Glavni meni

Farbanje bajka...fabrièka paleta..da ili ne!?!

Započeo Panta Zemunac, 03 Februar, 2011, 02:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

moj TT600 je trenutno kod farbacha da dizajniranju....ne sumanjam da ce biti nesto jako zanimljivo.  Tema je moja a njemu su odvezane ruke da se igra kako mu je volja s istom.

serbduck


   Sta drugo reci  - blago tebi... Ja sam zakasnio ...jbg.

   ...a lepo mi Farbach nudio da mi ofarba motor..  [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid]


  ...sad cu morati sam...  Ako userem motku,onda motor ide kod Farbacha pa nek ceka na red...koliko god...




Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Gavrolini

meni ne farba jer se to enduro motoru i ne isplati bas jer prva shuma i gotovo. Dizajnira mi folije,tako da uvek mogu da ostampam i prelepim nove

ninja66

Citat: Gavrolini poslato 05 Februar, 2011, 18:12
meni ne farba jer se to enduro motoru i ne isplati bas jer prva shuma i gotovo. Dizajnira mi folije,tako da uvek mogu da ostampam i prelepim nove
Daj neke skice, ko ce njega docekati. :D

Gavrolini

pa nema slika....mislim bar ja ne znam da ih ima jos uvek :)  Mozda i mene Marko iznenadi sa nekim slicicama :)

miskomi

Mislim da imam resenje za tvoju dilemu oko farbanja.Uradis dizajn kako zelis motor da ti izgleda i ja ti lepo otstampam foliju na ploteru i zalepim.Za par godinica ako resis da prodas motor a novom vlasniku se ne svidja dizajn,cas posla skines foliju i motor je u prvobitnoj boji i niko ne mora da bije glavom dali je padano sa motora.

farbach

Dva motora sam uradio direktno iz radnje, 0 kilometara. U poslednje vreme radim samo neogrebane motore, stare godinu, dve. Prva boja nije argument u prodaji, ako je odradjeno kako treba. Starija generacioja se jos drzi fabrike, klinci vole cirkus.


mazak

Citat: SSZGO poslato 04 Februar, 2011, 04:56
E ja sam se tako neko vreme dvoumio koji motor da uzmem...
utom mi je tata [farmer] prodo njivu i ja mu kazem , tata uzmi mi r1 [motor]



ali motor je bio crno crveno beli u fabrickoj boji
a meni se to crveno belo nije svidjalo jer me asociralo na fudbal, koji inace ne pratim...

i tako sam ja sad zeleo da izbacim tu belu boju, pa sam odlucio da ga ofarbam
a to sto me par dana ranije pokupio auto  [bolnica] i polupao plastike, je sasvim slucajno...

i ovo je farbanje za 150 jura, nije neko fensi, samo obicne boje...

Daj neki telefon ili adresu. Suma od 150e mi je ok za dvobojnu ¹emu po¹to zelim ne¹to slièno na svojoj ST

sasafilipovic

Evo ga moj mezimac, pre i posle... Nekako mi je lep¹i posle...


ЯЭВОЛУТИОН

Mislim da na ovom modelu bolje stoji oridjidji kolorna shema [dunce]
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

lepsi je posle samo zato sto si mu promenio onaj odvratni rep. Inace meni licno RIZLA izgleda uzasno na svakom suzukijevom modelu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Gavrolini poslato 12 Mart, 2011, 12:06
lepsi je posle samo zato sto si mu promenio onaj odvratni rep. Inace meni licno RIZLA izgleda uzasno na svakom suzukijevom modelu.
Meni SRAD izgleda odvratno u bilo kojos shemi...ali nije to covek pitao
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

I meni izgleda odvratno iako nas nije pitao ;D

A i lepsa mi fabricka sara nego ova za uvijanje vutre

Dutchman

joj rizla ... ja neznam al meni ta boja tako ... neide :D shta da kazem , ako vec treba race shara lucky strike ili corona su mi mnogo bolje , josh bolje corona shara ali uradish jelen pivo da bude domacinski :D

sasafilipovic

Jebote, lucky strike nalepnice da izlepi¹ ima¹ meèku da rodi¹, coronu takoðe...


rboban

Citat: Dutchman poslato 13 Mart, 2011, 23:19
joj rizla ... ja neznam al meni ta boja tako ... neide :D shta da kazem , ako vec treba race shara lucky strike ili corona su mi mnogo bolje , josh bolje corona shara ali uradish jelen pivo da bude domacinski :D

Ako ce da PLATE lepljenje i caste CEO forum  piVom oblepicemo.... :)
Ride It Like You Stole It

Dutchman


mohikanac

Citat: sasafilipovic poslato 12 Mart, 2011, 11:10
Evo ga moj mezimac, pre i posle... Nekako mi je lep¹i posle...



Pusti ti ove,sto ne znaju sta je pravi motor ;D.

Lep motor.

nano

#39
trafika je lepa (al samo ona sa TV) a SRAD je ruzan :P

Lep srad, al si stomacic mogao u crnu pa belim slovima suzuki, i crn donji deo repa. Ja sam motor farbao zbog pada, a i zato sto je bio zenski crven.

P.S. Bez tovara za farove :P pokusavam da nadjem one plastike da metnem :D