Glavni meni

rukavice, letnje i sve ostale

Započeo prpa_zr, 04 Februar, 2011, 11:14

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

prpa_zr

Zanima me kakve rukavice koristite tokom sezone.. iskustva i preporuke.
Ja sam kupio neke jevtine Buffalo rukavice (pi¹e da su letnje) dok mi izvesni W ne donese iz Austrije ¹ta je obeæao  ;D

da li leti nosite kratke rukavice, da li rukavice bez prstiju..
koji proizvoðaèi i odnos cena/kvalitet

SSZGO

Leti bude dovoljno toplo da ne moras rukavice da nosis :)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

prpa_zr

Citat: SSZGO poslato 04 Februar, 2011, 11:52
Leti bude dovoljno toplo da ne moras rukavice da nosis :)

sla¾em se ali nije hladnoæa jedino od èega one ¹tite ..

Tihi_ZR

Nosim kozne i leti i zimi. Imam jedne FM racing koje su za cross i njih nekada nosim kada je jako toplo i nosio sam ih kada sam bio na moru da mi ne bi ruke izgorele od sunca.

dzimika

kada je toplo nosim letnje IXS rukavice, uff-ova preporuka i nijednog trenutka nisam zazalio
kada je hladnije imam kozne cafe racer 2 koje sam platio u louis-u 25e i za njih se tek nisam nijednom pozalio a cak se i popsy odusevio sa njima, na zalost nema ih vise u prodaju mada video sam nesto slicno u polo-u, od 2008 ih koristim

BANE BROTHERHOOD

ne sedam na motor i ne krecem dok ne stavim rukavice  spasle su me mnogo puta  i na stazi i u gradu   nosite rukavice  da  posle ne mazete saljicev mellem !!!! ;D ;D ;D ;D ;D
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Panta Zemunac

Imam proste letnje, sa dve naknadne rupe, koje me i te kako opominju da ih svaki put navuèem....
Prosto, treba stvoriti tu pozitivnu naviku da se ¹titite i posle æe te se oseæati goli bez opreme...

Nezgodno je samo ¹to se bilo koje rukavice lako nakvase a onda se smrznu prsti..nosio sam pride, hiru¹ke u koferu. ¹to ako zatreba za popravke, ¹to za neku ki¹urinu!

nexteen

Ja sam danas isao u Pegaz da vidim Buffalo rukavice ( letnje )



cena 3000 din i stekao sam lep utisak o njima bar na prvu ruku..ima li neko iskustva sa njima mozda ???
Ima li neko mozda ovaj model pa da prenese utiske :)

rboban

Leti po gradu koristim CROSS rukavice, sve ostalo kozne i po potrebi kisne preko.....
Ride It Like You Stole It

Stuntoholic

Uvek za cross.. Nekako su mi najprijatnije..
My name is Radislav, and I am stuntoholic
www.facebook.com/Rade.Mihajlov

prpa_zr

Citat: Stuntoholic poslato 05 Februar, 2011, 12:33
Uvek za cross.. Nekako su mi najprijatnije..

gde bih mogao da nabavim ovakve?

kawa ninja

  Jedno znam a to je sto skuplja rukavica to je i kvalitetnija i duze traje... [cheers]
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

nexteen

Mogu samo da zamislim koliko kosta ova Alpinestar rukavica :P

Tihi_ZR


SSZGO

Citat: Titja poslato 05 Februar, 2011, 15:50
30e
da ne bude zabune
ta rukavica je 15e, a druga koja nije na slici jos 15 ;)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Tihi_ZR

Ne ne, ova je 30 a druga ide gratis.

Stuntoholic

Citat: prpa_zr poslato 05 Februar, 2011, 12:58
Citat: Stuntoholic poslato 05 Februar, 2011, 12:33
Uvek za cross.. Nekako su mi najprijatnije..

gde bih mogao da nabavim ovakve?

U Auneru ima raznih modela, mogu ti dati broj telefona coveka koji donosi..
My name is Radislav, and I am stuntoholic
www.facebook.com/Rade.Mihajlov

prpa_zr


aca-pn

Citat: johnynovak poslato 04 Februar, 2011, 22:41
kada je toplo nosim letnje IXS rukavice, uff-ova preporuka i nijednog trenutka nisam zazalio
kada je hladnije imam kozne cafe racer 2 koje sam platio u louis-u 25e i za njih se tek nisam nijednom pozalio a cak se i popsy odusevio sa njima, na zalost nema ih vise u prodaju mada video sam nesto slicno u polo-u, od 2008 ih koristim
Ja imam cafe racer (bez 2), nosim ih 3 sezone, a verujem da ce trajati bar jos 2. Kombinacija koza/tekstil, jako sam zadovoljan njima, hteo jos jedne iste da narucim, ali vidim da ih vise nema u louisu. Imam i Madhead kros rukavice (one najjeftinije), nosim ih po terenu i kad je mnogo toplo. Posle jedne sezone su u stanju su raspada, ali su bar bile jeftine :)

pit



        Pre nekolkiko godina sam pao sa nekim 50 na sat ...nista ozbiljno posto sam bio u ful opremi alio secam se da su rukavice bile skroz oguljene....e mogu da zamilsim sta bi bilo od ruku da nije njih bilo.Inace imam 2 para kozne kratke za lepo vreme i duboke kozne za putovanje