Glavni meni

Pao policajac sa motora na Miseluku u NS

Započeo K_A_W_A, 20 Avgust, 2014, 11:25

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: zozon poslato 20 Avgust, 2014, 23:59
Procitaj svoj post jos jednom pa malo razmisli sta u stvari pokusavas da nam kazes ,,, nisi mi jasan


Poku¹avam da ka¾em da je pao kolega, bajker, ÈOVEK, a da su neki krenuli da se praktièno raduju, pa da li æe mu pisati kaznu, pa kako je govedo i tako dalje. Samo to.

I ne¹to ¹to su Ameri lepo rekli:

"Don't judge a man until you've walked a mile in his shoes."

(ko engleski ne zna, æelava mu keva  :P )
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

clutch&brake

Axaxxaaxaax vojvodjanska prepirka axaxaxaxaaxxax :-*
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Conti-Moto

#22
Citat: Slaninar poslato 21 Avgust, 2014, 08:48
Citat: zozon poslato 20 Avgust, 2014, 23:59
Procitaj svoj post jos jednom pa malo razmisli sta u stvari pokusavas da nam kazes ,,, nisi mi jasan


Poku¹avam da ka¾em da je pao kolega, bajker, ÈOVEK, a da su neki krenuli da se praktièno raduju, pa da li æe mu pisati kaznu, pa kako je govedo i tako dalje. Samo to.

I ne¹to ¹to su Ameri lepo rekli:

"Don't judge a man until you've walked a mile in his shoes."

(ko engleski ne zna, æelava mu keva  :P )

Tacno tako, taj kolega, bajker, COVEK dodje do tebe i tvog drustva i oslovi vas sa "kojoti", dok je na duznosti ...
Tebi bi to mozda prijalo, meni nije jer se ne osecam tako.
A ti ga opravdavas da je dobro sto je razgovor poceo na taj nacin?!
I u "staroj drzavi" (kako je ti zoves) sam i bio privodjen. Kad god mi se neko na taj nacin obratio ja sam
se "poneo na meni specifican" nacin i zbog toga sam se par puta i "provodio" kako ti kazes.
Ja se ni slucajno nisam radovao njegovom padu, niti sam to negde napisao.
A Djukic da ima neki problem, ima.
Prosle godine me je zaustavljao ispred Elektro Vojvodine, ja sam naravno stao.
Dosao je besan do mene i vikao zasto sam stao, kupio je od svojih para video kameru i hteo je da snimi kako mu bezim
pa da taj snimak upotrebi na sudu.  [ludak]
Novo !!!
Conti ROAD !!

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

Hattrick

Citat: Conti-Moto poslato 21 Avgust, 2014, 13:55
Prosle godine me je zaustavljao ispred Elektro Vojvodine, ja sam naravno stao.
Dosao je besan do mene i vikao zasto sam stao, kupio je od svojih para video kameru i hteo je da snimi kako mu bezim
pa da taj snimak upotrebi na sudu.  [ludak]

Pa naravno da je ljut kad si mu sjebao koncept   [rofl] [rofl] [rofl]

Kostić

ako je za verovati svemu ¹to naprièaste, taj pandur kr¹i zakon da bi ispo¹tovao zakon. verovatno neki svoj. ako je batica preticao vozilo koje je u preticanju (nebitno ¹to je to motor, niko ne sme da pretièe vozilo koje je u preticanju, iako motor sme da pretièe drugo motorno vozilo jer tako ka¾e znak) taj je jebeno iskr¹io sve bahate mangupe koje juri i time naèinio te¹ko prek¹ajno delo, jel, a plus to ¹to te snima za kolekciju, te za sud? hm. taj nije sam sa sobom, mnogo gleda filmove sa d¾on vejnom i slièno. a to ¹to je pao, pa jel mo¾e ta aprilija tako sama da skoèi ispod iskusnog vozaèa? ja mislim da je on ispravio tu krivinu pa se vadi. nego, ja stalno ¹ibam kroz taj ns i jo¹ me nije slikao, èim ozdravi, nek se javi da skoknem malo da se provozamo ;D

K0le

Dok je radio u Beoèinu kru¾ila je po¹alica ''imajte na umu Ðukiæ je na drumu'', kasnije se ta ista preselila za NS.
LM, par puta smo se susretali,  nije bio ne¹to preterano bezobrazan ali daleko od toga da je bio fin i normalan. Ima dosta prièa ima vezanih za njega, meni nejinteresantnije su dve, jedna kad je dobio po P od jednog popa (ne bih da imenujem) jer ga je masirao svaki dan pa popu prekipelo, kinuo mantiju i.. jel. A druga kad je roðenoj majci striktno naredio da nikome ne otvara vrata, pa se sklonio, iskoèio kroz prozor, do¹ao na vrata i kad mu je otvorila on je zvizne i ''jesam ti rekao da NIKOME ne otvara¹''  [ludak]  [rofl]

Hurricane

...e zbog majke mu stare, i neka se otresao...

Kostić

udario roðenu kevu? ako je to uradio onda je batica za posmatranje. ne valja da takva tempirana bomba nosi oru¾je.

eclipse4

Citat: K0le poslato 21 Avgust, 2014, 17:25
...... jedna kad je dobio po P od jednog popa (ne bih da imenujem) jer ga je masirao svaki dan pa popu prekipelo, kinuo mantiju i........

garant nas jerej?znam da je kolcima za paradajs jurio nekog kera,pisao po forumu....nisam skontao tad da je mislio na policajca  [rofl]

jel taj dzukic crn ili plav?

Citat: jerej poslato 16 Jul, 2013, 23:15
.......neki dan sam poneo onu jednu pritku za paradajz........pa sam skocio sa motora da ih jurim, gadjao sam jednog tom pritkom,......i taman kad je posao da me ujede, udarim ga levom nogom u glavu......
sa leve mi dodje zuti kad se crni povukao, ali je i on dobio svoje..  [yahoo] [yahoo]
........

K0le

Nije Jerej, ovaj je matoriji, to je bilo dok su obojica (i drot i pop) radili u Beocinu (ako se ne varam). Njakao i njega i njegove sinove, pop mu izadje u susret i pita koji moj oce vise. Navodno mu ovaj tu  dobaci da sad nije u uniformi da bi mu pokazao, pop skine mantiju uz reci "al sad JA nisam u uniformi" i fikete fik...  [ninjaborba] [prebicute]

Grof

... obe prièe su na¾alost istinite......

Kostić

pop koji juri motorom prebije pandura koji lema kevu. kakva je ova srbija brate, ledilo ;D

Bori¹a

hahahjaajjajajjaahahahahaahahaahha srbijo srbijo

zozon

Citat: Slaninar poslato 21 Avgust, 2014, 08:48
Citat: zozon poslato 20 Avgust, 2014, 23:59
Procitaj svoj post jos jednom pa malo razmisli sta u stvari pokusavas da nam kazes ,,, nisi mi jasan


Poku¹avam da ka¾em da je pao kolega, bajker, ÈOVEK, a da su neki krenuli da se praktièno raduju, pa da li æe mu pisati kaznu, pa kako je govedo i tako dalje. Samo to.

I ne¹to ¹to su Ameri lepo rekli:

"Don't judge a man until you've walked a mile in his shoes."

(ko engleski ne zna, æelava mu keva  :P )
Taj nije moj kolega, nikad nije bio i nikad nece biti!
   Kapiram, po recima ostalih, da nije ni covek a ti si rasio da ga opravdas kako jadan mora tako inace ga se niko ne bi plasio pa kako ce on onda voziti motor ... dao sam ti minus na onaj post ...
    Zoran

Slaninar

K'o babe na pijaci.  :)

Ma i mene je jednom strogo pogledao.  :D
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

o.k.....da se slaninar ne preziva Djukic...kojim slucajem...
Kod mene u radnju dolaze policajci da im odrzavam skutere imotore....uglavnom se ne ponasaju kao serifi....
Inace svaki grad ima svog FIJOKU (lokalni saobracajac na motoru sa kojim ratujem trideset godina...izbacena donja vilica je uzrok nadimka)...inace je mitolog ..pa jedini problem imas sto ras da nosas po koju crvenu...ordinira od ibarske magistale do auto pijace...njegov rejom....i voli da se zavlaci po ulicicama.....diskretnije okruzenje.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Conti-Moto

Juce sam cuo i zasto je pao Djuka ...
Dok je stajao na Miseluku pitao je momke ("poznate redakciji") kako da prebaci motor u neki drugi mod, oni nisu hteli da mu pokazu, jer "ne znaju".
Aprilia Mana koju pomenuti vozi ima tri moda, Rain, Touring i Sport. Nekako je Djuka uspeo da prebaci sa Rain na Sport mod ...  :o
... i hteo da krene za deckom na 1000-ci ...
Dodao je gas, motor je iznenada skocio na zadnji tocak, Djuka je levu nogu sklonio u stranu da odrzi ravnotezu i ... ostalo je na slikama.

Novo !!!
Conti ROAD !!

zozon

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 22 Avgust, 2014, 00:01
o.k.....da se slaninar ne preziva Djukic...kojim slucajem...
Kod mene u radnju dolaze policajci da im odrzavam skutere imotore....uglavnom se ne ponasaju kao serifi....
Inace svaki grad ima svog FIJOKU (lokalni saobracajac na motoru sa kojim ratujem trideset godina...izbacena donja vilica je uzrok nadimka)...inace je mitolog ..pa jedini problem imas sto ras da nosas po koju crvenu...ordinira od ibarske magistale do auto pijace...njegov rejom....i voli da se zavlaci po ulicicama.....diskretnije okruzenje.
... da znas da sam pomislio  ...

Darko

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 22 Avgust, 2014, 00:01
o.k.....da se slaninar ne preziva Djukic...kojim slucajem...
Kod mene u radnju dolaze policajci da im odrzavam skutere imotore....uglavnom se ne ponasaju kao serifi....
Inace svaki grad ima svog FIJOKU (lokalni saobracajac na motoru sa kojim ratujem trideset godina...izbacena donja vilica je uzrok nadimka)...inace je mitolog ..pa jedini problem imas sto ras da nosas po koju crvenu...ordinira od ibarske magistale do auto pijace...njegov rejom....i voli da se zavlaci po ulicicama.....diskretnije okruzenje.

jel to onaj batica sto jedva skine kacigu kolika mu je glava , na BMW-u ???

ako je to taj , jednom sam se nasalio sa njim dok je pokusavao da skine kacigu , u fazonu , "hoces da ti pomognem ?"  ...baja se naljutio zesce , i hteo je da me kazni ali nije imao za sta.... vrlo negativan decko