Glavni meni

fluoroscentni prsluk

Započeo banevuk, 06 Septembar, 2014, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Pa ako ne vidi farove i stopaljku onda ti dzabe i prsluk.  Taj koji te zgazi ,ne da te nije video vec nije ni pogledao,tu je razlika

UFF

treba uvesti obaveznu kacigu za svakog pesaka koji hoce da predje bilo koju ulicu
ako ide samo trotoarom a ulice prelazi preko nadvoznjaka ili podvoznjaka onda ne mora kaciga, ali ako zakoraci na kolovoz i on je ucesnik u saobracaju pa kad mora na biciklu, motoru i u kolima sto ne bi morali i oni?
bezbednost je najvaznija :)

Slaninar

Citat: UFF poslato 23 Oktobar, 2015, 08:16
treba uvesti obaveznu kacigu za svakog pesaka koji hoce da predje bilo koju ulicu
ako ide samo trotoarom a ulice prelazi preko nadvoznjaka ili podvoznjaka onda ne mora kaciga, ali ako zakoraci na kolovoz i on je ucesnik u saobracaju pa kad mora na biciklu, motoru i u kolima sto ne bi morali i oni?
bezbednost je najvaznija :)

A obaveza za pe¹ake koji hodaju trotoarima pored zgrada? Je li realno postoji ¹ansa da neka saksija padne i povredi ih? Jeste manja nego na gradili¹tima, ali postoji.

Fluo optrema, posebno zelena boja (kao saobraæajci) radi posao na otvorenom putu.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

inace svi putari i radnici koji nose tu odecu imaju u bulji crvenu lampicu a u ustima belu....pa ih je lako videti....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Popsy

po najnovijem ispadu  ( http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/600555/Zorana-Mihajlovic-Ukidamo-tamna-stakla-bahatim-vozacima ) samo da ne provale da postoje kacige sa zatamnjenim vizirama... sve æemo morati da skidamo :D :D :D  ....

kolko mi je neprijatnoooo...  (- sarkazam za one sa jeftinijim ulaznicama :D )
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

ЯЭВОЛУТИОН

kako bismo bili upadljiviji u nsaobracaju , gledajuci popsy-ja, svi da stavite meckine usi na kacige...... :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

castor

Mi u¹i, ti repiæ. Mozze? [rofl] [rofl] [rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

ЯЭВОЛУТИОН

ma repic imam....jedino sto ne lici na medvedji....
nego da mi javnes telefon od one fine sto si je doveo na rodjendan....odma sam video da nije jedna od ovih nasih opajdara....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

castor

Buraz, ja bio sam. Ne znam ¹ta su tebi sipali u piæe i na kojim si drozama ti obièno, ali ja nisam doveo nijednu... [neampojma] [neampojma] [neampojma]
It's the ride that matters, not the bike…

ЯЭВОЛУТИОН

moze da bude....bas me cudilo otkud fina pored tebe....mozda je prosla pa ja pomislio da is je doveo :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

castor

Daj neku sliku da utvrdimo na koju misli¹. Bilo je nekoliko finih tamo...
It's the ride that matters, not the bike…

ЯЭВОЛУТИОН

ne slikam....izbegavam....to je sve posle dokazni materijal....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

castor

Aaaaa, boji¹ se da ti ¾ena ne vidi one na¹e opajdare... [rofl] [rofl] [rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

ЯЭВОЛУТИОН

ja to zbog nje ne zbog sebe.....da se ne potresa :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

castor

Ma znam ja da ti nisi gadljiv. Stara si ti opajdara...
It's the ride that matters, not the bike…

banevuk


UFF


Hohštapler

...ja samo ne znam Rev ¹to si se ti tako uspalio protiv tih prsluka?  Te neko tera?
Ako i¹ta ne ¹kodi,  a onda znaèi da koristi.
Ja sam mi¹ljenja da poma¾e,  ali kao i sve drugo ne mo¾e svaki put, ali da te jedan od deset budala ugleda ranije - pobeda.
ps.
ja sam svoj bajs za grad izlepio fluo nalepnicama, jer mi bajs ima samo ona mala led svetla pa ovako kad me osvetle sa strane  u mraku im se ocrta ceo ram. Ne znam dal me iznelo 150din.
I ja bih te fluo nalepnice delio traktoristima, crvene, da obele¾e spoljne ivice zadnje stranice. Sijalica crkne od vibracija,  nalepnica uvek reflektuje.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

Nisam ja protiv toga da ko hoce nosi i fluoroscentni hidzab.....ali propagiranje po forumima istog je uzrok mog negativnog stava.....znas, biti peder ne skodi, sto po tebi sigurno koristi....ali mene propagiranje pederastije ide na zivce....
Sto se mene tice mozes i ti i bane da se celi umocite u zutu boju....ali nemojte da iznosite po forumu kako je to nacin da vas bolje uoce u saobracaju......kad vozis motor nije dovoljno da te vide, vec da ti znas sta ce oni da urade i da adekvatno odreagujes na vreme....sta tebi znaci da te vide ako krenu u polukruzno na pet metara od tebe....u svakom slucaju ce reci da te nisu videli.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Sla¾em se da prsluk i sva reflektujuæa oprema ne ¹kode, a èesto poma¾u. Za¹to ne bi nikako smeli postati obavezni i za¹to je njihov efekat puno manji nego ¹to se oèekuje, u sitna crevca sam objasnio ovde:

http://www.bikegremlin.com/2015/09/02/svetla-za-bicikl/

Tekst je za bicikliste, ali ¹to se reflektora tièe va¾i za sva vozila. Slika sa raskrsnicom, oduzimanje prvenstva, je jedna od situacija gde farovi ne obasjavaju prsluk i on ne pravi razliku - dok ne bude prekasno.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen