Glavni meni

Kawasaki H2 i H2R

Započeo easy, 30 Septembar, 2014, 11:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


castor

Èuje se kao formula na trenutke, a skaèe na zadnji kao jarac...
It's the ride that matters, not the bike…

BOKYBOY

...sad sam gledao promociju nove R1...dve klase iza Kawe... :P

Andreja

Kawa je objasnila sa H2 i H2R, te¹ko da æe neko izbaciti ne¹to bolesnije :)

Al' Panigale je Panigale, ako æemo veæ o novim motorima  [srce]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hattrick

Za mene je Honda NR 750 od pre 25 godina jos uvek nesto neprevazidjeno.  [thumb_up]

BOKYBOY

Citat: Hattrick poslato 04 Novembar, 2014, 00:00
Za mene je Honda NR 750 od pre 25 godina jos uvek nesto neprevazidjeno.  [thumb_up]

...slazem se... [thumb_up]

Radanovic



bigbad86

Meni je ovaj na slikama ubica, lici malo na muscle car`s iz amerike. Mustang i te fore. Na masku mislim naravno.

ЯЭВОЛУТИОН

najavljena cena od 25000 cega god je previskoka za kwaku.....ako ducati prodaje desmoseidici ne znaci i da za kwaku neko hoce da da valike pare.....za te novce nasviras novu r1 sa cime hoces.....zadnji motor koji je kwaka napravila je z1 900/z1000a/z1r/z1000h/gpz1100unitrack......mozda eventualno gpz900r.....sve posle toga do zx10r prve generacije je reciklaza.....ovo sad je prdenje u cabar.....prdnes ai samo tebi smrdi....ali ko jakuzi..pravis mehurice i brboce...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

freepartyman

 Meni ova kawa kao neka budzevina iz garaze..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Darko

i te kako postoje u svetu ljubitelji kwake koji ce dati 25 cega god za ovo....  za neke druge npr , taj dukati moze da kosta i 200e ne bi se vozili... malo ste mnogo subjektivni vi kawomrsci 

srbac

Kawa ima mesta da se uz neki auspuh i chip promene digne na 240-260 ks dok ovi drugi tesko mogu 5-6ks... na misice...

x3mer89

Ko bi rekao da MV Agusta moze u ovu temu :)

H2R je malo iskopirao ovog tunera :)




Prva gore a ostale dole, ako nije kontra. Ako je kontra sve to isto samo obrnuto ali onda promasim..

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: x3mer89 poslato 05 Novembar, 2014, 16:16
Ko bi rekao da MV Agusta moze u ovu temu :)

H2R je malo iskopirao ovog tunera :)






kakav retad...pokusaj da poravis Tamburinia je opisan u jednoj ovdasnjoj temi.....kako od 10000 evra napravi 100 evra....ili slicno
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

freepartyman

#115
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 05 Novembar, 2014, 16:21
Citat: x3mer89 poslato 05 Novembar, 2014, 16:16
Ko bi rekao da MV Agusta moze u ovu temu :)

H2R je malo iskopirao ovog tunera :)






kakav retad...pokusaj da poravis Tamburinia je opisan u jednoj ovdasnjoj temi.....kako od 10000 evra napravi 100 evra....ili slicno
Bas retard na sta lici ovo jbt...Darko nisi valjda pomislio da uporedis kawu H2 i panigale-a? Dukati je sa Panigaleom objasnio sta znaci lep motor.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Radanovic

#116
Mene samo zanima koliko ih je do sad prodato-naruèeno ... ako neko pronaðe taj podatak nek objavi ovde.

Jedan lik iz Karlovaca u Hrvatskoj naruèio jedan.

Bori¹a

ovo je retkost kad cu ja morati da kazem da je dukati lepsi od r1 i kawe... dukati se prolepsao zadnjih par godina, a ono od pre mi je toliko gadno da nemam reci za to ;D

ЯЭВОЛУТИОН

to samo znaci da odrastas.....mali veseljace
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

Citat: Bori¹a poslato 05 Novembar, 2014, 23:23
ovo je retkost kad cu ja morati da kazem da je dukati lepsi od r1 i kawe... dukati se prolepsao zadnjih par godina, a ono od pre mi je toliko gadno da nemam reci za to ;D
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 06 Novembar, 2014, 11:30
to samo znaci da odrastas.....mali veseljace

svaki dukati je lep¹i od bilo kog japanca. ¾abari su neprevaziðeni u dizajnu od kad je sveta i veka