Glavni meni

Motomanijaèki rodjendan 11.10.2014

Započeo Hohštapler, 10 Septembar, 2014, 22:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

BOKYBOY

okreni slike, bemteblesavog, iskrivih vrat... [zena]

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

MIGE


BOKYBOY

Citat: njanja poslato 12 Oktobar, 2014, 12:17
Uf ce... preko tel sam dodavao.. :(
ako ti onaj pijani bude okretao slike, visicemo naglavacke  [rofl] [rofl] [rofl]

Andreja

Kao i svake godine, pi¹em kratki review :D

Bilo je vrhunski, videh neke ljude koje nisam video godinu dana (od pro¹log roðendana :D ), sa mnogima sam se upoznao po drugi, treæi put (ne zamerite, upoznam toliko ljudi odjednom pa ih ne vidim godinu dana jbg, sa nekima æu se upoznati i sledeæi put) :D , lepa atmosfera, zajebancija, muzika, torta (fala Jecko!), privesci (fala UFFe!) :)

Odu¹evio me je Kosta66 kojeg vidim prvi put i koji mi je poklonio igraèkicu u obliku kros motora, provozao sam poslednje metre legendarnog GSXR-a, prisustvovao izletanju klipnjalèe kroz blok (saèuvao sam i jedan deo pa æu da ga uramim :D ), GSXR je ispraæen kako mu dolikuje, uz zalivanje pivom i jednominutno æutanje :D Nadam se da æe do proleæa da uleti novi agregat pa 'ajmo Jovo nanovo :)

To je to valjda, bem li ga, da nisam bio a da znam ¹ta sam propustio, jeb'o bih se u dupe sve u 16.

Eto :)

PS. Nego bre, kakav novi Laziæev pad?
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kalesin













Evo malkice i od mene slika.. mozda bude jos ako uspem da iskopam iz telefona ....
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Kalesin




Videh da omashih ove dve....

Inace super je bilo upoznati vas nove/stare..sa nekima se dva puta rukovati i ponovno pozdravljati  [rofl] ;D
UFFe hvala na privescima, super je imati jedan sa svojim nickom :D

Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kalesin

O Andrejo...sestro...pa bre ima i ljudi koji gledaju preko moba...znas li koliko se otvaraju velike slike..ovo bre 680x460 ili tako nesto....kompresovano za web....
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Kostić


Andreja

Citat: Kalesin poslato 12 Oktobar, 2014, 13:30
O Andrejo...sestro...pa bre ima i ljudi koji gledaju preko moba...znas li koliko se otvaraju velike slike..ovo bre 680x460 ili tako nesto....kompresovano za web....

Matoriii, pa ko ih ¹i¹a, ¹to nisu uèili ¹kole :D
Desktop keva!


Kosta  [thumb_up]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kostić

a ¹to volim ove ¹to ne psuju, a pleze se ;D

http://s27.postimg.org/7dpx6zoo3/Capture.jpg

a i ovaj fini svet [thumb_up]

http://s28.postimg.org/vxxrnlmj1/Capture2.jpg

i naravno, crno pivo i suzuki  [klanjam_se]

tolko od mene, nem vi¹e slika, a pola klipova sam pogubio pijan kad sam do¹o kuæi ( sa kamere, na motoru samo drugi ;D )

i naravno, da zahvalim VR 46 i njegovom drugu, kome sam zaboravio nik po stoti put, kad je komplikovan ;D , za pomoæ  [thumb_up] [thumb_up]

UFF


zVuk

...sad samo lazic moze normalno da gleda slike....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

mkt


eclipse4

vidim da je bilo super!cestitam nam rodjendan i jos puno godina da teramo zajedno i sa novim podmadcima!!!!

nocas su bila povredjena cini mi se 4 motociklista,samo sam molio boga (ako je vec moralo da se desi) da to nije niko od nasih manijaka.

jos jednom SRECAN RODJENDAN!!!


[vatromet] [vatromet] [vatromet]

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!