Glavni meni

Pao policajac sa motora na Miseluku u NS

Započeo K_A_W_A, 20 Avgust, 2014, 11:25

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

K_A_W_A

Jutros na kafi sa drugarima cujem pricu da je sinoc oko 21h pao policajac sa motora na Miseluku u NS. Mislim da su rekli da se preziva Djukic. Kako se to desilo, nisam najbolje razumeo, tako da necu ni da komentarisem. Nadam se da je sa covekom sve u redu.

@Edit  Evo i vesti:  http://www.021.rs/Novi-Sad/Hronika/Policajac-povreden-nakon-pada-sa-motora-na-Miseluku.html


El Jefe

Djuka, da li je istina da je neko od vas rodjenom ocu naplatio kaznu?
Pricaju ljudi svasta o meni......
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Salu na stranu,nadamo se da je Djuka dobro
Друштво за заштиту од животиња

Grof

Djukiæ je najveæe govedo novosadske policije, iskompleksirani idiot u uniformi. Moram vam reæi da mi uop¹te nije ¾ao... sada ga makar neko vreme neæe biti...

K_A_W_A

U vestima pise da se sumnja da se motor pokvario. Kada neki motora¹ padne sa motora na mi¹eluku onda je divljao, nasilnièki vozio i naravno kriv je..... Ali kad pandur na mi¹eluku padne sa motora, onda je do¹lo do kvara motora.  [doh]  [ludak]

UFF


tokio

#6
Zao mi sto je pao, ali ako je Djukic bas na ovom mestu vec vise godina seje ljudima toliko negativne energije da se fino izrazim, da je ovo bilo skoro  neizbezno. S vremena na vreme bi dolazio, onako  kaubojski silazio sa BMW-a kao da ga je licno kupio, onda legitimisao, po nekog psihicki maltertirao, proveravao motor, pretio kao zabranjeno je tu da se zadrzavate dobicete prijavu, aj razlaz i da vas nisam vise video ovde, da li mu je to i tako neko naredi sumnjam ali moze biti... onda bi sedao na sluzbeni motor i gasirao za nekim ko bi sa skuterom izronio iz krivine pa se vracao pod punim gasom u masu. Kazem zao mi coveka ali mogao bi i on malo da se zapita da li je bas zaista Bog Miseluka i da li to ide tako na kvarnjaka, a pre bi ga u svemu poslusali da je bilo drugarski ili kolegijalno.
A po slikama bih rekao da je usled tog "kvara" motor preskocio ogradu, otkud motor izmedju dve ograde? I koji je to kvar, mislim kako se nama ne kvare motori nego uvek sami ljosnemo zato sto smo preterali u brzini ili nismo racunali rizlu, krivinu, bila rupa na putu. sto se opet svodi na isto - niko ni ne pomisli na kvar nego odmah pisu neprilagodjena brzina putu!?

Slaninar

Citat: Grof poslato 20 Avgust, 2014, 11:42
Djukiæ je najveæe govedo novosadske policije, iskompleksirani idiot u uniformi. Moram vam reæi da mi uop¹te nije ¾ao... sada ga makar neko vreme neæe biti...

Ja sam od onih koji su sa njim radili èuo da je za posao kao zmaj. Uvek uradi do kraja i korektno, da se ne mora za njim proveravati, ne hvata krivine. I paljevina je (a ko od nas motora¹a nije?).  Svi imamo prednosti i mana. Nezahvalno je komentarisati dok ne krene¹ sam raditi taj posao 4-5 godina. Daleko od toga da imam pozitivno mi¹ljenje o na¹im dr¾avnim slu¾bama - svim zajedno.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

tokio

To i jeste ono malo sto kvari devojku, za razliku od drugih mitolovaca Djukic bi ovako bio super lik za druzenje mozda vise za zezanje, ali sta mu trebaju ti povremeni napadi kompleksa vise vrednosti nije jasno kad bi i onako sve odradili da mu pomognemo. Mnoge je na Miseluku bas iz cista mira nervirao a za nista. Skoro gledam uhvati momka da cima, a ovaj mu sasvim korektno rece stao sam samo da popusim cigaretu i idem dalje,.. ali nije vredelo, maltretiranje a na kraju nemas pojma sta je poenta. Samo subjektivno vidjenje, u svakom slucaju mi zao coveka sto se slomio.

Grof

@Slaninar: za Ðukiæa ni kolege nemaju nikakvo pozitivno mi¹ljenje... veruj mi jer sam blizu te prièe pa znam.. samo je pitanje koliko æe to ko priznati u otvorenijem dru¹tvu.....
Namerno sam napisao da je kompleksa¹ i govedo... sa tim stavom saveznog ¹erifa i drkeljisanjem ljudi bez veze i jurcajem slu¾benim motorom jer privatni nema niti ga je ikada posedovao ovo je samo stvar koja je èekala da se desi, sa BMW-om koji je ubr850 je divljao za sve pare i sada je uhvatio boga za muda kada je spustio dupe na Aprili-u i divlajo jo¹ vi¹e... evo ti situacija: Nas 2 sa dve devojke idemo ka Beoèinu, prvi daje ¾imgavac i obilazi 2-3 auta po isprekidanoj liniji, ja dajem ¾migavac i kreæem takodje u obila¾enje, u tom momentu gore pomenuti me obilazi punim gasom na bukvalno 2 cm da bi sustigao drugara i zaustavio ga... epilog imamo sve od opreme, èak i prsluk i prvu pomoæ, vo¾aèke naravno, motori uredno registrovani. Na moju primedbu nakon legitimisanja i drkeljisanja i prosipanja filozofija da je u svom sumanutom vijanju te¹kih prekr¹ilaca (koji se ne nalaze ni u jednom prekr¹aju) nas zamalo pokupio isti iz d¾epa vadi fotoaparat da poka¾e kako snimak govori da nije bio ni blizu.... na moju repilku da sa slu¾benim foto aparatom iz d¾epa nije blio 1% ¹anse da naparavi ikakav snimak te da ¾arko ¾elim da vidim dokazni materijal za njegove tvrdnje isiti poèinje da slika motore pod izgovorom da je to za "njegovu arhivu" da nemo¾emo da mu pobegnemo sledeæi put..... ostajem bez texta... pa za¾to da pobogu be¾i kada sam èist ko suza???? a i da hoæu da mu pobegnem verujem da mogu jer imam superiorniji motor u odnosu na apriliju a verujem i vi¹e sta¾a, sposobnosti i znanja od ovog paæenika....

Cela rasprava se zavr¹ila tako ¹to me je sada svaki put kada me vidi zaustavljao i znaèajno gledao u dokumenta.....  ©UPAK    

Conti-Moto

Pre neko vece dolazi Djukic na Miseluk, staje, skida kacigu i kaze: "Ajde sad `kojoti`, da vidimo papire ..."
Da je bio u civilu ja bih mu se samo nasmejao, on je bio u uniformi, na duznosti ...
Rekao sam mu da moram da idem "jer se plasim kerova" ...
Naravno da me je odmah legitimisao, na njegovu zalost bio sam skroz u redu.
Ne verujem da bi on prosao neku ozbiljniju kontrolu.
Nadam se da je sa njim sve u redu i da ce mu ovo mozda malo otvoriti oci ...
Novo !!!
Conti ROAD !!

Grof

...e moj Stevo taj kada je u civilu nema ga nigde .. u rodnom Kovilju ne sme da se pojavi da ne bi natrèao na vile.... Umislio da je neko i ne¹to ...ali samo kada je u uniformi.... ¹ta reæi verovatno kompleks male pi¹e :)

Slaninar

Grofe, ja tebe znam kao skroz OK èoveka. Nisi neki konfliktan. Zato mi nije jasno. Lièno sa Ðukiæem nikad nisam imao problema. Takav kakav je, nisam video da ¹ilji kurac na nekom ko je OK. U stvari, jedan jedini put sam do¾iveo da je saobraæajac neprijatan prema meni, ali i to je posle par minuta, kad je skontao da sam OK, ¹ta li, bilo prekinuto i lepo se pozdravio i po¾eleo sretan put. Jebem li ga.    [neampojma]

Znam kad je motorista proklizao na Vencu da taj Ðukiæ nije ni¹ta pisao, ni zvao patrolu, a "po zakonu" je bio du¾an i trebalo. Nije sve crno-belo... sivo je. Ovako k'o neke babe na pijaci  - ovaj je ovakav, onakav.

To iskustvo ¹to si imao: zaustavio vas je, proverio isprave? Tebi je delovalo da je preblizu pro¹ao? Meni se desi da ljudi prièaju kako sam brzo i blizu pro¹ao, a ja znam da sam imao lufta ihaaaaj za svaku moguæu reakciju - tako da je to sve relativno - iz tvog ugla. Bez ljutnje. Vozili ste po ogranièenju? Pisao vam je kaznu? Vreðao, maltretirao?



Citat: Conti-Moto poslato 20 Avgust, 2014, 13:11
Pre neko vece dolazi Djukic na Miseluk, staje, skida kacigu i kaze: "Ajde sad `kojoti`, da vidimo papire ..."

Po cenu da ispadne da pravdam ovakav nastup: moje lièno iskustvo je da kad u Srbiji nastupi¹ kulturno i fino u startu si se zajebao. Ljudi te ne shvate èesto ozbiljno i prave probleme. Nekad je bolje ovako poèeti. Naravno, zavisi od likova koji uèestvuju u prièi i dosta drugih stvari...

Citat: Conti-Moto poslato 20 Avgust, 2014, 13:11
Da je bio u civilu ja bih mu se samo nasmejao, on je bio u uniformi, na duznosti ...
Rekao sam mu da moram da idem "jer se plasim kerova" ...

U onoj staroj dr¾avi, ¹to je bila dr¾ava, za ovo se lepo provodilo. Sad mo¾e kako ko hoæe. Takav narod, takva i policija i sudovi - ko koga zajebe. Nema pravila.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Dukags

Sta reci najblaze vrlo poseban covek,.. njegovo svako zaustavljanje pa slikanje motora sa sumnjicavom proverom identiteta, iako se vec svi znamo, redovno vise ispadne za sprdnju nego od kakve koristi ali verovatno se mi ne razumemo u pravila sluzbe pa neka. Jos se ja pitam sta ce on, videh ga par puta, na Koviljskoj petlji motorom, zaustavlja one sto idu u Kovilj ili Budisavu, bas ono razmisljam toliko udesa u Novom Sadu i na autoputu (na tom pravcu kod NIS-ove pumpe Minut kazu ovi iz hitne najvise) a njemu neko dao zadatak da trkeljise seljake na petlji... Verovatno se ovo moglo dogoditi svima ali njemu sa onakvim uletanjem, pokazivanjem i stavom serifa malo vise. I pored svega lake mu rane motoraske.

jevta

Ma neæu da komentari¹em svi imamo svoja iskustva

Grof

.... samo da se nadove¾em.... niko njemu ne daje zadatke da drka sem podstanara u glavi....
stvar je prosta: jesam u prekr¹aju - ili pi¹i kaznu i ne poku¹avaj da mi ispira¹ mozak nisi mi tata
                                                - ili daj da se dovorimo ko ljudi da nam je svima dobro :) .... ali opet bez isipranja mozga         


TEEfqd

daju panduri mnogo vise sebi za pravo nego sto mogu i bezobrazna pitanja secem u korenu sa `to pitanje nema veze sa tvojim poslom u policiji srbije`.
ni jedan nije bio bezobrazan kad ih podsetim da to sto rade im je samo posao, da ih ne cine muda kao ljude.
mogu da dobiju licnu kartu/vozacku, da pisu kazne za sta su ovlasceni i tu se zavrsava cela prica.
otkud pandur neki zna dal sam ja advokat, mudo neko ili pitaj kurac sta. i ovako 99% njih ne sme da napravi sranje iz cista mira da bi dobili stan u beogradu ili pitaj kurac koje beneficije

RoaD GunneR

Ima jedna tvrdnja u fazonu kako zracis takve ljude privlacis pa verovatno i on tako postupa u zavisnosti kako se vi postavite. Mene je gore pomenuti pre 2 godine zaustavio u 3h ujutru, nigde besnog kera osim mene i njega na motorima, i veoma kulturno i profesionalno postupao samnom. Cak sta vise popio sam jednu rakiju 20min pre toga, sto sam mu i rekao jer nisam tada znao da je po novom zakonu na motoru 0.0 dao mi je dreger izvadio aparat da me slika na sta sam se ja postavio magupski namestajuci frizuru za slikanje. Naduvao sam 0.0 pogledao covek sva dokumenta, razmenili par reci oko mog motora i svako na svoju stranu. Isto tako bio sam pre neki dan prisutan kada je momku napisao prijavu na miseluku, za pojas, cim ga je zuastavio mali je krenuo drcno da se ponasa nasta ga je Djukic upozorio i obavestio koje sve sankcije ima na rapolaganju da primeni, pazljivo sam slusao jer sam razmisljao da ga zamolim da oprosti momku ali decko je nepopravljivo bio drzak pa se nisam umesao.

U zadnjih par nedelja mi je u vise navrata slikao motor, proveravao dokumenta i brojeve, kod 5 puta sam ga upitao kako me vise ne upamti tad mi se setio dal imena ili prezimena i prokomentarisao tebe znam. Opet u tih par navrata nam je rekao da popusimo cigaretu i da se razidjemo na nasu konstataciju da nam je ovo najeftinija zabava jer za nesto vise para nemamo je precutao i od tad stane sa nama poprica o motorima o ovom onom...

Danas sam razgovara sa drugarom koji je bio prisutan kada se to desilo, kaze mi da kad je upalio motor kao da je imao dat gas al se masina brzo smirila, kad je ubacio u prvu i pustio kvacilo motor je skocio na tocak i bukvalno poleteo. Nevezano sam pricao o tome i sa samim Djukicem, kojeg sam sreo i cuo identicnu pricu i od njega.

Nepokusavam ovde nikoga da branim ili napadam trudim se da budem objektivan, to sto legitimise i proverava motore je njegov posao da li je i konstano slikanje po PS ne znam i nije me briga, meni licno to ne smeta. Realno kada sam pokazao stav da nemam nista protiv da mi slika motor i da me ne zanima sta radi sa svim tim slikama a pri tom nisam dovodio u pitanje da li je sve po PS-u, covek je pokazao prijateljski stav. Tako da se vratim na prvu recenicu svoga posta kako sam se ja postavio prema njemu tako se i on postavio prema meni. To sto se mozda u nekim sitvacijama zanese pa to je njegova osobina kad se iznervira, mene kad neko pravi majmunom i preispituje moje postupke meni dodje da ga nalupam, on krene da objasnjava sta moze da ucini po PS ukoliko proceni da je potrebno ako neces tako nesto da slusas nemoj samog sebe da dovodis u tu sitvaciju i problem resen.

Elem da ne zaboravim, nije covek povredjen, ima malo oguljen lakat tipa 2cm u duzini i jednu malu masincu gotovo ne primetnu na nozi.


penzos

a jel vi pi¹ete o istom èoveku?   [wtf] [panic]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

zozon

Citat: Slaninar poslato 20 Avgust, 2014, 16:52
Grofe, ja tebe znam kao skroz OK èoveka. Nisi neki konfliktan. Zato mi nije jasno. Lièno sa Ðukiæem nikad nisam imao problema. Takav kakav je, nisam video da ¹ilji kurac na nekom ko je OK. U stvari, jedan jedini put sam do¾iveo da je saobraæajac neprijatan prema meni, ali i to je posle par minuta, kad je skontao da sam OK, ¹ta li, bilo prekinuto i lepo se pozdravio i po¾eleo sretan put. Jebem li ga.    [neampojma]

Znam kad je motorista proklizao na Vencu da taj Ðukiæ nije ni¹ta pisao, ni zvao patrolu, a "po zakonu" je bio du¾an i trebalo. Nije sve crno-belo... sivo je. Ovako k'o neke babe na pijaci  - ovaj je ovakav, onakav.

To iskustvo ¹to si imao: zaustavio vas je, proverio isprave? Tebi je delovalo da je preblizu pro¹ao? Meni se desi da ljudi prièaju kako sam brzo i blizu pro¹ao, a ja znam da sam imao lufta ihaaaaj za svaku moguæu reakciju - tako da je to sve relativno - iz tvog ugla. Bez ljutnje. Vozili ste po ogranièenju? Pisao vam je kaznu? Vreðao, maltretirao?



Citat: Conti-Moto poslato 20 Avgust, 2014, 13:11
Pre neko vece dolazi Djukic na Miseluk, staje, skida kacigu i kaze: "Ajde sad `kojoti`, da vidimo papire ..."

Po cenu da ispadne da pravdam ovakav nastup: moje lièno iskustvo je da kad u Srbiji nastupi¹ kulturno i fino u startu si se zajebao. Ljudi te ne shvate èesto ozbiljno i prave probleme. Nekad je bolje ovako poèeti. Naravno, zavisi od likova koji uèestvuju u prièi i dosta drugih stvari...

Citat: Conti-Moto poslato 20 Avgust, 2014, 13:11
Da je bio u civilu ja bih mu se samo nasmejao, on je bio u uniformi, na duznosti ...
Rekao sam mu da moram da idem "jer se plasim kerova" ...

U onoj staroj dr¾avi, ¹to je bila dr¾ava, za ovo se lepo provodilo. Sad mo¾e kako ko hoæe. Takav narod, takva i policija i sudovi - ko koga zajebe. Nema pravila.

Procitaj svoj post jos jednom pa malo razmisli sta u stvari pokusavas da nam kazes ,,, nisi mi jasan