Glavni meni

Promoto - KTM offical

Započeo noam chomsky, 05 Februar, 2011, 18:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

noam chomsky

Misljenja o i iskustva sa generalnim zastupniku za KTM, Saletu I Bobanu...
lepota prirode je refleksija lepote nauke

UFF

Ja usao i reko: "moj drugar bio pre neki dan i kupio ktm patike jeftino pa rekoh da vidim i ja sta imate od opreme"
A dobih odgovor: "kod nas kupio nesto jeftino?"  i ubi se covek od smeha posle toga dok ga ja gledah bledo...

kepo


noam chomsky

Citat: UFF poslato 06 Februar, 2011, 21:52
Ja usao i reko: "moj drugar bio pre neki dan i kupio ktm patike jeftino pa rekoh da vidim i ja sta imate od opreme"
A dobih odgovor: "kod nas kupio nesto jeftino?"  i ubi se covek od smeha posle toga dok ga ja gledah bledo...
?...sta to znaci? KTM oprema po defaultu mora da bude skupa? Ne razumem...Iskustvo sa Miskovicevim BMW-om je pozitivno, ljudima se ebe i za tebe i za tvoje zelje ali znaju se pravila ponasanja....Motor moze da bude nov ali ako je iz fabrike izasao pre godinu dana ne moze da ide po istoj ceni kao motor koji je iz iste izasao pre 3 dana...Evo primera: KTM Italija nudi 990 adv R sa nula kilometara iz 2010 za 11800, sto je provereno nabavna cena za zvanicne uvoznike,a politika PromMoto-a je da kosta isto kao da je juce izasao iz fabrike..jel mene farbaju ili farbaju celu Srbiju?
lepota prirode je refleksija lepote nauke

B@ne

Citat: UFF poslato 06 Februar, 2011, 21:52
Ja usao i reko: "moj drugar bio pre neki dan i kupio ktm patike jeftino pa rekoh da vidim i ja sta imate od opreme"
A dobih odgovor: "kod nas kupio nesto jeftino?"  i ubi se covek od smeha posle toga dok ga ja gledah bledo...

Danas sam zvao za sajlu kvaèila za Lc4 640, cena je prava sitnica 25€, skoro pa d¾abe [ljutko]



Stuntoholic

zovite gileta, on ima sve moguce delove za ktm...
My name is Radislav, and I am stuntoholic
www.facebook.com/Rade.Mihajlov

srbac

Po meni ovo sto ste napisali nisu iskustva , nego pokusaji iskustva !
A cena, to je stvar ponude i konkurencije. 25 e nije mnogo za org sajlu. Ne verujem da je org sajla za neki motocikl jeftinija, naravno osim Kineza...Pozdrav

SSZGO

Sve sto se tice sajli tu su Boban Sajle... ne verujem da je skuplja sajla kvacila od 300-400 din

ali originalna sajla za 25e je realna cena, pa ako jedna nalepnica kosta 50e 25 za sajlu je bagatela...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

iva749

Ja pocela da radim u kaficu, pa ako ste u prolazu..navratite.. :D

AndreyRR


Lazic

Aj dokle, nego gde ...? :D

MIGE


iva749

U sklopu ove prodavnice je kafic.. KTM Racing Caffe, ulica Jove Ilica 9.. :P

@Andrey danas sam tu do 23h..

AndreyRR

jel me to zoves na pice,ne mogu da verujem
pasce sneg smak sveta jao pa zatecen sam
ne znam sta da kazem  ;D ;D ;D
idem do meka da jedem pa ono  ;D ;D

Che


AndreyRR

Citat: Che poslato 29 Jun, 2012, 20:25
Citat: AndreyRR poslato 29 Jun, 2012, 19:15
a dokle radis


Do penzije sine, do penzije! :D

ako se nastavi pomeranje starosne garnice rada,bice i do smrti  ;D

iva749

Citat: AndreyRR poslato 29 Jun, 2012, 20:21
jel me to zoves na pice,ne mogu da verujem
pasce sneg smak sveta jao pa zatecen sam
ne znam sta da kazem  ;D ;D ;D
idem do meka da jedem pa ono  ;D ;D

Na pice koje ces sam da platis..  [rofl] :P
A i da mi ostavis baksis.. :P :P :P

AndreyRR

koje zlo cuci u tebi  [facepalm]

Phoenix

e ovo dakle stvarno vishe nema smisla,za shta sve ljudi koriste forum!! Jedni valjaju majice i priveske,drugi navlache na bakshish dok treci mrse muda sa polovnim gumama!  Jbt postade forum zutih strana  [rofl]
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

iva749

Ma baksis vazi samo za Andreya.. ;)