Glavni meni

Sta raditi sa prevarantom?

Započeo markokoja92, 04 Septembar, 2014, 23:44

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

sta si uradio na kraju?
sredio i vozis ili prodao?

con3

Mislim da sam video auto na oglasima .

markokoja92

Sreðen, vozim ali slabo pa ovih dana cu ga menjati za JEEP, zbog puteva i tovarnog prostora.

tothemoon

Postovani clanovi grupe, samo da vas obavestim da cuveni Marko Popovic iz Sevojna i dalje pokusava da prevari ljude. Pre par dana se meni javio za mobilni telefon, sreca pa sam izgooglala i nasla u ovoj grupi puno toga o njemu.
BROJ: 0649674048

Gavrolini

Ko su clanovi grupe? O kakvoj grupi pricas? Gde ovde ima ta grupa?

Hattrick

Daj neki toples da se upoznamo.

bigsheki

dala ti je jedan post,nije ni svoj br telefona ostavila da joj javimo ako pokusa i nekog od nas da prevari.stvarno nije fer od nje :)

Glava Dole

Citat: Hattrick poslato 27 Mart, 2017, 06:52
Daj neki toples da se upoznamo.

Tako je, posto revolucije jos nema... da ga odmenim i citiram zakon ovog foruma :)

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 24 Februar, 2017, 19:13
                                                 Clan 2

stav 11

-pri predstavljanu obavezno je da clan okaci svoju sliku kao i sliku motora kako bi ga drugi manijaci prepoznali kada se sretnu, sve to postaviti u rubriku predstavljanje uz kratak opis svojih omiljenih aktivnosti i zelja

stav 12

-pri predstavljanu clanice odn clanovi koji osecaju kao zensko, obavezno okacati slike u toplesu ili aktu , spreda i otpozadi, ne starije od 2 godine, da bi manijaci mogli da prepoznaju clanicu kad joj prilaze u mraku...



ovo je ne znam koja clanica koja se preko reda ugurava na forum i jako brzo nastaje u vidu lastinog repa...morim organ vlasti (da ga tako nazovemo) da obezbedi postovanje statutra foruma i odredbi o uclanjenju na forum....unapred hvala...

Dakle... cekamo ;D

bigsheki

necemo mi nju vise nikada videti

UFF

A ni njenu temu, zasto neko misli da moze da se pojavi negde iskenja se i ode a da ocekuje da ce ostali da cuvaju njegovo sranje?

bigsheki

uff svaka ti kao da je milos spasojevic napisao :)

El Jefe

Због таквих као што смо ми, жене камионима развозе по сигурним кућама.
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

ovde su bre sigurnije nego u kuci....go pederluk...os da citiram...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


tothemoon


Hattrick


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: tothemoon poslato 27 Mart, 2017, 20:25
jedi govna.
jesi li posna ili mrsna....ima ovde i vernika koji poste po crkvenom....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

pa sta ce glupo zensko drugo da ti napise?
da niste ocekivali neki argument mozda?