Glavni meni

R motor za moju sestru hehe :D

Započeo Balsa Wrx, 16 Septembar, 2014, 17:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

Citat: Balsa Wrx poslato 16 Septembar, 2014, 18:32
Ja sam rodjen  nepismen :D hhahahaha a pokusacu ne obecavam nista :D

¹inko, eve ti +

samo jedan motor mo¾e da bude R a to je suzuki. : )

idanijel

Moze i sv ,vidi kako ova pegla zamisli tvoju sestru po Lu¹tici  [thumb_up] Suzuki Sv 650 ( vs ) Gsxr 1000

makinjo

Pa ako je vozila ovu Zr7 er6 ce joj biti po meni ne interesantan motor. A ciji je bmw? :-) Meni moji nisu hteli da kupe ni skuter tako da znam kako je kada sam priustis sebi motor.  Htedoh da te pitam kako ti sa 16 godina vozis bmw i ides na skupove van zemlje?

stilgar


perlx

ER6F
pitom, povozan, udoban a izgleda kao R

Balsa Wrx

Stilgare, ahahaha pa ti si me sad odusevio sa ovim klipom :D..Kosta suza je nesto PRE PRE PRE za moju sestru,ne dam joj smrt u ruke jer je i ona manijak  nije ko ostale da vozi 20 30 i da ide od kafica do kafica ludo celjade :D Sv je fin al taj motor joj nebi uzimo bas jer je nervozan dosta  i za kroz grad itd..Makinjo Bmw je od oca on ga je kupio,meni ga dava jer je on pomorac i na brodu je trenutno,a sa 16god idem po skupovima lako bez dozvole dje god oces jer na granicu ne pitaju za dozvolu nego za saobracajnu i licnu hehe :D,  tacnije imam dozvolu a1 ako to sto znaci :D hahahahaha a i ima skupova van zemlje 10ak sam ih bio ovo ljeto sto  sam iso sa klubom tipa zlatibor,sokolac,trebinje,mostar,bijeljinu sam sa sestrom iso,ulcinj itd itd...
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Balsa Wrx

Ovaj er6f je prelijep bar meni i pokazacu joj ga sad kad dodje sa studija da vidim sta misli o njemu,gsr je fin ona ga je vozila al njoj se ne svidja izgled kaze da ima fenjer naprijed :D..
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Radanovic

Ne znam dal' æe¹ naæi ovaj ER6F , od 2009. pa na ovamo , za ispod 4.000 eura.

Hohštapler

...znaèi prevodio sam sa srpskog na srpski... na pola prvog posta sam odustao, oti¹ao po èaj pa se vratio. Izdr¾ah jedva al sam uspeo.

I ja mislim da ER6F super igraèka za devojku, al æe joj posle ZR7 biti slab. Fakat. Dakle VFR800.

ps.
Njanjo brate, snajka je skroz tvoj tip!
Evo ako treba idem ja da provodad¾i¹em, a zna¹ ti mene, umem da budem ubedljiv! :)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

srbac

Najbolje je da prvo proba neki R motor od 600ccm pa ce videti sta znaci 120-135 ks...

Balsa Wrx

Pustite se vi  moje sestre vise ste tu da mi pomognete da ja njoj motor kupit ovo drugo vas nisam pito HAHAHAHAHAHAHHAHA :D er6f mi je bas ono za nju lego bi joj lijepo vidjecu I onako mi nije frka mjesec dva tri dok se nadje motor nije nam zurba..Naso sam jednog horneta 2013 443km preso Nov ima neki izduv   I jos neke sitnice... 4000e sta mislite?A nije vozila klasican R al zna sta je 120ks jer je vozila motor kolko  I ja :o Dobro ne bukvalno ja sam ih imo 15 16.. :p
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

clutch&brake

A pa nisi nas onda dovoljno upoznao.... ahahahha
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

jevta


Hattrick

Citat: Balsa Wrx poslato 16 Septembar, 2014, 18:39
Eo i slika rossija mog ..

Ja bih ti dao bas pravi savet u vezi motora ali ne mogu dobro po ovoj slici da izanaliziram njenu visinu, tezinu, pretpostavljenu pokretljivost zglobova, toleranciju istezanja misica, fizicku snagu i koeficijent snalazljivosti u prostoru, te te stoga molim da hitno postujes jednu ili vise njenih slika u kupacem, kako bih mogao na osnovu tih naucnih parametara da odredim koji bi joj motor najbolje legao.  [ninja]

BOKYBOY

#34
...a neka uzme R6 i gotovo...lagana i pitoma na niskim obrtajima a lepo ide kada se zavrti preko 8-9k...pravi zenski R-ic motoric...a ima  je i u  zenskim bojama... ;D
...mislim da moze za te pare da se nadje malo stariji ali dobar primerak 2003-ce +  ...

Bori¹a

iako sam rekao da necu u cg na more, zbog privatnih stvari, e pa stvari su se promenile i cim budem na prvom raspustu eto me u cg! imate planinu za zimovanje zar ne? [djavo]

Kostić

bemti leba, ovi æete o¾ene kako su krenuli. nije suzi besno pile, ba¹ naprotiv. sav ti je ko kuèe, sve slu¹a bre. pitom, lep, mo¾ga vozi¹ sruke, sbez ruke, ko mi¹ko svezane oèi, naopako, gore, dole, kako god ga zamoli¹, on æe slu¹a. ako veæ oæe¹ da ti sestrabude straitrepet Hn-a, kupuj gsxr 600 i ne slu¹aj ove mangupe  [joint]

Kostić

ps: za poèetak joj ukini dva cilindra dok se malo ne navikne, pa posle pusti treæi, p onda èetvrti... i nema briga bre :D

clutch&brake

Zato tebi suza radi na 3 cilindra... ustrojila te zena...  [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kostić

samo se ti zajebavaj. moja ¾ena èuèi tu negde u prokrajku i samo viri, pa kad te dovati... a ti ono be¹e oæe¹ da se ¾eni¹? samo napred ;D