Glavni meni

Ko ide da podrzi paradu ponosa?

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 25 Septembar, 2014, 16:17

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mareskin


Jo¹ ovo kupanje i lepo oblaèenje mi fale da postanem peder :o
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

BOKYBOY


monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Slaninar

Citat: mareskin poslato 27 Septembar, 2014, 13:59

Jo¹ ovo kupanje i lepo oblaèenje mi fale da postanem peder :o

Ma jok, dovoljno je ¹to ti se di¾e na Bred Pita.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

ko je pomenuo bred pita.....meni pun kurac i njega i andje...i stoga brede pite...znate vec sta.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mareskin

Citat: Slaninar poslato 27 Septembar, 2014, 16:57
Citat: mareskin poslato 27 Septembar, 2014, 13:59

Jo¹ ovo kupanje i lepo oblaèenje mi fale da postanem peder :o

Ma jok, dovoljno je ¹to ti se di¾e na Bred Pita.  :)

Da si mi na¹o bar nekog mlaðeg i lep¹eg :D :P
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

bigsheki

moj stav.....pustiti psihopate sa motornim testerama medju te gejeve,i sve sto snimati moblnim i kaciti po drustvenim mrezama..... s porukom,ti si mozda sledeci....nastavice se

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !


nesic1

 jos samo fali da se politicari i ovi sa estrade izjasnjavaju kao pederi jer je to in

onda se organizuju lomace po gradu i neka gore govna

Aussweis

Sramota!
Specijalne jedinice, obicna policija i zandarmerija, su cuvali "pripadnike lgbt-a"!
Vise od 100m razmaka izmedju "njih" i bilo kog normalnog coveka koji se seta gradom. A medju tim normalnim narodom i gomila policije u civilu koji legitimisu sve vreme, upisali su mi ime, prezime, maticni broj, vreme i mesto gde sam legitimisan, i naravno "broj telefona na koji cu da se javim ako me pozovu", i sve to po nekoliko puta, u zavisnosti od toga gde sam se nasao u tom trenutku...helikopter leti sve vreme i kruzi, kao i cepelin ili dirizabl, kako god da se zove, sa kamerom i snima sve vreme. Borbena oklopna vozila, vozila za suzbijanje nereda, specijalci sa kerovima, a NA KRAJU, KOLIKO SVE TO KOSTA!?
Desno od Saborne crkve, na mestu gde su sprave za vezbanje, mirno  treniraju klinci od 13-14 godina i par momaka do 22-23.
A onda, odjednom, lupanje plastike oklopa zandarmerije sve uzbuni jer su krenuli trceci ka klincima koja treniraju i deci koja se tu igraju , uz viku da se "odma" bez "h", sklone sto dalje ka Pravnom fakultetu, jer su izuzetno rizicna grupa i izgledaju pretece, HAHAHAHAHAHAHA !
Pravo opsadno stanje i bahacenje sa novcem gradjana, da bi se grupa ljudi prosetala 500m!?
Te su pare mogli da usmere na ugrozene ili bolesne ljude i decu!
Apatija u narodu je pobedila, jbga...
Rece mi jedan svestenik ispred Saborne crkve: "Nije strasno kada djavo radi ovako javno, da se vidi, strasno je kada radi u tajnosti i kad niko ne zna za to"...ako je za utehu
Sve ima cenu ili čast!

Jecko

Nego, nije mi jasno, zasto su zvonila crkvena zvona???

Slaninar

Citat: Aussweis poslato 28 Septembar, 2014, 16:58
Sramota!
Specijalne jedinice, obicna policija i zandarmerija, su cuvali "pripadnike lgbt-a"!
Vise od 100m razmaka izmedju "njih" i bilo kog normalnog coveka koji se seta gradom.

Zato da ih ne bi neko gaðao kamenjem i slièno, normalno.  Isto kao ¹to na stadion ne daju da se unese upaljaè. Ti nisi bio tu prethodnih 20 godina, pa ne zna¹ ¹ta se oèekuje i s kakvim svetlim likovima se oèekuje da se ima posla?!

Citat: Aussweis poslato 28 Septembar, 2014, 16:58
A medju tim normalnim narodom i gomila policije u civilu koji legitimisu sve vreme, upisali su mi ime, prezime, maticni broj, vreme i mesto gde sam legitimisan, i naravno "broj telefona na koji cu da se javim ako me pozovu", i sve to po nekoliko puta, u zavisnosti od toga gde sam se nasao u tom trenutku...

I tako treba kad je skup visokog rizika i oèekuje se da se prave sranja.

Citat: Aussweis poslato 28 Septembar, 2014, 16:58
helikopter leti sve vreme i kruzi, kao i cepelin ili dirizabl, kako god da se zove, sa kamerom i snima sve vreme. Borbena oklopna vozila, vozila za suzbijanje nereda, specijalci sa kerovima, a NA KRAJU, KOLIKO SVE TO KOSTA!?

To je najveæi problem. Ko¹ta manje nego ¹to Bajatoviæ dobija svakog meseca. U ovom sluèaju se uop¹te ne radi o parama i za te pare neæe niko propasti. I ti to dobro zna¹. Svaki jebeni politièar nas ko¹ta toliko meseèno. Sa gomilom obezbeðenja za njega i ¹iru familiju - kud god i¹li, ¹ta god radili.

Citat: Aussweis poslato 28 Septembar, 2014, 16:58
Desno od Saborne crkve, na mestu gde su sprave za vezbanje, mirno  treniraju klinci od 13-14 godina i par momaka do 22-23.
A onda, odjednom, lupanje plastike oklopa zandarmerije sve uzbuni jer su krenuli trceci ka klincima koja treniraju i deci koja se tu igraju , uz viku da se "odma" bez "h", sklone sto dalje ka Pravnom fakultetu, jer su izuzetno rizicna grupa i izgledaju pretece, HAHAHAHAHAHAHA !

Psihologija mase je èudo.

Citat: Aussweis poslato 28 Septembar, 2014, 16:58
Pravo opsadno stanje i bahacenje sa novcem gradjana, da bi se grupa ljudi prosetala 500m!?

1) Ne radi se o parama.
2) Ako je to samo ¹etnja, onda je i vo¾nja motora samo prevoz.

Citat: Aussweis poslato 28 Septembar, 2014, 16:58
Te su pare mogli da usmere na ugrozene ili bolesne ljude i decu!

Opet patetika. Uzmi od Bajatoviæa, uzmi od Vuèiæevog obezbeðenja ako se brine¹ za pare.

Citat: Aussweis poslato 28 Septembar, 2014, 16:58
Apatija u narodu je pobedila, jbga...
Rece mi jedan svestenik ispred Saborne crkve: "Nije strasno kada djavo radi ovako javno, da se vidi, strasno je kada radi u tajnosti i kad niko ne zna za to"...ako je za utehu

Od crkve mi se iskreno sere.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mkt

kolega sa foruma je popasao klocnu in the vugla

Dukags

Citat: redshadow poslato 28 Septembar, 2014, 14:11
Citat: PECA BMW poslato 28 Septembar, 2014, 13:54
http://www.pravdae.rs/2014/09/27/sta-nas-ceka-nakon-parade-u-ceskoj-na-ulicama-festival-sadizma-u-italiji-gole-zene-gaze-ikone/
da se to ovde desi, jedna kamera to da snimi ljudi bi sa puskama izlazili na ulice
Neæe biti pu¹aka ne boj se sledeæe godine biæe i to napisano i da se brkati gejevi pred decom na ulicama Beograda vaæare i cmaèu u usta,... biæe! Iako ima dobra narodna izreka "Èega se pametan stidi time se budala ponosi" ipak narodu pripisuju da ne razume, kao i svi manipulatori, i i da æe zbog takvih ponosa narodu biti bolje "za par godina" verovatno?

Boban_m

Citat: mkt poslato 28 Septembar, 2014, 18:11
kolega sa foruma je popasao klocnu in the vugla
Klocna je od drveta, a decko je popio kamen. Ko je kolega?

Dukags


Citat: Boban_m poslato 28 Septembar, 2014, 18:20
Citat: mkt poslato 28 Septembar, 2014, 18:11
kolega sa foruma je popasao klocnu in the vugla
Klocna je od drveta, a decko je popio kamen. Ko je kolega?
Vuèiæev brat? :=)

grber

Citat: bigsheki poslato 28 Septembar, 2014, 13:53
moj stav.....pustiti psihopate sa motornim testerama medju te gejeve,i sve sto snimati moblnim i kaciti po drustvenim mrezama..... s porukom,ti si mozda sledeci....nastavice se
Ja bi to isto recimo radio za defile koji se prave kad se organizuju moto skupovi... jbg, ne volim skupove.

A inače, garantujem da zbog takvog stava ima sve više ljudi koji podržavaju paradu.

grber

Citat: Dukags poslato 28 Septembar, 2014, 18:21

Citat: Boban_m poslato 28 Septembar, 2014, 18:20
Citat: mkt poslato 28 Septembar, 2014, 18:11
kolega sa foruma je popasao klocnu in the vugla
Klocna je od drveta, a decko je popio kamen. Ko je kolega?
Vučićev brat? :=)
Fotoreporter "Blica" pogođen kamenom u glavu na Prajdu http://blic.rs/i/498354

?