Glavni meni

Kako se Ne usvaja pas...:-)

Započeo Lazic, 02 Septembar, 2014, 18:26

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Kad veæ nisam upalio motor mesec dana, aj bar naopakog kera(jo¹ jednog) da naðem...

        Juèe odem do lo¹Mija da registrujem kola, zvoni telefon, æaletov kum pita da li æu uskoro do æaleta, ka¾e ide u Herceg Novi u petak na par meseci, pa da mu ne¹to po¹alje pre nego ¹to ode... Vi¹njièka banja... Ima nov put preko Mirijeva i Le¹æa, 10 minuta... Mogao sam da odem i u utorak, sredu ili èetvrtak, ali ja moram odma'... Gore na vrhu brda(odmah iznad orlovskog naselja i fabrike za recikla¾u), izlazi kuèe na put ispred mene i stoji ne mrda, kao da hoæe da se rokne... Koèim, stajem, sviram, izaðem i pomerim ga, gleda me sluðeno, mlatne repom nekako bezvoljno, mislim se èime li je drogiran... Uzak put, nai¹lo jo¹ kola, odem do kuma... Vraæam se istim putem pola sata kasnije, nema ga.... Kad dve krivine dalje stoji pored puta, ljulja se kao pijan... Stanem, kreæe ka meni preko puta, gledam ga, kost i ko¾a, milioni buva po njemu, ali ne izgleda lo¹e... Pomislim da nije ¾edan jebote, upekla zvezda(retkost ove godine), vrh brda vode ni od korova... Imao u kolima fla¹u vode, bog te, popi je za 20 sekundi, auuu, pa ovo je kuæno kuèe izgleda, al' bez ogrlice... Nema taj pojma da naðe vodu i hranu... Imao sam jo¹ litar destilovane vode, i to je zgutao odmah... Gledam ga, malo ¾ivnuo ali i dalje nema snage da stoji uspravno... Srce mi se cepa, kapiram da je gotov za par dana, zovnem æerku, takva i takva stvar, jesi lood dovedi ga kuæi odmah, ¹ta æemo sa Leom, ma snaæi æemo se... Otvorim gepek, vidim u¹ao bi ali nema snage, podignem ga lagano, kao vreæa... A jooj... Gledam u retrovizor, zna da se vozi blene u naokolo, ne buni se... Zvao je da me saèeka ispred zgrade sa povocem, kad ga je videla odlepila skroz, stvarno je presladak muèenik... Odmah je znao ¹ta i kako sa povocem bez problema... Naiðe kom¹ija koji ima jednog od Leovih krvnih neprijatelja tele od staforda, gleda ne veruje, ka¾e najebao si kao ¾uti... 15 spratova iznad ulice ¾ivi zvezdarski strah i trepet, nemeza svih velikih pasa, Leo nind¾a... Kad smo u¹li u stan, samo ¹to se nije izvrnuo od ¹oka, ¹ta si mi ovo doveo u kuæu... Opet je popio par litara vode, navalio na Leovu hranu, naravno i on odlepio na Anitu, aj sad da ga nekako okupamo... Tu¹ kabina, razmi¹ljam garant isto voli da se kupa kao i Leo... Nisam pogre¹io, od psa na samrti pretvorio se u Herkula koji se bori sa zastra¹ujuæom kabinom i tu¹em... Pola sata kasnije mirisao je na lenor pizda mu materina, a ja sam bio pun buva i blatnjav i izgraban od glave do pete... Kolika snaga u kosturu jebote...?!?

Situacija u kuæi sumanuta, Leo ga je uspe¹no napao dva puta i evo dan kasnije, moram motkom da ih dr¾im na distanci... A mukica je ba¹ hteo da se dru¾i, ali ko vidi lice nind¾e, umreæe u najgorim mukama... Uveèe krenemo u ¹umu da ih malo izmorimo u nadi da æe iskulirati... Avaj... Muèenik navalio da vuèe ka Leu kao da æe da ga zakolje, ne mo¾e¹ ga smiriti, a vuèe kao lokomotiva, jedva sam uspevao da ga zadr¾im... Onda ga je preuzeo buduæi ¾enski Cezar(moje dete), koja ga je za 2 minuta pacifikovala uz pomoæ patike u rebra... Noæ...
Radio google do ponoæi, svi ka¾u da od toga(dva nepoznata odrasla mu¾jaka u kuæi) nema ni mojega, ako nisu kastrirani... Mislim se, nema ¹anse da kastriram kuèe, nisam ja moj brat... Naðem negde da mo¾e ako je prisutan neko ko je zajebaniji od obojice, ha jeb'o mater ili æe im ¾ivot biti cveæe, il' se ja ne zovem Mortimer...

Nekako pre¾ivesmo noæ sa dva jako razma¾ena kuèeta... Ne znam koji se gore pona¹ao...

Mnogo mi je mali stan za kuèe i tele, nemam pojma da li æu uspeti da ih nateram da uspostave bilateralne odnose(mada je sad mrtva ti¹ina a ja u drugoj sobi), nisam nikako hteo jo¹ jednog psa, pogotovo toliko jakog i potencijalno opasnog, pogotovo mu¾jaka, pogotovo skoro odraslog mu¾jaka, mogao sam do kuma i neki drugi dan, mogao sam i da ga iskuliram na putu, ali jebiga ¾ivot je èudo... A razma¾enko koji je bio na samrti, èim mu neko od nas izaðe iz vidokruga nada dreku kao da ga deru... ©ta li je pre¾iveo i kod koga...? Bez ogrlice i onakvom stanju, nemam pojma... Lepo vaspitan, hoæe da slu¹a, pla¹i se kazne... I tako dragi manijaci, ja sam taman na vreme ostao bez posla da mogu bar neko vreme da glumim Cezara... ;D

Sad æu da uploadujem sve slike ¹to imam od juèe...

mkt

hahaha show s tobom i kerovima jbt

Lazic

Upravo je bila prva tuèa, kao scena iz Dextera, krv po podu zidovima njima, meni...:o  Jeba¹e mamu jedan drugom, jedva ih razdvojsmo...:o ;D Na psu rana, na psu i zarasla...;D

Kostić

tvoja dobrota je na mestu, ali napraviæe sranje. pas nije èovek. daj tog kera nekome pre nego bude jao qq.

plus za manijaèku prièu i povratak  doktora MMa + ;D

Boban_m

Jadan Leo. Pokvariste mu idilu, niti ga je ko sta pitao, niti se slaze, ali sad mora da se znalazi. Sta ce.

Lazic


Lazic

Citat: Boban_m poslato 02 Septembar, 2014, 19:34
Jadan Leo. Pokvariste mu idilu, niti ga je ko sta pitao, niti se slaze, ali sad mora da se znalazi. Sta ce.

©ta æu mu ja...:-*

Boban_m

Ima da odem na groblje slonova da mu donesem butnu kost zato sto si ga istraumirao  ;D

mali_zmaj

laziæu ,mi¹a ti, lepo kuèe!! al neki ti je sa sreæom!! prinova!!!   ;D
jin-jang

Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher

Gvozden

Lep ker , al nije se sa tom rasom igrati. Mislim nema rasa veze sa naravi, al ima sa krajnjim ishodom.
Zadrzi ti tog malenog , ovog pokloni nekom ko ima dvorishte i volje.
Dosta mojih prijatelja ima i drzi te pse... tanka im licna uglavi, zacas pregori..tragedija koliko oces.

joka

Kerovi æe ti se tuæi, dogod se ne uspostavi dominacija jaèeg, tojest gazde u kuæi! To je hijerhijarni odnos meðu meso¾derima. Zamisli situaciju, kad bi tvoja draga dovela jo¹ jednog "dragog" u kuæu, pobili bi ste se, ko je dominantni mu¾jak, da ka¾em, alfa mu¾jak. Tako da neæe biti mira ni kod tebe, dok oni to ne re¹e, dok se ne da na znanje, da je slabijem mesto u æo¹ku, bez obzira, èiji je stanarski sta¾ du¾i.  [nono]

Lazic

To neæe da mo¾e...;D Pustio sam ih da se rasprave sami, ne odustaje ni jedan ni drugi...:o ;D Ja sam zadu¾en za lemanje, kraj...;D

Bori¹a

imam ja staforda, izgleda nadrkano ali je pizda u dusi

Lazic


joka

Citat: Laziæ poslato 02 Septembar, 2014, 20:50
To neæe da mo¾e...;D Pustio sam ih da se rasprave sami, ne odustaje ni jedan ni drugi...:o ;D Ja sam zadu¾en za lemanje, kraj...;D
Nisam ni rekao, da æe da ujedaju tebe!   [rofl] [rofl],  veæ, da æe oni meðusobno to re¹iti, na ¹tetu slabijeg. Obièno to traje do tri dana, posle poèinje bolovanje, za slabijeg. Jo¹ æe¹ imati i ulogu medicinskog brata! 

castor

Eto Laki sad i ti ima¹ strvinu tele staforda… Dobrodo¹ao u klub! ;D ;D ;D
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic

;D :-* Nije jo¹ ba¹ tele, ali kako jede, biæe...;D

Bori¹a

doduse moj maks je odrastao sa jednim malim kericem tipa ovaj tvoj drugi pa tolerise malo, ali kad ga setam po gradu i neki zalaje na njega, maks se otima hoce da se udavi.. ali nikad prvi ne zapocinje tucu :D

eclipse4

ozeni ih pa ce da zaborave da su se ikada mrzeli medjusobno  [rofl] [rofl]