Glavni meni

Suzuki GSX-R 1000 2015.

Započeo Radanovic, 30 Septembar, 2014, 18:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF


Kostić

to imao moj kom¹ija doca. ja to ni u poklon ne bi uzo

Gligoric

 Sramota za Suzuki,svetlosnu godinu zaostaju za konkurencijom,izgleda da su svu lovu spicili na MotoGP..
   [samoubistvo]

Radanovic

Nova kolor ¹ema ... 30 godina GSX-R modela






K_A_W_A

Samo menjaju kolor seme, a zadnjih 6 godina nisu promenili ni jednu crticu po pitanju izgleda. E, Suzo moja Suzana, tesko od babe devojka ;)

Mik

#25
Citat: K_A_W_A poslato 17 Jul, 2015, 17:38
Samo menjaju kolor seme, a zadnjih 6 godina nisu promenili ni jednu crticu po pitanju izgleda. E, Suzo moja Suzana, tesko od babe devojka ;)

Zapravo su u zadnjih 6 godina menjali tek poneku crticu po pitanju izgleda. (Eeeee, bar da su ga vratili na K5 ...  [facepalm]. Zelja moja!  :))

Nego zasto ti toliko insistiras na promenama? U sustini je GSXR odlican motorcikl za razumne pare. I lep je.  :)  [yahoo]

(Dal' se ja to dobro secam ili si ti bas imao GSXR? (Bese neki putopis, da li Poljska, Rusija, 5000km za tri dana ... ribe bacaju cvece kroz prozore ... tako nesto ... ili sam nesto pogresio  [neampojma]). Pa ako jesi, a sta mu fali?! Osim sto vise nije tvoj!  :) [neampojma]. Po meni je to i dalje najbolja kupovina, jedan najrazumniji motorcikl trenutno, bez obzira da li za njega dajem zadnju kintu ili plivam u parama.  [neampojma])


Hohštapler

I moje mi¹ljenje takoðe,  razumna kupovina, za plaæeno dobijeno najbolji a da nije samo za stazu (zx10r je onda bolji) veæ i da ima notu putnog motora...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


Mik

Citat: Ho¹tapler poslato 18 Jul, 2015, 07:55
I moje mi¹ljenje takoðe, 

Ako se dva dana ne odaziva (a mislim da je on bas imao neki noviji GSXR), onda je to i njegovo misljenje. (Zao mu! Aj' da mu ne stajemo na muku.)

Radanovic


K_A_W_A

Moje izvinjenje, nisam ulazio u ovu temu, pa nisam video komentare. Jeste, u pravu ste. Meni se moj Suzuki jako svidjao i po izgledu i po performansama. Isao sa njime i do Baltika i Rusije i vozao se po Evropi. Mislim da sam imao prvi ili drugi (GSXR 1000 K9) u Srbiji. Moje sve pohvale za taj motor i izgled. Ali mislim da je Suzuki (kao sto su ostale firme uradile) zasluzio da ide u korak sa vremenom i novom tehnologijom. Mogli bi malo da promene neke stvari. Bio je meni dobar i moj zlatno-crni K8, ali kako se razvija moto industrija, dodje jos bolji K9.




A, onda doslo vreme za promenu vrste motora ;)

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man