Glavni meni

R motor za moju sestru hehe :D

Započeo Balsa Wrx, 16 Septembar, 2014, 17:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Balsa Wrx

Eo ovako imam slatke muke,u mojoj familiji svi voze uklucijuci sestru sestra mi vozi od svoje 16god evo sad ima 22 i evo posto je zavrsila fakultet upisala drugi moji doma oce da je caste motor e sad pitanje je koji ona voli R motore al nikad nije vozila R kao sto rekoh ima iskustvo vozila je Kawasaki zr7s od 750cc sa16god do 19 tako da zna sta je jaci motor i trenutno vozi mog BMW g650gs i yamahu wr125x.Sta vi mislite koji R bi mogla ona uzet do 600cc?Budzet oko 3 000 3 500e ....Toliko od mene nadam se da ce te mi pomoc motor bi trebali da uzmemo u ovih nekoliko mjeseci da ga svikne do ljeta da moze samnom po moto skupovima..Malo je neobicno i interesantno da se vidi zensko na cesti pa eto malo za promjenu :D I ako kazem da vozi stvarno vozi nije ono do kafica i nazad prije mjesec dana je isla samnom na motoskup u bijeljinu iz Herceg Novog ona vozila oko 700km..Vidi se da sam  Crnogorac :O
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

idanijel

#1
Pa idealna bi bila Cbr 600 f4i ili cbr 600 rr ili R6

clutch&brake

Daj slike sestre da odmerimo koji bi joj najbolje legao ahahahh :-* :-*
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Balsa Wrx

cbrf4I joj je po njenom ruzan ja se ne mogu svadjat sa njom a cbr 600rr bi bila dobra za nju e sad   njoj se najvise svidja ova 636 novija 2007 2008.A ja veze nemam kakva je ta ninja jel prejaka jer ipak kawaski zr7s je 70 80 konja i nije ni priblizno klasicnom R motoru :D..njanja doces ti opet u hn doces hahahah   :D  :-*
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

DraganPavlicevic

®ao mi je, Bal¹a, ¹to mi to nisi rekao na skupu u Bijeloj; ja bih joj dao moju hondu da proba, i veruj mi da nikada vi¹e ne bi sela na ne¹to slabije.S obzirom da ima toliko km iza sebe, za nju je neka honda i ni¹ta drugo.Kava je suvi¹e "divlja", tako da joj treba ne¹to jako a predvidivo.                                                                                                                                                                                          P.S. Njanjo, nevaljalèe jedan!                                                                                                                                                                         

Balsa Wrx

Eto to dragane jako a predvidivo da kad treba da je tu al da opet ne kida odma na tocak itd jer je ipak ona zensko i nece lecet sa motorom a opet ne vozi uopste sporo ima idealnu mjeru..A jbg tad je vozila moju yamahu radila na ulaz a nije ni izjavila da bi volila da joj se uzme motor jer je vec vozila tad bmw i bila zadovoljna al zensko je zensko i svako zensko voli zujalice licno  i ja ih obozavam al opet za god ipo ili ranije ide bmw s1000rr ili s1000r al to je bas previse za nju tako da joj to nikad ne bi dao u ruke.. :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Radanovic

Bal¹a brate , mozak me zabolio èitajuæi ove tvoje poruke , ajd' ¾iv bio koristi ovaj znak ,

Balsa Wrx

Ja sam rodjen  nepismen :D hhahahaha a pokusacu ne obecavam nista :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

stilgar

A da vi nju lepo udate pa da radja junacine i cuva djecu, a ne da se vija po brdima sa nekom zujalicom :)
p.s. njanja idi sledece godine u Grcku na more :)

Balsa Wrx

Nema trika to ti je nas familijarni politicar..A dje sa 22god da se udava :p
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Balsa Wrx

- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

stilgar

Citat: Balsa Wrx poslato 16 Septembar, 2014, 18:35
Nema trika to ti je nas familijarni politicar..A dje sa 22god da se udava :p
a udri i ti malo politicki :) ono baba se udala sa petnaest, koja doceka sedamnaest ta je propustila sansu, osta neudata :)
i de bas R da joj se svidja pravi crnogorski motor lezis a vozis :) bolje neki naked da se vidi figura, da se ispravi i da ne pominjem sta da isturi jer ni ja necu moci da letujem u HN :)

UFF

ja po naslovu pomislio da menjas sestru za R motor :)

Balsa Wrx

Hahahahah,ako ima neki dobar nosi HAHAHAHHAHA :D, salu na stranu od nakeda joj se svidja noviji er6n i hornet 2010 2011 pa nadalje kakvi su oni jesu li agresivni koliko jer je to ipak 2 cilindra ..Njoj je moj bmw licno previse ko koza jer  je 1 cilindar sa power comanderom..
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Balsa Wrx

Da se ja pitam ninja 250cc bi joj sasvim zavrsavala poso sasvim dovoljno al eto  ona zavrgla..
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

makinjo

Balsa hocu da me usvoje tvoji.:-)   Koju ti srecu imas sto imas takve roditelje.  Inace hornet ti ima cetiri cilindra :-)

UFF

ern bicikla, pravi zenski motor, ako se plasis da se ne olupa to juri da joj kupis iako je sranje :D

clutch&brake

Eto njanje u cg sledece godine da se "pojuri" sa sestrom... samo joj kazi da ne vozi brzo :D :-*
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Balsa Wrx

Makinjo moja sestra dobija sto pozeli ja sam vec druga prica,ja sam moju yamahu zaradio sto kladionicom sto prodajom preprodajom ali licno ja..ERN mi se svidja za nju jer nije agresivan a opet ide kolko tolko solidno,znm da hornet ima 4cil permutovo sam  nesto motor..Njano vazda si dobrodoso e sad za za ovo 2. cemo vidjet  hahaha :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

stilgar

#19
Citat: njanja poslato 16 Septembar, 2014, 18:59
Eto njanje u cg sledece godine da se "pojuri" sa sestrom... samo joj kazi da ne vozi brzo :D :-*

https://www.youtube.com/watch?v=jAZet8PI_B4

:)