Glavni meni

fluoroscentni prsluk

Započeo banevuk, 06 Septembar, 2014, 14:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Jefta

Citat: banevuk poslato 20 Oktobar, 2015, 17:11
Svratim u Uradi Sam..............i jebi ga bilo jaèe od mene, nisam mog'o da odolim. [wtf] [wtf] [wtf] [wtf]  [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
Kompletiranooooooooo
( For REVs eyes only  :-* :-* :-*)



Svaka cast. Podrzavam potpuno.

banevuk

Citat: Jefta poslato 20 Oktobar, 2015, 20:16
Citat: banevuk poslato 20 Oktobar, 2015, 17:11
Svratim u Uradi Sam..............i jebi ga bilo jaèe od mene, nisam mog'o da odolim. [wtf] [wtf] [wtf] [wtf]  [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
Kompletiranooooooooo
( For REVs eyes only  :-* :-* :-*)



Svaka cast. Podrzavam potpuno.


  :o :o :o :o :o :o

UFF


ЯЭВОЛУТИОН

ja ovako ne bi izasao na aerodromsku pistu (smatram da pilote boli kurac sto se ti setas po pisti i u kojoj boji) a kamoli na ulicu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mrle

Fluo prsluk sam koristio kada sam noæu vozio otvorenim putevima. Po¹to sada nigde i ne putujem, ne znam ni gde mi je. Dok sam ga nosio, iskustvo mi je samo pozitivno. Kao ¹to su veæ pisali, mnogi pomisle da je murija i pomere se u stranu.

Pominju se i pojasevi.
Vezujem se skoro stalno, decu stavljam u sedi¹ta. Neki od mojih prijatelja, valjda u ¾elji da su im deca porasla, stavljaju deci obièan pojas iako su ona jo¹ uvek premala. Ne vredi rasprava.  Doba leta, putovanja na more. Veæina od zadnjih sedi¹ta pravi deci krevet. Isto , ne vredi raspravljati se.

ЯЭВОЛУТИОН

copiright bu lazic

20 posto ucesnika u sabracajnim nezgodama je alkoholisano....sto znaci da trezni cine 80 posto ucesnika u saobracajnim nesrecama....cak ako kazemo da su svi pijanci krivi po i dalje cini tek 40 posto vozaca....sto automatski dokazuje teoriju da su trezni opasniji na putu.

dodatak

kako istrazivanja pokazuju smrtnost na nasim putevima ne opada a vozimo sve bezbednija kola, i veZujemo se po propisu.....tu nesto ne stima....ove godine cemo napraviti najvise puteva u regionu.....pa opet putevi puni rupa...opet ne stima.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

Gre¹i¹, ovaj gre¹i¹ silno sinak.  Po zvaniènoj statistici agencije za bezbednost saobraæajai, u poslednjih par godina broj poginulih u saobraæaju i kod nas i u EU je u padu.
Nije ne¹to velik pad ali je pad.
A uzmi u obzir koliko se poveæao broj automobila u poslednjih par godina.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

banevuk

Citat: mrle poslato 21 Oktobar, 2015, 13:31
Fluo prsluk sam koristio kada sam noæu vozio otvorenim putevima. Po¹to sada nigde i ne putujem, ne znam ni gde mi je. Dok sam ga nosio, iskustvo mi je samo pozitivno. Kao ¹to su veæ pisali, mnogi pomisle da je murija i pomere se u stranu.

Pominju se i pojasevi.
Vezujem se skoro stalno, decu stavljam u sedi¹ta. Neki od mojih prijatelja, valjda u ¾elji da su im deca porasla, stavljaju deci obièan pojas iako su ona jo¹ uvek premala. Ne vredi rasprava.  Doba leta, putovanja na more. Veæina od zadnjih sedi¹ta pravi deci krevet. Isto , ne vredi raspravljati se.
Mogu ti reèi noæu ne bi vozio motor bez prsluka ni mrtav.Vraæali smo se skoro iz Ljubovije, ja ne vidim motor i èoveka ispred sebe osim ¹topaljku. One linijice reklektujuæe na jaknama su sranje i sad skoro po ki¹urini se pokazalo perfektno. Suv kao barut.Kupih ranije neko ki¹no odelo nije bilo jeftino, a ovo za soma i po .Boli me ........... za modu i mi¹ljenja, ajde po danu i djene djene ali noæu zakon.
Od budala i pijanaca nema spasa samo  [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka]

ЯЭВОЛУТИОН

#128
Citat: Ho¹tapler poslato 21 Oktobar, 2015, 17:53
Gre¹i¹, ovaj gre¹i¹ silno sinak.  Po zvaniènoj statistici agencije za bezbednost saobraæajai, u poslednjih par godina broj poginulih u saobraæaju i kod nas i u EU je u padu.
Nije ne¹to velik pad ali je pad.
A uzmi u obzir koliko se poveæao broj automobila u poslednjih par godina.

losa im statistika....pad moj kurac...pre dvadeset godina je ginule deset motorciklista godisnje, a sada mesecno.....oni zaracunaju broj vozila i procenat poginulih u odnosu na broj nesreca....naravno da je pad, kad se evidentira svaki auto i svako cukanje  kao nesreca....mrtvih sve vise ali broj vozila raste vecom brzinom...

ili da ti matematcki pojasnim statistiku

na 100 vozila 10 cukanja i jedan mrtav
na 100000 vozila 5000 cukanja i 200 mrtvih....statisticki ovo drugo je bolje....

1. na 100 vozila samo nih 10 odsto imaju nesrece i pogine svaki deseti
2. na 10000 vozila njih 50 odsto imaju cukanje ali zato pogine svaki dvadest peti sto je procentualni pad od 50 odsto..

ili sto bi pijanac iz ciganjskog tabore rekao
statistika je kao bikini  otkriva sve a ne pokazuje nista
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Mo¾e¹ sve relativizovati Revolucijo, ali èinjenica je da broj nesreæa opada. Ja sam psovao novi ZOBS, gomila gluposti u njemu, ali èinjenica je da broj nesreæa nije ostao isti, opao je. Broj poginulih takoðe.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Dukags

I broj novèanica koje si u moguænosti da utro¹i¹ za popunjavanje rezervoara benzinom jo¹ drastiènije u opadanju!
Vozi se samo ko gde mora ili ono ba¹ da te mine ¾elja, u Fru¹koj gori nekad nisi imao gde da postavi¹ ro¹tilj a sada radnim danom, kad ¹valeri opsedaju nigde ni jednih kola ili da se voza neko, a ne onako izletnika. A sumnjam da bi bar ne ¹waleracija bila tek tako u opadanju? Nekad sedne¹ na motor i voza¹ se ceo dan bez veze,  'nako bilo koji dan kad god uhvati¹ vreme, a sad..? Radijus kretanja se smanjio da se ne la¾emo.
A inaèe statistika i excel su èudo, naroèito ako su u slu¾bi vlasti.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Slaninar poslato 22 Oktobar, 2015, 07:48
Mo¾e¹ sve relativizovati Revolucijo, ali èinjenica je da broj nesreæa opada. Ja sam psovao novi ZOBS, gomila gluposti u njemu, ali èinjenica je da broj nesreæa nije ostao isti, opao je. Broj poginulih takoðe.

jel ti citas novine...koje cinjenice...ako uvedu par nepar za vozila, opasce broj nesreca jos vise....i broj poginulih.....a ako uvedu da sme da se voze samo automobili na metan....ima da procvetamo.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 22 Oktobar, 2015, 10:42
jel ti citas novine...koje cinjenice...

O tome ti prièam.  :)

Pomogao je novi ZOBS. Na potpuno pogre¹an naèin, sa potpuno pogre¹nim pristupom, ali je pomogao. Statistika, prava, pokazuje tako. ©to je najgore - sad niko ¾ivi ne mo¾e majmunima objasniti da je zakon nebulozan. Èekam samo jo¹ za bajseve da uvedu registraciju, obavezne kacige i prsluke.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

banevuk

 Èekam samo jo¹ za bajseve da uvedu registraciju, obavezne kacige i prsluke

Ja koliko sam primetio ljudi uveliko nose kacige za bicikle, a uostalom ne shvatam toliki otpor prema opremi za za¹titu.Mislim da je u EU kome te¾imo sve to veæ uveliko u primeni kao plod zdravog razuma.Da odmogne ne mo¾e, a ovde se sprdaju. Seæam se kad sam '80 god. vozio motor upozoravali su me kao uplaljeno ti je svetlo u sred dana ili treæe stop svetlo u kolima. Verovatno je I tada neko govorio vidi budala itd .

Slaninar

Kaciga na bajsu ne uveæava bezbednost drastiènije od kacige za pe¹ake. A umanjuje broj biciklista jer ljudima bude komplikovano da se cimaju. Dokazano je bezbednije po bicikliste (i vozaèe) kad je bicikala mnogo jer ih onda vozaèi oèekuju. Odlièan primer su Holandija i Danska. Minimum udesa i postradalih, a nemaju obavezu kacige.

Bilo je prièe da æe uvesti obavezne fluo prsluke i za naseljena mesta na biciklu, ¹to je takoðe nebulozno jer farovi ne obasjavaju na manjim rastojanjima te prsluke, nisu efektni. Svetla i kraj.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: banevuk poslato 22 Oktobar, 2015, 17:50
Èekam samo jo¹ za bajseve da uvedu registraciju, obavezne kacige i prsluke

Ja koliko sam primetio ljudi uveliko nose kacige za bicikle, a uostalom ne shvatam toliki otpor prema opremi za za¹titu.Mislim da je u EU kome te¾imo sve to veæ uveliko u primeni kao plod zdravog razuma.Da odmogne ne mo¾e, a ovde se sprdaju. Seæam se kad sam '80 god. vozio motor upozoravali su me kao uplaljeno ti je svetlo u sred dana ili treæe stop svetlo u kolima. Verovatno je I tada neko govorio vidi budala itd .

Nekada smo tukli pedera po ulici....a sad je to nedopustivo....jer je u evropi tako a mi tezimo ka evropi.....jako zanimljivo je da jako brzo uvodimo evropske vrednosti za nesto a nikako evropske plate...sve nam je evropsko osim plata....zdrav razum je diskutabilna stvar...vise zlocina je ucinjeno pri zdravom razumu nego u ludilu....i sta sad...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

banevuk

Evropske plate se uvode kad se radi evropski. Eto ja npr. odem u servis I ka¾em da mi no¾na koènica na mojoj DUAL Hondi ne radi po mom mi¹ljenju kako treba I da propada. Èovek otvori nalog uzme motor u rad, uzgred promeni koèiono ulje u sistemu. Na pitanju ¹ta je bio problem odgovor je bio "Postjao je vazduh u sistemu jer se nije ispo¹tovala procedura".Elem eplog da no¾na radi po fabrièkom standard. Va¹ raèun je toliko I toliko, hvala lepo dovidjenja. Uzgred servis èist kao suza, separe za klijente sa ponudom soka I kafice. Evropski nema ¹ta. Ja prezadovoljan jer je razlika drastièna.Ja sam klijent I nisam do¹ao da se dru¾im niti da nekoga molim za ne¹to to inaæe treba da platim. E vidi¹ u veèini sluèajeva od nas je ipak malo drugaèije pa je zato I plata malo(mnogo) drugaèija. Barem to je moje skromno mi¹ljenje.

ЯЭВОЛУТИОН

E pa ti sledeci put idi u taj evropski servis da ti pozajme deo sa tudjeg motora da ga ti napravis.....i vratis im deo posle cetri meseca.....nemoj ka kenjas kad ti nije nuzda u tim godinama....mogu ja da radim po evropskim standardima ali to nema ko da plati....zapravo ovde niko nece to da plati....i na zapadu u te servise idu dok je motor pod garancijom....platis ti i sok i kafu i to papreno....a to da ces da doteras motor a da ne zakazes sedam dana ranije....to macku o rep....radio ja u Francuskoj u takvom servisu....pre podne zakazano za gazdu a popodne posle radnog vremena sa zadnje strane servisa za one nestrpljive....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

banevuk

Vala si se ti nakenjao o fluo prsluku sa sve pare.Ako se ne nalazi¹ u nekoj temi ¹to se uop¹te javlja¹.Nikad nisam komentarisao tvoje teme I nikad nisam govorio da kenja¹ iako nema¹ malo godina. A ¹to se tiæe godina ja sam u tvojim bio a ti u mojim nisi. I ¹to se tiæe evropskog servisa pa naravno da æu tamo da idem I normalno je da se najavi¹ kad dolazi¹ I da zaka¾e¹. Inaæe izvinjavam se za ka¹njenje za polugu napravio sam gre¹ku. Pozdrav

ЯЭВОЛУТИОН

pa sam si kriv....propagiras fluo odela kao vlajko zdravu hranu.....osim tvojeg tripa nema argumenata....samo sektasenje iu stilu blow jobera.....sledece su rukavice od kevlara bez kojih se nemoze i kombinezon ali ful od kengurove koze i cizme sa protektorima i kurac palac....tvoje odusevljenje tvojim novim lookom u tweety bojama ostavi za sebe....
p.s.
i izgledas potpuno nekompletn bez odgovarajuceg osvetljenja...

http://photos.imageevent.com/motorbiker/newspics4/Motorcycle-many-lights.jpg

vidi sa uffom on ima doswta iskustva sa tim sabanijama....led trakicama i to....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11