Glavni meni

Put u CG

Započeo DraganPavlicevic, 23 Avgust, 2014, 10:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DraganPavlicevic

Sutra ujutro konaèno putujem u CG.Idem preko ®abljaka do Nik¹iæa.Ostajem nedelju dana.Posetiæu Podgoricu i Herceg Novi gde se sledeæeg vikenda odr¾ava skup bajkera.Hondu sam lepo pripremio za tih 2000 km.Do sada me je ta priprema ko¹tala 600e + registracija 250e.Majstor Juga je sve odradio tako da sam potpuno miran.Nadam se susretu sa pojedinim bajkerima u Podgorici, a posebno u Herceg Novom.Ovom prilikom hoæu Jugi da se jo¹ jednom zahvalim na njegovom pristupu ne samo radu oko honde, veæ uop¹te.

juga

Pogledaj ovde za ploèice, pre nego dodje¹, èisto da zna¹ cenu!
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,8550.0.html

Balsa Wrx

Ako treba sto u hn pomoc za smjestaj ili bilo sta tu sam. Na skup sam na ulaz tako da se vidimo..moj BR:068 043 665 pozz
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

BanditMNE

Pojedini te cekaju!
Gledano iz ugla majmuna,logicno bi bilo da svi ljudi zive na drvetu.

mareskin


Upravo sam se vratio sa mora preko ®abljaka.
Put je odlièan.
Bilo je nekoliko patrola na potezu do Podgorice i do odvajanja za Nik¹iæ.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

VR 46

Srecan put i ocekujemo neke slike sa samog puta i sa skupa naravno!  [cheers]
Twist of wrist!

DraganPavlicevic

Ovo pisem iz NK.Od BG do NK stigao sam za 5sati i 40min. ukljucujuci i dva tankovanja goriva.Honda je radila kao sat,ali je i trosila.Ukupno 4o litara,plus ili minus litar ili dva.Na 490km pri ostroj voznji to i nije mnogo.Na patrole policije upozoravali su me dolazeci vozaci,tako da sam prosao bez kontrole.Jedinu opasnost tokom puta imao sa blizu Savnika kada sam naleteo na krave.Ni sada mi nije jasno kako sam ih izbegao.Jugo, mislim da su one nove disk plocice sto smo montirali imale presudnu ulogu.Asvalt od Zabljaka do Savnika je takav da sam na par mesta vozio 240, a ostale delove prosao sam sa prosekom oko 150.Jedino sto sam pogresio je sto nisam promenio prednju gumu.Obe su dobre, posebno zadnja,ali hocu da ih promenim istovremeno.Jugo, i za gumu si bio u pravu.Danas cu zvati banditaMNE i nadam se da ce mo se videti ako ne danas a ono sutra.Hvala vam za sretan put.                                                                                                                                                                                                          P.S. Joko, generacio, sta kazes za ovaj prosek brzine?

Kostić

u podgorici ¹etaju konji, oko lovæena ima dosta koza, gore ima krava a naðe se i poneki omanji kamen na putu pa bi valjalo da gleda¹ makar 100 metara unapred.

DraganPavlicevic

Dan sam proveo u Podgorici.Bio sam gost bandituMNE.Sa nama je bio i njegov brat,a up0znao sam jos nekoliko njihovih drugara.Skoro svi oni voze motore.Prici nikad kraja.Sve vreme osecao sam se izuzetno prijatno.Imao sam utisak da te ljude odavno poznajem,kao da su mi neki blizak rod.Jos jednom se pokazalo to pravo crnogorsko gostoprimstvo.Nadam se da c e mi se ukazati prilika da im se dostojno revansiram.Dogovorili smo se da se nadjemo na bajkerskom skupu u H.Novom,a vec je bandit Zelko obavestio jednog njihovog drugara da ja dolazim.Unapred se radujem nastavku druzenja sa Zeljkom i njegovim drugarima.Dok smo sedeli u basti jednog kafica,dosla su tri italijana sa tri bmw gs 1200.Zelko ih je pozdravio,a oni su nam objasnili da prave jadransku
turu.Pripadaju moto klubu Roma,a interesantno je to da su sva trojica imali preko 60 godina.Slikali smo se sa njima a fotografije cu prikazati kada se vratim.

juga

Obavezno se javi èim se vrati¹, do tada se lepo provedi!

DraganPavlicevic

Jugo,u mom razgovoru sa momcima u Podgorici i ti si pomenut,normalno u pozitivnom smislu,Ovo tek toliko da znas.Pitali su me za UFFa.Rekoh im da je bajker za primer,samo ima cudan smisao za kucne ljubimce.Malo smo se salili zbog toga,ali preneo sam im da je UFF o.k. lik.Rekoh ti za menjac.Kako sipasmo bardal,menjac je poceo da se cuje.No,o tom po tom.Vracamse u nedelju pa cu doci do tebe u ponedeljak ili utorak.Pozdrav.

juga

Ajd, samo polako i pun gas!!!

clutch&brake

Eto me za vikend u hn... krecem za pola sata...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Hurricane

..ajd sreæan put i moj ti usput...   :P

mrle

Citat: hurricane poslato 29 Avgust, 2014, 11:06
..ajd sreæan put i moj ti usput...   :P

nema¹ nalog.

Andreja

Poli¾e¹ mi malog :P
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

VR 46

Twist of wrist!

mareskin

Citat: Andreja poslato 29 Avgust, 2014, 19:25
Poli¾e¹ mi malog :P

Andreju je mali!!!! Andreju je mali!!! Andreju je mali!!! u ta ta [rofl]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

juga

Kako bi ¾ivot bio dosadan kada bi ovde bilo normalnih !

Balsa Wrx

Eo I ja se vidjeh sa draganom na skup danas covjek me prepozno po motoru haha..Nadam se da ce mu se svidjet skup  :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.