Glavni meni

Ko ide da podrzi paradu ponosa?

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 25 Septembar, 2014, 16:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Neojste sad da nemamo nijedno ime na spisku.....biljasa koliko oces a nema niko da podrzi furunase..ajde.....svi redom

;D ;D ;D ;D   [gej] [welcome]
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mrle


mkt


mrle


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Ivicat

Ja nisam u Bg-u inace bih isao.

edit: isao bih u subotu. da stignem na vreme i zauzmem mesto.

BOKYBOY


UFF

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 25 Septembar, 2014, 16:17
Neojste sad da nemamo nijedno ime na spisku.....biljasa koliko oces a nema niko da podrzi furunase..ajde.....svi redom

;D ;D ;D ;D   [gej] [welcome]


Ne bih ni znao da je zakazana ili da ce da se odrzi da ti nisi pisao o tome na forumu i reklamirao ih besplatno

Da nemas zenu i decu zabrinuo bih se

eclipse4

ja bih isao da stanemo na sred puta,da vidimo dokle ce da marsiraju

clutch&brake

Ko bude pao u muriju za ovu paradu ako se odrzi naravno ima da najebe da nije ni svestan. 2010 sam imao ne srece nego ne znam sta... u nedelju se zakljucvam u sobu pa makar jedini ne otisao...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

TEEfqd

Citat: njanja poslato 25 Septembar, 2014, 23:44
Ko bude pao u muriju za ovu paradu ako se odrzi naravno ima da najebe da nije ni svestan. 2010 sam imao ne srece nego ne znam sta... u nedelju se zakljucvam u sobu pa makar jedini ne otisao...
HEIL VUCIC!

Dukags

Da se podrze nego sta i onako su ukinute i utakmicei pozorista  i sva ostala desavanja pa sta cete drugo raditi, a i pare su nam doduse ne pitajuci nas uzeli za obezbedjenje doticnih, onda ce se nasi hrabri politicari jako svidjati ovima iz EU pa ce ih oni voleti pa jos kad smanje plate i penziije zbog toga ce doci neko blagostanje 2016. i svi cemo onda ladno moci da kupujemo nove motore a ne krpiti ove nase i imati jos za benzinu, nemate pojma kad ste zaostali.

Djerma

 [ljutko]Смањујете плате, народ тешко живи,
трошите на педере да се Запад диви!!!

eclipse4

Citat: njanja poslato 25 Septembar, 2014, 23:44
Ko bude pao u muriju za ovu paradu ako se odrzi naravno ima da najebe da nije ni svestan. 2010 sam imao ne srece nego ne znam sta... u nedelju se zakljucvam u sobu pa makar jedini ne otisao...

al kad bi se okupilo 100.000  normalnih,video bih gde ce policija sve da ih smesti....ali mislim da apsolutno nista ne urade samo blokiraju put i napred i nazad da nemaju kud da setaju .

da se razumemo lezbejke podrzavam ;) ;) ;)

Bori¹a


clutch&brake

Ja... sto vise lezbejki manje riba za hebanje...  i ovako ga drkam kao besan... jos mi one smanjuju broj...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Radanovic

Nek se nose u pm kao i ovi pederi ... sve je to ista sorta.

UFF

sve te pedere treba nataci na kurac! :D

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

eclipse4

ja se nadam da nece biti mars pacijenata LPBT ustanove...mozda i odrze ali posle parade bice opet pucanja kostiju....