Glavni meni

Motomanijaèki rodjendan 11.10.2014

Započeo Hohštapler, 10 Septembar, 2014, 22:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MIGE

jbg i ja zapalio ranije tako da nisam u toku..samo sam nacuo da je bila mala guzva i hvala bogu,nije bilo nista ozbiljno...mrzim ljude koji piju a ne znaju da piju  [thumb_down]

balcan girl

njanjo desava se jbg :-* dodjem ja opet u bg pa se druzimoooo :D :D :D a milice jesi nasao flomaster? :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: njanja poslato 12 Oktobar, 2014, 21:03
Ocigledno nemas pojma sta se desilo tako daneka ostane da sam otisao naprasno

Rekao si da nisi pio, a ovamo ispada da si napravio neko sranje?!?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

njanja je bio trezan a i kad se napije tad nas sve voliiiiiii a ne pravi sranja :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

clutch&brake

Ta prica za mene je zavrsena... sranja nije bilo niti ce biti.. u utorak idem dole da sa momcima popijem pivo... ja nit luk jeo nit luk mirisao ali sam se nasao tu...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

MIGE

Citat: njanja poslato 12 Oktobar, 2014, 21:42
Ta prica za mene je zavrsena... sranja nije bilo niti ce biti.. u utorak idem dole da sa momcima popijem pivo... ja nit luk jeo nit luk mirisao ali sam se nasao tu...
aj javi samo u koje vreme ides pa da popijemo pivo sa popovicem

clutch&brake

U utorak cu negde oko 20 da odem... cujnemo se :-*
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

MIGE


castor

Pa da onda napravimo spontano okupljanje, da ne ka¾em reprizu, u utorak okolo 20 ha? ;) ;) ;)
It's the ride that matters, not the bike…

BOKYBOY

Citat: castor poslato 12 Oktobar, 2014, 21:54
Pa da onda napravimo spontano okupljanje, da ne ka¾em reprizu, u utorak okolo 20 ha? ;) ;) ;)

...ja sam druga do 21h i eto me posle... ;D

balcan girl

ti se ne pravi blesav i pozdravi devojku od mene :D :D :D :D a da poljubila sam je u tetovazuuuuuuuu :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

BOKYBOY

Citat: balcan girl poslato 12 Oktobar, 2014, 22:00
ti se ne pravi blesav i pozdravi devojku od mene :D :D :D :D a da poljubila sam je u tetovazuuuuuuuu :D :D :P

...pozdravlja i ona tebe...znam da jesi...ali ne vazi,moras ponovo,nisam video... ;)

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kostić

ona slika sa njanjom i hoh¹taplerom (ako sam ja dobro video) na javi, da ide u naslovnu stranu na vrh. to je najaèa slika, a vlasniku jave svaka èas na ma¹ini i prikolici. java je bila zvezda veèeri  [clapp]

Ivan1979

Poslednji pozdrav   I minut cutanja  ;D





[cheers]



DraganPavlicevic

Bilo mi je neobièno zadovoljstvo ¹to sam upoznao osobe koje znam samo preko foruma.Dru¾enje je bilo zaista sjajno, a onaj mali kiks nije uspeo da pokvari sjajno raspolo¾enje skoro svih prisutnih.I ja imam nekoliko sjajnih snimaka, a videæete ih ovih dana.Drago mi je ¹to èuh da æe pojedinci( posebno Njanja) doæi u utorak veèe.To æe biti jo¹ jedna prilika da se popije neko pivo.Malo pre sam se dogovorio sa Jugom da sutra veèe doðemo zajedno.Ja dolazim sigurno.                                                                                            P.S. Njanjo, tvoj motor je zaista sjajan.To veèe bio je najbolji i najlep¹i.Sutra æu i ja doæi mojom hondom.

Lazic

Mentalna napomena, sledeæi put ne me¹ati svetlo pivo(vi¹e vrsta), tamno pivo i Popovaèu... :o [facepalm] I ako ne zapamtim koga sam sve upoznao, manje boli du¹a kad se ne padne...;D

Taraba

Ne boli du¹a kad pada¹ na glavu.
Odavno tebi u¹i ne dr¾i licna nego onaj bungee kanap ¹to si onomad kupio za trambolinu.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


Kostić

laziæu daj slike, bez slika nema ni pada :D

momci, posebno ti ivane, vidimo se mi na zlatiboru dogodine smojim bikom, nezvo se ja najgori lièno : )