Glavni meni

reparacija glavnog kocionog

Započeo dzimika, 04 Februar, 2011, 09:46

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzimika

Da li neko zna gde bih mogao da uzmem sve sto je potrebno za reparaciju glavnog kocionog cilindra? tj one gumice koje idu u njega?

SSZGO

ima jedan lik, nalazi se na banjici, mislim da se zove Sloba,
zavucen je negde u 3pm radi reparaciju kocionih kljesta i kocionih cilindara, ima sve te gumice

ali ne mogu da nadjem tel nema sanse...
mozda se neko drugi seti

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

CADILLAC

-Za koji motocikl ?- Preporucujem ISKLJUCIVO original rez. delove, jer ipak se radi o kocnicama .-Mozda su skuplje, nego "zamenske" iz male privrede, ali su POUZDANIJE .- [klanjam_se] [hello]
BMW BoxerClub Pancevo 666

dzimika

transalp je u pitanju, a znam i ja da je najbolje da nadjem original ali kod centra S nema i mora da se porucuje, a kod njih narucivanje ide kao da dolazi roba sa marsa

CADILLAC

-Cuo sam i ja za konfuziju u Centru S ,kada su u pitanju delovi za Hondu...nego, koliko je "okvirno" rok isporuke,najduze ?-Ja, konkretno sta  god narucio, kod BMW Radulovica, najduze stize za 15 dana GARANTOVANO, bilo koji deo.-Neki moji drugari narucivali delove za modele iz 60-tih godina, SVE je stiglo u gore pomenutom roku, nezavisno od starosti motocikla !!!-Izvinjavam se za manji OFF .-
BMW BoxerClub Pancevo 666

Maki

Ako ne nadjes original, ima u ZR kvalitetnih gumica, vici ako treba pomoc!  ;)
"Wait until you see God, and then brake!"  Kevin Schwantz

dzimika

Citat: CADILLAC poslato 04 Februar, 2011, 12:31
-Cuo sam i ja za konfuziju u Centru S ,kada su u pitanju delovi za Hondu...nego, koliko je "okvirno" rok isporuke,najduze ?-Ja, konkretno sta  god narucio, kod BMW Radulovica, najduze stize za 15 dana GARANTOVANO, bilo koji deo.-Neki moji drugari narucivali delove za modele iz 60-tih godina, SVE je stiglo u gore pomenutom roku, nezavisno od starosti motocikla !!!-Izvinjavam se za manji OFF .-
radulovic sada nabavlja od delte posto je delta jedini ovlasceni uvoznik, a radulovic samo diler, rok isporuke delti je 7-10 dana pa razmisli kod koga hoces da narucis sledeci put :P
nego sto se tice centra S, od trenutka narucenja potrebno im je oko mesec dana i to je pod uslovom da si uleteo par dana pre nego sto oni izvrse porudzbinu, a ako sada uzmemo u obzir da je stanje na trzistu katastrofa onda dolazimo do cinjenice da bi mi mozda stiglo u toku sezone ako bas nemam srece, meni treba nesto sto moze da stigne do kraja februara u krajnjem slucaju
kontaktirao sam 3T i treba sutra da pozovem da proverim cenu

CADILLAC

OK, neka bude sa srecom i sto pre .- [hello]
BMW BoxerClub Pancevo 666

Havarisan

puno ce te kostati da kupujes set, a mnogo ti je jeftinije i bolje da nadjes drugi polovan.

dzimika

Citat: Havarisan poslato 04 Februar, 2011, 15:58
puno ce te kostati da kupujes set, a mnogo ti je jeftinije i bolje da nadjes drugi polovan.
jel imas ti neki na prodaju ali da je od honde i da ima rupu za retrovizor :D

kod 3T se kupuje deo po deo, nemaju kao set pa mogu tacno da vidim kolko sta kosta

Havarisan

nemam. imam od honde, ali bez retrovizora.

SSZGO

nasao sam telefon coveka sa banjice koji radi remont cilindara i kljesta...

063 77 84 189

011 584 678 (ovo je sigurno menjano treba da bude jedna cifra ispred)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

dzimika

hvala sszgo, okrenucu coveka sutra da vidim da li moze da pomogne :D

mikelandjelo

isti problem, meni treba za malog dominatora...
hvala sszgo...

dzimika

zvao coveka, treba da mu odnesem da pogleda mada kaze da ne bi trebao da bude problem

Dutchman

najbolje na tosinom bunaru tamo gde je servis adam , kupujem gumice od kako znam za sebe tamo ... inache roba je iz juzne afrike , drkali ga nashi da otvori fabriku u pazovi i lik popizdeo i otisho u juznu afriku sad pravi kocione cilindre za prvu ugradnju za VW boli ga uvo ... 

dzimika

Citat: SSZGO poslato 04 Februar, 2011, 19:13
nasao sam telefon coveka sa banjice koji radi remont cilindara i kljesta...

063 77 84 189

011 584 678 (ovo je sigurno menjano treba da bude jedna cifra ispred)
covek ocigledno dobro radi ali cenu koju mi je rekao za ovaj poslic a za 15, 20min posla (sve skinuto i doneseno na noge) pritom to je vrlo verovatno bez materijala posto gumice nema nego bi ih verovatno nabavio isto kao i ja

SSZGO

ja sam kod njega bio pre 3 godine, odradio mi je zadnji kocioni cilindar na pegazu, naplatio nesto sitno...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor