Glavni meni

Ko ide da podrzi paradu ponosa?

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 25 Septembar, 2014, 16:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bigbad86

Bogami culo se lepo kad ga je zveknuo, ima da mu bude roze wc solja narednih dana...

Jecko

Stoka.....Stoka....Stoka.....Pandurska, huliganska, kakva god.....njih 16 na jednog.....

Picka nije polni organ nego karakterna osobina...

Dukags

Vidi kad je bata u pitanju, odmah izjave kao nece moci nikad vise ovako Srpska policija da bije.., nije nego a kada mlate nasu decu onda moze?!? Jajare, policiija uvek ovako bije! Ali sto bi rekao narod vidis da ima Boga!

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Radanovic

Eno povorka sa sve¹tenicima krenula da duhovno oèisti grad nakon prajda.



Sutra jo¹ da proðu cisterne za pranje ulica , da operu cestu kud je stoka hodala

goranvojska

Citat: Radanovic poslato 28 Septembar, 2014, 21:25
Eno povorka sa sve¹tenicima krenula da duhovno oèisti grad nakon prajda.



Sutra jo¹ da proðu cisterne za pranje ulica , da operu cestu kud je stoka hodala
to se vodom ne pere.

PECA BMW

glavna slika sa pederbala




Cekamo ih na naplatnoj rampi !



Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

bigbad86

Pa kad se okupe juznjaci, bice krvi do kolena :P

Slaninar

Citat: Aussweis poslato 28 Septembar, 2014, 19:18
Nema patetike, samo realno sranje...ja ne brinem za pare, ali ima onih koji bas brinu, znam nekoliko porodica iz mog okruzenja koja se bore da sakupe pare za lecenje njihove dece jer drzava nema para da im pomogne iz budzeta iako placaju zdravstveno uredno...

Apsolutno se sla¾em sa praktièno svim ¹to govori¹. Sla¾em se da je porodica obezvreðena, da se rastura. To se radi namerno, smi¹ljeno. Ispiraju deci mozgove s pravima deteta. Dete mo¾e da ide u policiju da tu¾i roditelje ako ga udare i to se deci stalno ponavlja - pred¹kolsko, ¹kola. Povika na pedere i pedofile, a dr¾ava svojim merama direktno ugro¾ava tu kao svetu porodicu. Zakon o radu - ¹ta æe¹ gore od toga? Mo¾e¹ svaki dan ostati bez posla, bez kog nema 'leba. ©ta æe¹ vi¹e od toga da uni¹tit¹ porodicu. Roditelji rade po 12 sati, rade vikendima... ako neæe oni, ima ko hoæe. Deca raspu¹tena, svesna svojih prava, bez svesti o obavezama. Bahatost se forsira preko svih medija, svaki dan na ulici. Sad je hit na deèijim roðendanima jebena Severina?!?   To mene brine 100 puta vi¹e od svih gejeva zajedno.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

freepartyman

 Bravo
Citat: Slaninar poslato 28 Septembar, 2014, 23:34
Citat: Aussweis poslato 28 Septembar, 2014, 19:18
Nema patetike, samo realno sranje...ja ne brinem za pare, ali ima onih koji bas brinu, znam nekoliko porodica iz mog okruzenja koja se bore da sakupe pare za lecenje njihove dece jer drzava nema para da im pomogne iz budzeta iako placaju zdravstveno uredno...

Apsolutno se sla¾em sa praktièno svim ¹to govori¹. Sla¾em se da je porodica obezvreðena, da se rastura. To se radi namerno, smi¹ljeno. Ispiraju deci mozgove s pravima deteta. Dete mo¾e da ide u policiju da tu¾i roditelje ako ga udare i to se deci stalno ponavlja - pred¹kolsko, ¹kola. Povika na pedere i pedofile, a dr¾ava svojim merama direktno ugro¾ava tu kao svetu porodicu. Zakon o radu - ¹ta æe¹ gore od toga? Mo¾e¹ svaki dan ostati bez posla, bez kog nema 'leba. ©ta æe¹ vi¹e od toga da uni¹tit¹ porodicu. Roditelji rade po 12 sati, rade vikendima... ako neæe oni, ima ko hoæe. Deca raspu¹tena, svesna svojih prava, bez svesti o obavezama. Bahatost se forsira preko svih medija, svaki dan na ulici. Sad je hit na deèijim roðendanima jebena Severina?!?   To mene brine 100 puta vi¹e od svih gejeva zajedno.

Bravo Slaninar ! Ovo je cisto dajte narodu hleba i igara, a posto hleba nema dajmo im nesto da se zamajavaju danima, i da im skrenemo paznju sa pravih problema. A i brate gledam one likove sa popovima danas drze ikone uvis , face izgubljene ,isprani mozgovi...Do  devedesete nisu znali sta je badnjak a sad im crkva govori kako da misle..cist primitivizam kojim je lako manipulisati..a sto vreme vise prolazi ovih 13 sekundi klipa objasnjavaju sustinu..
Srpski narod treba jebati
I became a beast to rid myself the pain of being a man

mareskin

Citat: monsterbnt poslato 28 Septembar, 2014, 20:45
Citat: bigbad86 poslato 28 Septembar, 2014, 20:40
Nego sta mislite o ovome?
http://youtu.be/msI4cSsFnU0

Lik je hteo da prodje, trazili mu licnu, on pokusao da proda fazon JEL ZNAS TI KO SAM JA!!!
Sledeci put ce dati licnu kartu...

Neka se bata ¾ali Vuèiæu po¹to biju sad po njegovom nareðenju. Mene bi ugazili i ne bi me slikali za TV.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

TEEfqd

Citat: PECA BMW poslato 28 Septembar, 2014, 23:00
glavna slika sa pederbala




Cekamo ih na naplatnoj rampi !




stvarno mislite da mozete da probijete 7k opremljenih kerova?
mislis da ima dovoljno ljudi dole kojih boli kurac da se cimaju
i rizikuju zatvor za par pedera sto se setaju okolo?


uostalom
ako su vam vec pederi problem, da mene neko pita, taj problem
se ne resava na paradi gde ih cuva toliko policije, nego pre
i posle parade. zasto praviti problem pred tolikom policijom i rizikovati
zatvor kad istog tog pedera mozes da ubijes/zakoljes kako vec prete
tamo negde u mracnoj ulici.

konkretno za celu tu bal pedera pricu me boli bas nesto kurac,
jedino sto mi smeta je sto su krenuli da mesaju pravoslavnu veru
u celu tu svoju pedersku pricu i ako bih ikada tukao nekog pedera
to sigurno ne bi bilo zato sto on voli da se jebe u dupe, nego bi bilo
iz nekih licnih razloga (bio bezobrazan npr)...a i brate gadni su mi mnogo

edit: ono sto hocu da kazem...ako vec neko hoce da zaustavi paradu i pedere
treba da krene serijski ovako privatno da ih lomi jednog po jednog ali da posalje
dobru poruku...ne bi im palo na pamet da organizuju paradu

freepartyman

A kako bi znali koji gej je za paradu a koji nije. A sta ako bi mozda prebili  nekog svog rodjaka ili drugara za kojeg ne znaju da je gej, a ne znaju iz razloga sto na sav glas mlate kako bi ih tuklli..Muka mi je bre od kompleksasa i likova koji dokazuju svoju muskost tako sto kenjaju kako bi tukli ovog ili onog(uvek slabijeg)...i obicno su jaki kad su u grupi..a obicno kao povod za sva sranja navode demagogiju, tipa kosovo, pravoslavlje....tuzno..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Darko

Citat: freepartyman poslato 29 Septembar, 2014, 00:32
A kako bi znali koji gej je za paradu a koji nije.

pa samo ppogledaj slike unazad i bice ti jasno...

Citat: freepartyman poslato 29 Septembar, 2014, 00:32
....tuzno..

tuzno je ovo sto nam se desava u gradu , a to da izlomis par buljasa uopste nije tuzno...

usput - ovo je moj ponos ...





eclipse4

Citat: Slaninar poslato 28 Septembar, 2014, 23:34
Citat: Aussweis poslato 28 Septembar, 2014, 19:18
Nema patetike, samo realno sranje...ja ne brinem za pare, ali ima onih koji bas brinu, znam nekoliko porodica iz mog okruzenja koja se bore da sakupe pare za lecenje njihove dece jer drzava nema para da im pomogne iz budzeta iako placaju zdravstveno uredno...

Apsolutno se sla¾em sa praktièno svim ¹to govori¹. Sla¾em se da je porodica obezvreðena, da se rastura. To se radi namerno, smi¹ljeno. Ispiraju deci mozgove s pravima deteta. Dete mo¾e da ide u policiju da tu¾i roditelje ako ga udare i to se deci stalno ponavlja - pred¹kolsko, ¹kola. ......


ce kurac moje dete ide na veronauku bas iz tog razloga,krvnici sam se borio protiv gradjanskog prava i na kraju izvojevao pobedu,jes da dete vozim u drugu skolu u drugo selo za taj cas ali ga vozim sa osmehom na licu....a kad nema cas veronauke,onda je slobodan...dolazi kuci na 45 minuta....itd...evo sad vec se javila jos dva strajkaca da napuste gradjansko pravo.....uvek mora da postoji pionir koji ce uciniti prvu korak....a kod mene ovde ja sam uvek taj :)

bilo sta da je u pitanju nikad ne cutim,izborim se za svoje....a onda dodju sledbenici,misevi koji nisu imali muda da odmah stanu nece mu na put.

najvise mrzim ljude koji samo pricaju pricaju i pricaju a kad treba da se pokazu samo spuste glavu i pustaju nekog drugog da uradi nesto pa kad vidi da ovaj uspeva eto ga i on za njim.....

ko i za ovaj prajd,vikali na sva usta nema prajda a sta posle jedva se okupilo 200 ljudi uzivo,kritikuju samo preko fejsbuka i preko foruma.

svi bre na ulicu,olesimo bagru i kraj,pa nema zatvora bre koliko je naroda nit ima milicije koliko ima naroda! oni pendrek mi kolac pa da vidimo sta moze 500 policajaca protiv 20.000 gradjana.....stampedo preko njih i samo gazi.....

freepartyman

#135
 Mnoge stvari su tuzne u ovom gradu..Darko sta ako bi nekog tvog drugara prebili? Jel bi rekao neka ste ga, ili bi bio ljut i priznao da si pojeo g*vno. Nemoj mi reci da stvarno mislis da medju ljudima oko tebe nema gejeva iliti pedera.
P.S Slatki su ti klinci  ;)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Darko


nema sigurno da ja znam ... ako i ima i ako je otisao tamo da seta jer pokusava da pokaze ostatku sveta kako treba da budemo emancipovani a ne zaostali , da trazi neka prava (koja vec ima )ili sta vec - neka ga prebiju ...

ovako bi trebalo ....

Ovako treba da izgleda parada ponosa (srama), pet minuta uzivanja!

fala za kompliment za klince... indijanci mali  ;D

eclipse4


Aussweis

#138
Citat: Slaninar poslato 28 Septembar, 2014, 23:34
Citat: Aussweis poslato 28 Septembar, 2014, 19:18
Nema patetike, samo realno sranje...ja ne brinem za pare, ali ima onih koji bas brinu, znam nekoliko porodica iz mog okruzenja koja se bore da sakupe pare za lecenje njihove dece jer drzava nema para da im pomogne iz budzeta iako placaju zdravstveno uredno...

Apsolutno se sla¾em sa praktièno svim ¹to govori¹. Sla¾em se da je porodica obezvreðena, da se rastura. To se radi namerno, smi¹ljeno. Ispiraju deci mozgove s pravima deteta. Dete mo¾e da ide u policiju da tu¾i roditelje ako ga udare i to se deci stalno ponavlja - pred¹kolsko, ¹kola. Povika na pedere i pedofile, a dr¾ava svojim merama direktno ugro¾ava tu kao svetu porodicu. Zakon o radu - ¹ta æe¹ gore od toga? Mo¾e¹ svaki dan ostati bez posla, bez kog nema 'leba. ©ta æe¹ vi¹e od toga da uni¹tit¹ porodicu. Roditelji rade po 12 sati, rade vikendima... ako neæe oni, ima ko hoæe. Deca raspu¹tena, svesna svojih prava, bez svesti o obavezama. Bahatost se forsira preko svih medija, svaki dan na ulici. Sad je hit na deèijim roðendanima jebena Severina?!?   To mene brine 100 puta vi¹e od svih gejeva zajedno.


Tako je, razumemo se  [thumb_up]
Tesko cemo sacuvati porodicu, veru, cast, etiku i moral u poslu i inace...gledanje samo svoje guzice je isuvise uzelo maha, previse njih je obolelo od hronicnog bolenja qrca za druge!
"Kada glad udje na vrata, ljubav kroz prozor iskace"
Sve ima cenu ili čast!

Slaninar

Citat: eclipse4 poslato 29 Septembar, 2014, 00:54
ce kurac moje dete ide na veronauku bas iz tog razloga

Ja ne verujem u Boga, meni su i hri¹æanstvo i islam isto: lepe prièe u koje su¹tinski malo ko veruje (inaèe policija ne bi imala posla), a koje se zloupotrebljavaju za ispiranje mozgova i nahu¹kavanje ljudi jedni protiv drugih. Oduvek. Tako da sam iz vi¹e razloga protiv iste u ¹kolama. Kad pop bude zapalio sveæu, umesto da ode kod lekara, kad sa crkava skinu gromobrane... mo¾da.... mo¾da ona.

Citat: eclipse4 poslato 29 Septembar, 2014, 00:54
,krvnici sam se borio protiv gradjanskog prava i na kraju izvojevao pobedu,jes da dete vozim u drugu skolu u drugo selo za taj cas ali ga vozim sa osmehom na licu....a kad nema cas veronauke,onda je slobodan...dolazi kuci na 45 minuta....itd...evo sad vec se javila jos dva strajkaca da napuste gradjansko pravo.....uvek mora da postoji pionir koji ce uciniti prvu korak....a kod mene ovde ja sam uvek taj :)

bilo sta da je u pitanju nikad ne cutim,izborim se za svoje....a onda dodju sledbenici,misevi koji nisu imali muda da odmah stanu nece mu na put.


Uz obavezno tap¹anje po ramenu. Najvi¹e popizdim kad se iz principa bunim za ne¹to ¹to mislim da je nepravedno, a ne pogaða mene lièno, pa skontam da oni koje to pogaða æute. Kao sla¾u se, ali ne smeju da poka¾u. Onda se oseæa¹ kao budala.  Zato se i ja sve manje bunim. :)

©to se parade tièe - ti likovi ¹to to organizuju su ljigavi da ljigaviji ne mogu biti. Ali nije poenta u njima, veæ u ovim ostalima - oni jesu fakat ugro¾eni. Ja bih voleo da mogu da pro¹etaju i da niko ne trepne. Da proðe ¹etnja onako, kao usput. I da se onda postavi pitanje, ¹ta sad?!? To smo re¹ili. Da vidimo za ovo:

http://www.021.rs/Info/Srbija/Troclana-porodica-prezivljava-10-dana-sa-minimalcem.html
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen