Glavni meni

R motor za moju sestru hehe :D

Započeo Balsa Wrx, 16 Septembar, 2014, 17:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Balsa Wrx

Hahahah,neka neka necemo procjenjivat misice u kupacem to cemo preskocit visoka je dovoljno teska je dovoljno da vozi bmw  650 tako da moze svaki r valjda al nez posto je to ipak zensko razumijte me..Ova suza gsxr 600 mi  je bas po njenom slifu al je skupa u krv  oko 5 soma,ona koju bi ona htjela.Zakljucak? Ima da joj kupim ninju 250 300 ili  neki R do 3 500e preko centa ne idem i valjalo bi da je motor 2004 pa nadalje :D A kosta ima da joj ukinem 3 cilindra pa pomalo da se navikava :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

balcan girl

iskreno r6 ce joj biti taman eto moze i tamara da joj da njen da proba :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

BOKYBOY

@Balsa...poslusaj me... R6...neces pogresiti... [thumb_up]

Hattrick

Pa dobro, ako vec nismo u mogucnosti procenjivati, onda cemo na nevidjeno  ;D [thumb_up]
Slazem se sa prethodnim diskutantima, mislim da bi joj R6 legao skroz.  [klanjam_se]
Mali, lagan, zujalica modernog i agresivnog izgleda kao zoljica, snage i previse, dobro koci, i sto je najvaznije skroz je u budzetu koji je predvidjen.
Moj glas za R6.  [thumb_up]

Balsa Wrx

Nesto me strah dat joj r6 al opet danas je probala gsxr 750 k7 I vozila ga je bez ikakvih problema..Polako ali fino
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Hattrick

Citat: Balsa Wrx poslato 18 Septembar, 2014, 00:42
Nesto me strah dat joj r6 al opet danas je probala gsxr 750 k7 I vozila ga je bez ikakvih problema..Polako ali fino

Ubacis joj lepo power commander, na kojem spustis blokadu na 10.000rpm, ubacis fuel-saver mape, i miran si, motor 80 KS miran k'o devojka :-D

Balsa Wrx

E brt al ocu I ja poneka da sjednem na taj motor jebes to ako joj ga kupim dobice ga da puca od snage pa nek se snalazi naso sam jednog 600 sa akrapom commander 3ojka oko 135ks 4300e 2006 2007..Vidjecu ga ovih dana samo da mi dodje vikend SKOLAA :( Al eto 4cilindra I nisu agresivni toliko do nekih obrtaja bar zujalice
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Radanovic

Citat: Balsa Wrx poslato 18 Septembar, 2014, 00:42
Nesto me strah dat joj r6 al opet danas je probala gsxr 750 k7 I vozila ga je bez ikakvih problema..Polako ali fino

©to te strah dati joj R6 ??? , ako cura veæ ima iskustva sa motorima ...

Ja u ¾ivotu nisam jedan centimetar pre¹ao na motoru , a prvi motor na koji sam sjeo je bio ovaj ¹to sad vozim , 750 k3 ... i evo proðe druga sezona bez ikakvih problema.

Djerma


Cale


Slaninar

Po¹to je u pitanju ®ENSKO, onda joj kupi¹ motor koji joj je LEP, a da mo¾e da stane u bud¾et. Koji god japanski da joj se svidi, biæe dobar.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hurricane

...da R6 je mo¾da pravi izbor, ali samo ako joj je CBRf4i ba¹ toliko ru¾an da zbog izgleda izabere Yamahu..

provereno, sve verzije Honde CBRf4, su mnogo bolje za vo¾nju u svakom smislu, ali svakom...

osim krajnje brzine koju æe jednom ili dvaput izvuæi i to je to...

lièno mislim da je uvek bolje pre Ra voziti nekog sportskog Fa...


Slaninar

Citat: hurricane poslato 18 Septembar, 2014, 10:36
...da R6 je mo¾da pravi izbor, ali samo ako joj je CBRf4i ba¹ toliko ru¾an da zbog izgleda izabere Yamahu..

provereno, sve verzije Honde CBRf4, su mnogo bolje za vo¾nju u svakom smislu, ali svakom...

osim krajnje brzine koju æe jednom ili dvaput izvuæi i to je to...

lièno mislim da je uvek bolje pre Ra voziti nekog sportskog Fa...

To je d¾aba prièati i veæini mu¹karaca kada je izbor motora u pitanju  - jer se to bira srcem uglavnom. A ¾eni... Po meni je tema potpuno nepotrebna. Zna se da je ¾uti najbolji!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hurricane

..sla¾em se, samo ¹to R6 ume pored izgleda da osvoji i nekim podacima na papiru, dok je u praksi to te¹ko do¾iveti ili mnogo boli,

pa eto èisto da ne ka¾e kad kupuje Yamahu, da em je lep¹a, i br¾a je i ima vi¹e snage od Honde..

u vo¾nji je to ne¹to sasvim drugo...

Balsa Wrx

Nas kako drugo  je kad ona vozi samnom ja na jednom motoru ona na drugom ili nesto slicno ali,moze sjednut neku drugarica a ni jedna se ne zna vozit na motor ladno mogu panut sa njega,nije mene strah dat joj motor da znam da ce ga ona vozit 40 50 60,muka je sto nema trika da ce ga ona vozit sporo jer je ovo luda familija.A ovo sto je slaninar reko zuti je najbolji realno kod moje sestre je potpuno druga prica,jer se razumije sasvim solidno u motore,ne previse ali kolko zensko moze dovoljno..Ovo za kawsakija on je top al sam ja ih CG,tako da to otpada...Vidjecu sad za vikend kad dodje da vidimo neki motor a bogu fala  I ja bi trebo uzet sad jos malo nesto umjesto bmw, otom potom prvo da sestru rijesim.. :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Slaninar

Citat: Balsa Wrx poslato 18 Septembar, 2014, 16:27
Nas kako drugo  je kad ona vozi samnom ja na jednom motoru ona na drugom ili nesto slicno ali,moze sjednut neku drugarica a ni jedna se ne zna vozit na motor ladno mogu panut sa njega,nije mene strah dat joj motor da znam da ce ga ona vozit 40 50 60,muka je sto nema trika da ce ga ona vozit sporo jer je ovo luda familija.A ovo sto je slaninar reko zuti je najbolji realno kod moje sestre je potpuno druga prica,jer se razumije sasvim solidno u motore,ne previse ali kolko zensko moze dovoljno..Ovo za kawsakija on je top al sam ja ih CG,tako da to otpada...Vidjecu sad za vikend kad dodje da vidimo neki motor a bogu fala  I ja bi trebo uzet sad jos malo nesto umjesto bmw, otom potom prvo da sestru rijesim.. :D

©to onda ne pusti¹ da ona sama izabere i gotovo?  Eventualno da pita¹ za konkretan primerak na forumu, zna li neko ne¹to?

Ako se brine¹ da æe voziti brzo, onda ¹to R?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Balsa Wrx

Ocemo da je iznenadimo,necemo da joj kupimo motor na njene oci nego iznenadno..Konkretno joj se svidja cbr600rr zx6r  noviji I r1  ali r1 otpada jer je preskup I prejak..
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Slaninar

Citat: Balsa Wrx poslato 18 Septembar, 2014, 16:51
Ocemo da je iznenadimo,necemo da joj kupimo motor na njene oci nego iznenadno..Konkretno joj se svidja cbr600rr zx6r  noviji I r1  ali r1 otpada jer je preskup I prejak..

[thumb_up]

[cheers]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Bori¹a

potajno se nadam da ce i moji da otvore ovakvu temu ;D

Balsa Wrx

HAHAHAHAHAHA,odusevljavate me  u ovim ranjenickim danim danas sam se zakuco u auto sa yamahom al sa boka pa je motor dobro ja i ne bas :D ZIVIO SM  [klanjam_se]
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.