Glavni meni

Sva 4 migavca povezivanje ko nema

Započeo banevuk, 15 Septembar, 2014, 15:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

banevuk

Ugradjih automat za sva 4 migavca prosto ko pasulj. Iza¹lo me ispod 1000 dind¾i a po oglasima 30 - 40 €. Evo kako  [cheers] ;D ;D

https://www.youtube.com/watch?v=siPnuqPuEAo&index=1&list=FL_1eD1s7yZ42Mo06rXHYrpQ

[hello] [hello] [hello] [hello]

Video bio zakljuèan ba¹ sam  [ludak] [ludak] sad sam ga otkljuèao

Darko


zVuk

Citat: banevuk poslato 15 Septembar, 2014, 15:06
Ugradjih automat za sva 4 migavca prosto ko pasulj. Iza¹lo me ispod 1000 dind¾i a po oglasima 30 - 40 €. Evo kako  [cheers] ;D ;D

https://www.youtube.com/watch?v=siPnuqPuEAo&index=1&list=FL_1eD1s7yZ42Mo06rXHYrpQ

[hello] [hello] [hello] [hello]

This video is private.
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Darko

Ali samo stavi da video nije privatan , da bi mogli da odgledamo :-)

Hurricane

...ne mora, mo¾e i da nam preprièa, ako mu lak¹e..

BOKYBOY


banevuk

 [cheers]SOOOOOOOOOORY otklonio gre¹ku   [cheers]

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

BOKYBOY

...extra...ugradjujem odmah...ko ima prekidac?Dareeeeee...ocemo? [neampojma]

Darko

do jaja !  ajde malo samo ovde nama napisi nesto opsirnije oko povezivanja.
iz automata ti izlaze 3 zice , i iz prekidaca 3. rekao si kako si jednu crvenu povezao sa automatom a preostale 2 iz prekidaca na zmigavce. a sta je sa dve preostale iz automata ?

Hurricane

...èudno da Kawe nemaju to fabrièki ugraðeno, ba¹ èudno..

UFF

parkiras uvece motor ispred zgrade i odes da spavas, neki klinac pridje motoru da pritiska dugmice i ujutru kad krenes na posao prazan akumulator

banevuk

To sve uradi¹ ali neki klinac pridje ali sa ortacima i odnesu ti motor sa sve ali punim akumulatorom.

banevuk

Citat: hurricane poslato 15 Septembar, 2014, 17:05
...èudno da Kawe nemaju to fabrièki ugraðeno, ba¹ èudno..
Automat ti ima tri buksne . Jedna je + a druga - . Treæa ide na crvenu ¾icu od prekidaæa. Od prekidaèa idu dve slobodne ¾ice (plava i bela) na levi i desdni migavac. GOTOVO. Nisam napomenuo ali ti se podrazumena da + ¾ica ima osiguraè .

UFF

jbg dobra stvar za onog ko ima garazu
ja licno ne volim ni alarme ni bilo sta drugo sto moze da radi bez kljuca u bravi i prazni akumulator
i 12v uticnicu sam povezivao da ide preko kontakta


bar jednom nedeljno ujutru zateknem motor ugasen na kill switch ili upaljeni levi migavac, duga svetla itd a ja ga tako nisam ostavio
roditelji setaju sa malom decom. dete kaze mama vidi motol, i mama ga podigne i stavi na sediste bez da pita nekog da li je to ok


clutch&brake

Citat: UFF poslato 15 Septembar, 2014, 17:26
jbg dobra stvar za onog ko ima garazu
ja licno ne volim ni alarme ni bilo sta drugo sto moze da radi bez kljuca u bravi i prazni akumulator
i 12v uticnicu sam povezivao da ide preko kontakta


bar jednom nedeljno ujutru zateknem motor ugasen na kill switch ili upaljeni levi migavac, duga svetla itd a ja ga tako nisam ostavio
roditelji setaju sa malom decom. dete kaze mama vidi motol, i mama ga podigne i stavi na sediste bez da pita nekog da li je to ok



pa i ti digni mamu bez pa pitas bilo koga
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

banevuk

Ne znam kako vi ¹to dr¾ite motore napolju uop¹te mo¾ete da spavate noæu................odavno bih bio na drogama

Darko

Citat: banevuk poslato 15 Septembar, 2014, 17:18
Citat: hurricane poslato 15 Septembar, 2014, 17:05
...èudno da Kawe nemaju to fabrièki ugraðeno, ba¹ èudno..
Automat ti ima tri buksne . Jedna je + a druga - . Treæa ide na crvenu ¾icu od prekidaæa. Od prekidaèa idu dve slobodne ¾ice (plava i bela) na levi i desdni migavac. GOTOVO. Nisam napomenuo ali ti se podrazumena da + ¾ica ima osiguraè .


jaooo , izvini , ja sam debil... skroz sam zaboravio da taj + i - sa automata idu na akUmOlator...sad je sve jasnije....

malo igranka da se sprovedu sve te zice da se sakriju lepo , ali super je stvar....

a jos jedno pitanjce, jel postoji negde neka zica koja spaja i prednji i zadnji migavac pa da je povezes na nju ili moras skroz napred do prednjeg i skroz nazad do zadnjeg migavca?

Kostić

Citat: UFF poslato 15 Septembar, 2014, 17:26
jbg dobra stvar za onog ko ima garazu
ja licno ne volim ni alarme ni bilo sta drugo sto moze da radi bez kljuca u bravi i prazni akumulator
i 12v uticnicu sam povezivao da ide preko kontakta


bar jednom nedeljno ujutru zateknem motor ugasen na kill switch ili upaljeni levi migavac, duga svetla itd a ja ga tako nisam ostavio
roditelji setaju sa malom decom. dete kaze mama vidi motol, i mama ga podigne i stavi na sediste bez da pita nekog da li je to ok



pa da, zato ne valja alarm. tro¹i akumulator. moj bogomi jo¹ nije potro¹io, a bezbedno je dr¾ao te mame i njihovu decu na distanci. èak i kerovi koji zapi¹avaju toèkove, obilaze.

banevuk

Citat: Darko poslato 15 Septembar, 2014, 17:44
Citat: banevuk poslato 15 Septembar, 2014, 17:18
Citat: hurricane poslato 15 Septembar, 2014, 17:05
...èudno da Kawe nemaju to fabrièki ugraðeno, ba¹ èudno..
Automat ti ima tri buksne . Jedna je + a druga - . Treæa ide na crvenu ¾icu od prekidaæa. Od prekidaèa idu dve slobodne ¾ice (plava i bela) na levi i desdni migavac. GOTOVO. Nisam napomenuo ali ti se podrazumena da + ¾ica ima osiguraè .


jaooo , izvini , ja sam debil... skroz sam zaboravio da taj + i - sa automata idu na akUmOlator...sad je sve jasnije....

malo igranka da se sprovedu sve te zice da se sakriju lepo , ali super je stvar....

a jos jedno pitanjce, jel postoji negde neka zica koja spaja i prednji i zadnji migavac pa da je povezes na nju ili moras skroz napred do prednjeg i skroz nazad do zadnjeg migavca?
Levi prednji i zadnji su ti veæ spojeni tako je i sa desnim. Vidi¹ samo gde ti je zgodno da pridje¹. UFF je komentarisao da mo¾e neko da èaèka na ulici prekidaèe pa kao isprazni ti se aku jer nema gara¾u. To je sluèaj sa TDM-om kome rade samo kad je na kontaktu , medjutim mislim da je to lo¹e re¹enje jer neèe¹ valjda da ostavlja¹ kljhuè u motoru koji je npr. u defektu i da tra¾i¹ majstora.