Ćao, Anonimni posetioče
Stranice: [1]
Štampaj
Autor Tema: Mala zavrsna klubska voznja po Cg i Bih  (Pročitano 988 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Balsa Wrx
Pozer

Van mreže Van mreže
111

Kvalitet: +257 (26%)
Zahvalnice: 14

30 Septembar, 2014, 22:54 Ocena: +2
Ignoriši

Evo ljudi moji dobri,malo sam se ovaj vikend vozio sa klubom.Zatvaranje sezone a uoci toga i auto trke na glavu zete,bjese lijepo Cheesy.Pokusacu malo pismeniji da budem al ne obecavam.Inace krenuli smo oko 8 ujutro iz Herceg Novog,pa preko kotora,trojice,lovcena na puteve kralja Nikole.Malo prije stali na pice na Njeguse  i ponesto se pojelo.Onda smo nastavili u Danilovgrad,pa posli magistralom na glavu zete malo bili tamo.Kasnije kad smo se zasitili krenuli preko Niksica  na granicu Bih,presli granicu ja naravno sa A1  dozvolom bmwom proso sa komplikacijama al proso Cheesy.Rucali u studenac u Trebinje ukusno bila karadjordjeva prava zenska radost kako smo je nazvali.Kad smo se natovarili,krenuli lagano pud kuce,bili kuci oko 9 navece MILINA.Naravno nebi ja bio ja da nisam odma poslje toga napravio jos 100km sa yamahom da me zelja mine.Tako da mi je ta nedelja bila lijepo provedena i predjenih cca 380 do 400km.Evo malo slika nemam ih puno vecinom je dok jedemo to najbolje radimo,heheheheheh sve vas  Kiss  Takodje smo posjetili i manastir Ostrog slava mu i milost.

PS:NISMO FOTOGENICNI Cheesy

- Motori ne ispuštaju ulje, oni obilježavaju teritoriju Cheesy
clutch&brake
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
BMW K 1200 S Honda cx500 cafe racer jawa 350 honda cb650 beverly500 Suzuki gsx750 Kawasaki GP1100z
 Facebook: Poseti
CLUTCH AND BRAKE

Kvalitet: +4890 (61%)
Zahvalnice: 456

Odgovor #1 - 30 Septembar, 2014, 23:27 Ocena: 0
Ignoriši

pa naravno da nisi fotogenican kada imas 16 godina a sve njih nosis u zubima  rofl rofl Kiss

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!
Balsa Wrx
Pozer

Van mreže Van mreže
111

Kvalitet: +257 (26%)
Zahvalnice: 14

Odgovor #2 - 30 Septembar, 2014, 23:38 Ocena: 0
Ignoriši

Hahahahha,neka bolje da imam 100kg no 50 60 ko pojedini Cheesy

- Motori ne ispuštaju ulje, oni obilježavaju teritoriju Cheesy
Stranice: [1]
Štampaj
Moto Manijaci  |  Putovanja, izleti, skupovi, klubovi  |  Putopisi (Urednik: Andreja)  |  Tema: Mala zavrsna klubska voznja po Cg i Bih