika neku svirku a posto mene Death Metal preterano ne interesuje zanima me neko mestasce gde bih ja mogao da izblejim dok njegov koncert traje? moze i neko mesto sa rock svirkom da je tu u blizini za pesaka od doma omladine. (necu motorom zbog alkohola) Dovoljna je ulica, imam gps na fonu.

clutch&brake

Za izblejati imas cafe optimist u 29 novembra. Na 300 metara je od tebe i imaju odlicno pivo. Dosao bih da ti pravim drustvo ali imam temperaturu :(
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

bigbad86

eto jednog predloga :) u kom je fazonu, cene pica i to...

IceMan

Podr¾avam predlog za Optimist. Mislim da im je toèeno pivo oko 200 din. od 0,5l :). Mada nisam siguran vi¹e za mu¾iku :) .
Mada sam primetio u sarajevskoj ulici na pri poèetku neko novo mesto. Vidim da ima i preko dana dosta motora.

pajche

Desno od ulaza u Dim je Sunce, kafanica sa pristupacnim cenama piva. Bilo pre par meseci veliko Zajecarsko 120 din.
Prekoputa kafana Mornar, stara kafanica bez muzike imaju Lav i cini mi se Budvajzer.
Na trecoj strani ulice je Zora,tj. Crna kornjaca. Piva su 170 din i imaju tocena obicna, mutna, crna, borovnicu, limun itd
To ti je bas u krugu Doma

bigbad86

Hvala braæo,  evo pijem ispred doma èekam da uðu svi pa palim na jedno od mesta ;)

IceMan

Pa ¾iveli. Popi jednu i za nas ¹to samo sada na poslu ili su iz opravdanih razloga zuzeti :) :) :) :) :)