Glavni meni

" Operacija Atlantic "- oporavak !!!

Započeo alexanto, 04 Februar, 2011, 01:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo

A preneto je iz nemaèkog jezika na kome se "stop" (zaustaviti)  izgovara kao "¹top". Ja i danas govorim "¹topaljka" i veæina me razume a za one ostale-zabole me!

MILJAN

Ebe¹ ¹top-stop. Razumemo se.
Èovek se ba¹ trudi oko skutera i pratim ovaj rad. ®ivo me zanima na kraju kako æe izgledati sve to. Voleo bih neki video snimak  na kraju.... Samo napred i svaka èast i do sada na trudu.
Cave ab homine unius libri

svetac

sjahti li sjahti! kada ce halogenke?

alexanto

Nema ljutnje, ja izgovaram ¹top svetlo pa tako i pi¹em...Bitno je da se razumemo, da ne idemo u pravopisne teme...  [hello]
Halogenke tj LED segmenti æe biti èim ih dobiju u DeltaD. Pre toga ne mo¾e nikako... [neampojma]

Lazic

Posto je grozno vreme, moram da offujem, ja govorim stop svetlo, ali takodje i shtopaljka...:D

alexanto

Jedna od "operacija na Atlantic-u" je pod ¹ifrom - Lajsne...
Kratak osvrt na o¹teæenje na lajsnama. Prednju nisam slikao. I on je bila oderana...





Po¹to su nove lajsne skupe k'o ðavo a inaèe nisam bio odu¹evljen sa tim emajlom (podseæa me na escajg)
re¹io sam da ih "karbonizujem". Tako su lajsne odnete kod majstor Gargi-ja na "osnovnu" reparaciju.
Gargi se iskazao u punoj meri i lajsne su ponovo bile identiène.





Tako spremljene lajsne su zajedno sa prednjom maskom konaèno mogle da idu na "karbonizaciju"...


alexanto

Bilo je malo problema sa folijama - nesta¹ica ali smo to re¹ili i majstor I¹tvan ( Dragon auspuh Ada ) je
konaèno mogao da poène da radi. Evo i rezultata, ja sam odu¹evljen kako je ispalo:











Naravno glavni utisak æe biti kad ih montiram na njihova mesta na Atlanticu...

alexanto

Jo¹ jedna "operacija" je i ugradnja alarma na Atlantic-a. Ko zna, mo¾da se nekom i svidi pa da mu bar malo
ote¾am da ga pozajmi...Veliku zahvalnost dugujem po¹tovanom kolegi Arakis-u koji se iako povreðen potrudio
da mi obezbedi alarm. Rajko dru¾e, jo¹ jednom hvala !





Dogovoreno je sa Jo¹kom da "primi u ordinaciju" Atlantica pa je isti natovaren i lagano "k'o po jajima" transportovan
kod majstor Jo¹ke.



On æe ugraditi alarm, spojiti maglenke, montirati Xenon, ugraditi svoje automate ¾migavaca i biper za iste.

Sedi¹te oèekujem za koji dan a i farbanje bi krajem nedelje trebalo da bude gotovo tako da se nadam da sledeæe
nedelje sledi - SKLAAAPAAANJEEEE !!!

Do novih epizoda "operacije Atlantic" pozdravlja Vas Sale - alexanto !

cika zuba

[/

svetac


alexanto

Evo malo novosti u ove "zavejane" dane...
Stiglo sedi¹te od Dekija. Majstore, kapa (kaciga) dole...









Naravno sa sedi¹tem je pristigao i naslon za kofer, sada sa natpisom o èemu se radi...





Sedi¹te je uklopljeno do tanèina i kao ¹to rekoh, svaka èast majstor Dekiju na radu.
Naravno pravi utisak æe biti kada bude montirano. Sklopom kojekakvih okolnosti, plastiène oplate se tek danas
farbaju, pa se nadam da æu i njih i Atlantica (od Jo¹ke) preuzeti veæ u ponedeljak. Valjda æe se i vremenske
prilike dotle "unormaliti"...

Èim bude novih momenata biæe i novih epizoda "operacije Atlantic".
Pozdrav svima !

WOLVERINE

Citat: alexanto poslato 22 Februar, 2011, 19:41
Veliku zahvalnost dugujem po¹tovanom kolegi Arakis-u koji se iako povreðen potrudio
da mi obezbedi alarm. Rajko dru¾e, jo¹ jednom hvala !


  [neee] Nesto ga nisam video na nasem forumu,,,,,,, [neampojma] [neampojma]   [pomazi_me]

alexanto

Pozdrav !
Ne delim ljude nikako osim na dobre i lo¹e, pa tako i moje po¹tovane kolege ne delim po forumima. Isto tako imam dosta
kolega motora¹a koji ne poseæuju ni jedan forum ali su mi isto dragi i ja ih vrlo po¹tujem!
Ako neko povreðen uèini napor da bi meni uèinio uslugu ja sam mu zahvalan i ne stidim se toga. Dakle, jo¹ jednom:
Veliko hvala po¹tovani kolega i dru¾e Arakise ! [klanjam_se]
[hello]

Lazic


WOLVERINE

Citat: alexanto poslato 25 Februar, 2011, 18:59
Pozdrav !
Ne delim ljude nikako osim na dobre i lo¹e, pa tako i moje po¹tovane kolege ne delim po forumima. Isto tako imam dosta
kolega motora¹a koji ne poseæuju ni jedan forum ali su mi isto dragi i ja ih vrlo po¹tujem!
Ako neko povreðen uèini napor da bi meni uèinio uslugu ja sam mu zahvalan i ne stidim se toga. Dakle, jo¹ jednom:
Veliko hvala po¹tovani kolega i dru¾e Arakise ! [klanjam_se]
[hello]

   [thumb_up]   ;)    Ja ljude delim  na one koji laju i one koji ne laju..  [govance] [govance]..   dobre i lose..   [pomazi_me] [pomazi_me] ....  Uzgred sediste je EXTRA.  [thumb_up] [thumb_up]

alexanto

Hvala majstore - cenim sud kreativnih ljudi a ti to jesi !
U tuðe razmirice ne ulazim.
Pozdrav!

cone

svaka cast za trud.. do sad je sve ekstra.. jedva cekam da vidim gotov proizvod :)

Lazic

Cenim da ce da bude pravi picolovac...

mi¹ko_kolo


UFF