Glavni meni

rukavice, letnje i sve ostale

Započeo prpa_zr, 04 Februar, 2011, 11:14

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

zli

ja imam wintex kozne...svuda je koza, sem izmedju prstiju sa bocne strane ,tu je neka
tkanina...zimi mi je ladno u njima, a leti vruce ali relativno podnosljivo...ne da sam ih kupio,
nisam mogo bolje ...[doh]
mislim da kod rukavica tesko moze biti kompromisa...kupe se jedne namenski za
leto, a druge dublje za losije vreme/duza putovanja.

jevta

Letnje stalno a kada padne temperatura ispod nule preko njih jo¹ neke kineske kao skija¹ke i to radi poso.Ovo sam nauèio od jednog naèeg kolege koji mi reèe kad mi je bilo hladno "Eno ti kineska radnja kupi jedne i probaj" Zavr¹avaju posao za 300dinara

UFF

Imam 3 para
Textilne kratke za leto
Kozne perforirane duboke turing za put i nocnu voznju kad je hladnije
Vodonepropusne koje drze temperaturu ali pustaju paru napolje (fazon gorotexa da se ne bi znojio u njima ako je pretoplo)

Sve 3 su ixs i sve imaju karbonsku zastitu
prve 50 a druge dve po 150e

Black Adder

Danas kupio u Kompp.co (trenutno je popust 20%)

a imam i letnje obiène ko¾no textilne i zimske od gorotexa, paropropusne, odliène za do 0 stepeni

SSZGO

Citat: Black Adder poslato 07 Februar, 2011, 21:24
Danas kupio u Kompp.co (trenutno je popust 20%)

a imam i letnje obiène ko¾no textilne i zimske od gorotexa, paropropusne, odliène za do 0 stepeni

kolko para?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

nexteen

Pa ko imas letnje i zimske sta ce ti ove :D

Gavrolini

zimi obicno nosim windstoper ixs rukavice a kad je enduro u pitanju i off onda nosim NIKE rukavice koje sam kupio dok sam igrao americki fudbal. Rukavice imaju zastitu po celoj saci  i po prstima idu neke plasticne cevcice tako da bas bas dobro stite.

[attachment deleted by admin]

Black Adder

@ Grudva 4500-20% (trenutni popust)

Rukavice se nose i zimi i leti, ne dao ti Bog da gekne¹ i prokliza¹ po dlanovima. Uvek sam za pasivnu za¹titu, pa neka se i ne desi nego za aktivno leèenje na hirurgiji, ortopediji i plastiènoj hirurgiji!

mikelandjelo

nosim ih uvek. zato sam leti bio saren k'o rumun...xD Imam neke Bolder cross, vec godinu i malo jace, i skroz su dobre za temperaturu do 10 stepeni.

Black Adder

#29
Citat: nexteen poslato 08 Februar, 2011, 01:02
Pa ko imas letnje i zimske sta ce ti ove :D

verovatno da ima¹ vi¹e od 2 para gaæa, ¹ta æe ti vi¹e?  ;D