Glavni meni

Sta raditi sa prevarantom?

Započeo markokoja92, 04 Septembar, 2014, 23:44

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ostoja

@Irena
Jebe¹ mi mater ako si ti normalna....

[rofl] [rofl] [rofl] [clapp] [klanjam_se]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

UFF

Citat: balcan girl poslato 30 Mart, 2017, 11:47
jaooo cuti znam :D :D :D kad mi ovi moji preprièavaju kako jebali neku u sitna crevca imam utisak da sam je ja jebala :D :D :D :D :D

ko ti prepricava i sta tacno?
daj primer

ЯЭВОЛУТИОН

ti koji pricaju lazu....nisu picke ni videli....pitaj ti tu kakav je taj jebac...sve ce ti se kasti samo..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

megaidiot


Lazic


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Bulj¹evici svih zemalja, ujedinite se... :o ;D

castor

Ko vas zna, ni pakao mu neæe te¹ko pasti...[rofl] [rofl] [rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

navajo

Ispljuvah macku od smeha....jadna...mada, bolje nju nego ekran [neampojma]

Koji neponovljivi skup ludaka [srce] [srce] [srce]

Lazic

Poslednja koja se toliko smejala je sad migrant na Malti pa ti vidi... :o ;D Opet, ¹ta bi ti falilo, i onako brzo crni¹ na suncu... ;D ;D ;D :-*

navajo

Ma da hocu da budem chamuganka ladila bih jaja, koja nemam, kod bate u Dubaiju i mlatila pare...ali izgleda da mi je sladje da budem indijanac u Vucicevoj Srbiji.... [ludak]

UFF

falilo bi joj piva
dosta piva
koja ne goje

navajo

Sad vam je jasno zasto ne ladim jaja u Dubaiju...jebes zemlju u kojoj ne mozes da kupis pivo u prodavnici!

UFF

sad preturam po fotkama od pre skoro deceniju i stvarno nigde pivo nisam nasao, ostaje ti samo ovo

http://s24.postimg.org/p9yy5lf7p/IMG_0867.jpg


i jos da ti seru ako u trznom centru ili na ulici jedes nesto u ovo vreme (jebo ih ramadan)
a o majici bez rukava ili minicu da ne pricam
retardirana drzava

navajo

Ma ima neka ilegalna prodavnica u Sharzi, to je Emirat pored, ali aj ti ti objasni mom bratu strejteru koji ne dozvoljava da mu se pije na gajbi...ako nemams alkoholicarsku dozvolu da legalno kupujes u tim specijalizovanim alko prodavnicama moras na crno......mama i ja kad dodjemo stekamo flase votke u koferu da ne provali...mada ga sad vise ne bi fermala tri posto... pomirio se jadan sa sudbinom da su oko njega normalni ljudi, a ne prosvetljene bude, pa je digao ruke.....nego sreca, imao je neke fine komsije alkose, nasi ljudi, pa dodjem kod njih na pice, pa mi jos spakuju za poneti...ovaj moj brat mora da cuti, sta da mu radim...a najskuplji spricer u zivotu koji sam platila je bio u Dubaiju....dve case vina i flasica kisele, boga oca...presela mi spridza:)

eclipse4


Hattrick

Ovi Ameri svakom sranju koje stvore daju isto ime.  :)

megaidiot

i svemirska stanica im ISS.

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] Manijaci u najboljem izdanju... ;D

nikola18000nis

Da li neko ima vi¹e informacija o broju 0649674048, ne¹to od liènih podataka ili ¹ta veæ...