Glavni meni

molba narko dilerima

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 07 Septembar, 2014, 21:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

moj cale ima neke probleme sa podmazivanjem kolena....kako je odbio da mu montiram mazalice i da dekalamitom to podmazemo dok ne krene cista mast treba mi pomoc trgovaca lekovima..

potrbne su mi injekcije HYALGAN proizvodjaca TRB Chemedical  gmbh...austria.....trazili smo po domacim apotekama ali imaju neke italijanske....posto se matori utripovao da je nemacka medicina najbolja medicina...dakle austijske...

unapred zahvalan.....e da....i treba mi hitno.... ;D ;D ;D
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MIGE

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 07 Septembar, 2014, 21:27
moj cale ima neke probleme sa podmazivanjem kolena....kako je odbio da mu montiram mazalice i da dekalamitom to podmazemo dok ne krene cista mast treba mi pomoc trgovaca lekovima..

potrbne su mi injekcije HYALGAN proizvodjaca TRB Chemedical  gmbh...austria.....trazili smo po domacim apotekama ali imaju neke italijanske....posto se matori utripovao da je nemacka medicina najbolja medicina...dakle austijske...

unapred zahvalan.....e da....i treba mi hitno.... ;D ;D ;D
apoteka igor...resavska...probaj tamo...

Bori¹a


MIGE

ili,mogu sutra ja da se raspitam kod nje pa da ti javim...nije bas raspolozena da daje info strancima

metarex

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 07 Septembar, 2014, 21:27
moj cale ima neke probleme sa podmazivanjem kolena....kako je odbio da mu montiram mazalice i da dekalamitom to podmazemo dok ne krene cista mast treba mi pomoc trgovaca lekovima..

potrbne su mi injekcije HYALGAN proizvodjaca TRB Chemedical  gmbh...austria.....trazili smo po domacim apotekama ali imaju neke italijanske....posto se matori utripovao da je nemacka medicina najbolja medicina...dakle austijske...

unapred zahvalan.....e da....i treba mi hitno.... ;D ;D ;D

ako je samo podmazivanje u pitanju onda mu nadji govedji zelatin. nek to jede svako jutro na prazan stomak 1dl. i da ga bog vidi
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

*zeka*

I mom rodjaku su rekli za te injekcije ali ih nije nasao ovde, ide za par meseci u Nemacku pa ce ih tamo uzeti. Mislim da mi je rekao da je jedna oko 50 ojra i da treba 5 da primi za pet nedelja pa posle nekog vremena ponovo.

juga

Leleeeee, nagovori ti æaleta da mu ugradi¹ mazalice, mnogo je isplativije!!!

clutch&brake

Citat: juga poslato 07 Septembar, 2014, 22:16
Leleeeee, nagovori ti æaleta da mu ugradi¹ mazalice, mnogo je isplativije!!!

scottoiler...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

jevta

Posto mom kolenu trreba mazalica ja se raspitivao.Ne bi kod dilera po hemiju pa su me savetovali da trosim korkumu.Kazu to je jedina prirodna stvar koja regenerise hrskavicu.Bio sam skeptik pa proverio na vise strana i dobio potvrdu i od sportskih lekara.Inace se kupuje kao zacin u radnjama zdrave hrane,jednu kasikicu razmutis u po case vode i popijes svako jutro.

misa-pei

I kakvog je to ukusa? Osecas li neko poboljsanje?
Država je najveći neprijatelj naroda

jevta

Ukus gadan jos je rano za poboljsanje.Mada sam dobio pozitivne ocene od nekih meni poznatih koji su trosili.Ja nisam hteo da pcnem dok se ne uverin da je to neko poznat probao.Inace sam probao prvi put i rekao ja to necu.
Poceo sam opet sad kad je malo zahladilo pocelo da se pogorsava pa trpim i koleno i kurkumu.

metarex

belii crni luk, kurkuma, cimet, dzumbir,ljuta paprika, senf i jos par njih su prirodni antierumatici i pomazu, tu nema dileme. pitanje je samo zasto skripe kolena, koji je razlog odnosno dijagnoza. ja se od pocetka godine borim sa reumatoidnim artritisom i samo mi je jedna stvar do sada pomogla. znaci pakuj matorog u auto i pravac u mitrovicu
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

jevta

Sta to ima u Mitrovici da idem i ja

metarex

Citat: jevta poslato 07 Septembar, 2014, 23:51
Sta to ima u Mitrovici da idem i ja

cuda se desavaju!!! al bukvalno, nije zajebancija. daleko od toga da sam ozdravio al sam daleko daleko bolji. covek ima MWO sokocalo. odsedis 15 min i sutra skoro ko nov. farbach je par puta pisao o tome vec.
edit: http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,352.1240.html
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

juga

Pa dajte telefone adrese, dosta nas ima problema sa zglobovima, ligamentima itd!

Kalesin

Kurkuma je poznata i kao turmerik..Turmeric..ima u prahu zute boje, antireumatik i antisepticna svojstva ima,ukus..sladunjavo,zrnasto bljutav, najbolja mesavina kasicica meda u mleko sa pola kasicice turmerika i na iskap.
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Andreja

Tema za mene, dajte jo¹ informacija :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D


jevta

Ima te hemije kolko oæe¹ ja sam tra¾io ¹ta je prirodno.Uvek mogu kod doktora po ve¹taèko koleno

metarex

evo par stvari iz moje apoteke:

govedji zelatin.
najbolje bi bilo da ga narucite u nekoj apoteci jer ovo sto prodaju u prodavnicama je vecinom svinjski zelatin ili biljni. u srbiji se jos moze naci govedji ovde u svici jok.

http://saznajlako.com/2014/05/11/govedji-zelatin-dobar-je-za-kicmu-i-ostecenu-hrskavicu/

cimet je isto jako dobar antireumatik. u mom slucaju bolovi prestaju u roku od 5 minuta! na zalost drzi me oko sat vremena i to je to. kod cimeta je vazno da ne kupujete kineski nego iskljucivo cejlonski. kineski nije tako delotvoran.

moze se koristiti na vise nacina ja sam koristio caj

http://www.priroda-leci-sve.com/med_i_cimet.htm

djumbir je isto jak antireumatik i cisti organizam. ukus je veoma ljut i sapunjav... stvarno malo podseca na sapun [neampojma]

http://cajeviza.com/razno/med-i-dumbir-protiv-raka-i-drugih-bolesti/

ima toga jos. za pocetak je ovo dovoljno [cheers]


Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo