Glavni meni

fluoroscentni prsluk

Započeo banevuk, 06 Septembar, 2014, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

freepartyman

 Opet ponavljam ko se toliko boji za svoj zivot pa stavlja ono zuto govno na sebe, taj nije za motor...
I became a beast to rid myself the pain of being a man

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bigbad86

Nocu ne pomaze toliko u pravu ste, ali danju me cesto POMESAJU sa policijom pa bar me ne iseku ako nista drugo. A i stvarno mi nije tesko da stavim.

UFF

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 06 Jun, 2015, 20:38
pandur , blicevi i prsluk...ali jedna budala ne gleda

https://www.youtube.com/watch?v=MGQFLD6kIhU

da je imao i reflektujuce pantalone sigurno bi ga video

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

banevuk

6 strana kako reèe Juga palamudjenja oko usranog prsluka koji mo¾e a i ne mora zanimljivo za analizu. Najva¾nije je da smo svi ¾ivi i zdravi ,ali boga mi kako vidim po novinama malo malo pa neko od kolega strada. Mo¾da malo manje kenjanja po forumu a  vi¹e opreza na putu. Vidi¹ sve ludaci oko nas, mada ima i nas   [ludak]  [ludak] èudnih.  [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]



za Rev-a puno  :-* :-* :-* :-* :-* :-* od Tweety-a

freepartyman

Citat: UFF poslato 06 Jun, 2015, 21:40
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 06 Jun, 2015, 20:38
pandur , blicevi i prsluk...ali jedna budala ne gleda

https://www.youtube.com/watch?v=MGQFLD6kIhU

da je imao i reflektujuce pantalone sigurno bi ga video
Jaoooo ,da li je ovo moguce..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Mik

Citat: freepartyman poslato 06 Jun, 2015, 20:41
Opet ponavljam ko se toliko boji za svoj zivot pa stavlja ono zuto govno na sebe, taj nije za motor...
Ja sam mislio nekako drugacije, bojim se za svoj zivot pa to ne stavljam na sebe. To djubre treperi na vetru, pri vecoj brzini to moze da povuce u stranu, ne daj boze da se otvori, raspadne, to je "krilo" ciji je "napadni ugao" neodredjen i nosi, vuce ...


freepartyman

Citat: Mik poslato 07 Jun, 2015, 00:36
Citat: freepartyman poslato 06 Jun, 2015, 20:41
Opet ponavljam ko se toliko boji za svoj zivot pa stavlja ono zuto govno na sebe, taj nije za motor...
Ja sam mislio nekako drugacije, bojim se za svoj zivot pa to ne stavljam na sebe. To djubre treperi na vetru, pri vecoj brzini to moze da povuce u stranu, ne daj boze da se otvori, raspadne, to je "krilo" ciji je "napadni ugao" neodredjen i nosi, vuce ...


[rofl] [thumb_up]
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Mik

Citat: freepartyman poslato 07 Jun, 2015, 00:12
Citat: UFF poslato 06 Jun, 2015, 21:40
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 06 Jun, 2015, 20:38
pandur , blicevi i prsluk...ali jedna budala ne gleda

https://www.youtube.com/watch?v=MGQFLD6kIhU

da je imao i reflektujuce pantalone sigurno bi ga video
Jaoooo ,da li je ovo moguce..

Kakvi nije! Bio neki Gambonreli, deru ljudi po celom svetu skupocene automobile, pa aj' oni za Beograd. I ajde da vidim ta cuda, dodjem tu negde kod skupsine, nemoze da se vidi nista jer stoka se "zalepi" za auto, nego cujem da idu na aerodrom. Aj' sad trk na parking po auto, vozim za surcin, (najbrzi sam  :)) odjednom pandurski motor u retrovizoru, kao pratnja ovim bogatima i bahatima ciji je ceo svet, svira (trubi),  ... da nije odradio refleks, budala bi mi se zabila  u auto.
(Ne pricajmo ko je kriv kad se tako nesto desi, bilo je primera da su i decu gazili pa nista.  [facepalm])

ЯЭВОЛУТИОН

GUMBAAL.....izivljavanja punih ko brod....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


mkt


banevuk

Takva me ki¹urina u'vatila u subotu ali djoka nisam se dao zajebati.Ali sam se odu¹evio da ni jdna jedina kap nije probila kabanicu (750.- uradi sam) i gorotex patalone (radnja vojne opreme 1200.-) Znaèi ne mora da bidne firmirano .















ЯЭВОЛУТИОН

to te fluo prsluk spasio....kad ga je kisa ugledala odma je pobegla....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

banevuk

Svratim u Uradi Sam..............i jebi ga bilo jaèe od mene, nisam mog'o da odolim. [wtf] [wtf] [wtf] [wtf]  [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
Kompletiranooooooooo
( For REVs eyes only  :-* :-* :-*)



ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

Citat: banevuk poslato 19 Oktobar, 2015, 00:23gorotex patalone (radnja vojne opreme 1200.-) Znaèi ne mora da bidne firmirano .

Daj sliku lona da vidim kako izgledaju.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

banevuk

 [rofl]  [rofl] [rofl] [rofl] Ko ga jebe jednom se ¾ivi ali ¹alu na stranu takavme plljusak uhvatio a bio sam suv k'o barut.Svoje vremeno u Kommp-u kupio ki¹no odelo ali pantalone ima¹e neku mre¾astu postavu i kad sam trebao da ih obuæem jerbo krenula ki¹a ja se brate upetljao k'o pile u kuèinu.Ona postava se kaèila za sve za¹ta je mogla da se zakaèi, bio sam vi¹e mokar od znoja iznutra nego ¹to sam pokisao. [hello] [hello] [hello] [hello] [hello] [hello]

banevuk

Citat: Ho¹tapler poslato 20 Oktobar, 2015, 17:23
Citat: banevuk poslato 19 Oktobar, 2015, 00:23gorotex patalone (radnja vojne opreme 1200.-) Znaèi ne mora da bidne firmirano .

Daj sliku lona da vidim kako izgledaju.
Pa eto koliko mo¾e da se vidi na gornjim slikama.One su za navlaèenje preko farmerki ili moto pantalona.Teget boje gumirane iznutra na lasti¹ i raife¹lus dole da se pro¹ire da mo¾e èizma da prodje.Navlaèenje da 10 sekundi. Nosim ih u korefu kad zahladi navuèem na brzaka da premostim hladnoæu ili obrnuto kad mi je vruæe skinem i ostanu farmerke.Za mene extra stvar vrlo praktièna.