Glavni meni

Ko ide da podrzi paradu ponosa?

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 25 Septembar, 2014, 16:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Joker

Citat: Aussweis poslato 29 Septembar, 2014, 04:07
Tesko cemo sacuvati porodicu, veru, cast, etiku i moral u poslu i inace...gledanje samo svoje guzice je isuvise uzelo maha, previse njih je obolelo od hronicnog bolenja qrca za druge!
"Kada glad udje na vrata, ljubav kroz prozor iskace"

[klanjam_se] Tako je brate, po je poenta cele price...

Sebicnost i alavost...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

ЯЭВОЛУТИОН

U nas Srba previse pedera......seksualne orijentacije manje ali karakterno mnogo vise.....Parada ovih prvih je bila i prosla....mislim da je problem svakodnevna parada ovih drugih po medijima mnogo gora.....Najugrozenije u ovoj drzavi je Srpsko stanovnistvo ono je to koje nestaje....pederi se volsebno kote, kao i pojedine "diskriminisane" manjine ......moraju se privesti civilizacijskim tekovinama i jedni i drugi......ovi koji se heftaju u bulju da se oporezuju "lex specijalis"zakonom, a ovi drugi da se redukuju ukidanjem subvecija i socijane pomoci, jer su sebe sveli na tako nizak metabolicki nivo, da im je socijala dovoljna i ne zele nista vise od toga , osim da cede drzavu....
Decu im u slucaju nemogucnosti treba oduzimati i davati na usvajanje a ne davati im socijanu pomoc.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

CBRR1

Pederi se po potrebi prirode izumreti u dogledno vreme,doci ce do zasicenja tih pederasa,jer oni ni na bilo koji nacin ne mogu da se reprodukuju,mogu i usvajaju decu,ali kod tog usvojenog deteta gen ce proraditi i sta,bice peder? Ma jok bice ono za sta ga je priroda podarila...ma mogu da paradiraju i  da me svi oni "povuku za tuki" pupu ne daj Boze... :-)

monsterbnt

Nema ga ko svinjske dzigerice u maxiju, a onda se javi kad se pomenu pederi.... Srce moje borcansko  :-*
Smrt SVIMA!!!!

mkt


Ivicat


Joker

#146
Citat: Joker poslato 25 Septembar, 2014, 12:32
"Ma da, opusti se iskuliraj.. Svi kradu..." To si u pravu, ajde da se opustimo, ajde da nas boli uvo... Neka narkomani i cigani kraduckaju, bitno da nije toliko strasno... Neka pederi setaju ulicama, da nasa deca gledaju kako se dva muskarca vataju na sred ulice... Jer to ce da rade.. Onog trenutka kada ih zakon bude zastitio, testirace svaku granicu tog zakona i koliko mogu da se pruze samo da bi upadali u oci.. Pusteni s lanca... Sledeci korak su brakovi itd... To je njihovo pravo!! A mi cemo da okrenemo glave... Kao sto radimo sa ovima na vlasti, kao sto radimo sa Kosovom, kao sto radimo sa svakom jebenom stvari koja stane ispred nas!! Okrenemo glavu!!! Pravimo se  mrtvi... Jer u dusi i jesmo...

Sada prave od nas bolesne.. Mi smo ti koji imaju problem...  [facepalm] Zato sto necu da neki indijanci, prave sebi zacarani krug gde mogu da oni rade sta god pozele i ako im bilo ko stane na put ON IMA PROBLEM!!
Da se razumemo i da ponovim, ja zaista nemam bas nista protiv pedera.. Sve ovo bih pisao i za bilo koju drugu organizaciju, strejt ili bilo koju drugu koja deluje na ovakav nacin...
A svi ostali neka i dalje okrecu glave... Neka ih puste, da prave zakone kako njima odgovara na temelju ljudskih prava...
I svako ko mi kaze da je to ok, onda je on za mene picka!
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...