Glavni meni

Роквуд фестивал, Девојачки бунар

Započeo Tatica, 11 Avgust, 2014, 19:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Tatica

Стигли смо тек у суботу, око 11 увече, на задњих неколико песама Сент Луис Бенда. После тога Ван Гог, са озбиљним концертом (не само пар песама, него скоро сат ипо свирке), а на крају Ортодокс Келтс, све до четири ујутро. Публике је било само само за трећину фудбалског игралишта - и добро (журка-атмосфера) и штета (за оне одсутне), како се узме. Трава одлична, ни трунке прашине или блата. Улаз, наравно, бесплатан. Ладног пива и клопе довољно, што на штандовима спонзора, што у оближњој сеоској продавници. Озвучење, расвета, сцена - достојно рангу извођача. Мирис околне шуме и траве, ведро небо. Бендови су прашили заиста мушки и забава је била врхунска. Бајкера педесетак, или мало више. Заиста је несхватљиво да обзиром на квалитет свирке и организације овај фестивал није посећенији (близу Београд, Панчево, Смедерево, Вршац и пола Војводине. Нису ваљда сви отишли у Гучу? Све у свему, велика препорука за долазак на следећи (мислим четврти) Роквуд почетком августа следеће године.



Silvana

Mi zvali http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,17859.0.html
Niko nije javio da dolazi. Stvarno ¹teta, valjda ljudi ne znaju za ¾ivot mimo velikih gradova.
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Silvana










Samo me ¾ivciraju cene na ¹tandovima, kao i obièno: 300 din. neki bataèiæi, mo¾ da bira¹ levi ili desni... I to ¹to ne daju vi¹e da se postavi ¹ator na platou kod samog bunara. Tamo ima struje, vode, ve-ce iza jednog kafea radi, tri kafea...
Keltsi svake godine nastupaju, rekao bi èovek dojadiæe, ali uvek naprave ludilo :)
Feud otkinuo... Brejkersi slabo zainteresovali, publika hladna. Van Gog uobièajeno dobar.
Bilo i Dubioza kolektiv tripa. Ne volim, al trpim...
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Tatica

Citat: Silvana poslato 12 Avgust, 2014, 00:05









Samo me ¾ivciraju cene na ¹tandovima, kao i obièno: 300 din. neki bataèiæi, mo¾ da bira¹ levi ili desni... I to ¹to ne daju vi¹e da se postavi ¹ator na platou kod samog bunara. Tamo ima struje, vode, ve-ce iza jednog kafea radi, tri kafea...
Keltsi svake godine nastupaju, rekao bi èovek dojadiæe, ali uvek naprave ludilo :)
Feud otkinuo... Brejkersi slabo zainteresovali, publika hladna. Van Gog uobièajeno dobar.
Bilo i Dubioza kolektiv tripa. Ne volim, al trpim...


Па мисмо били три метра од вас, али нисмо имали обележја да се препознамо.
За поједине ''роштиље'' си у праву, мирисали су као пожар у свињцу. Али доста гладних је у оној продавници направило сендвиче и вечерало. Моја боља половина и ја имамо срећу, па смо боравили у свастикиној викендици, 1 км од места концерта.

UFF

tatice ima da ti zovem sefa  [policaja] ako se ne javis i ne svratis na pivo u komsiluk  [bejzbolka]

Tatica

Citat: UFF poslato 12 Avgust, 2014, 01:54
tatice ima da ti zovem sefa  [policaja] ako se ne javis i ne svratis na pivo u komsiluk  [bejzbolka]
Не знам како бих реаговао на гмизавце ''ваневропског порекла''.

Silvana

Pa dobro, Tatice, sad zna¹ gde mi provodimo slobodne dane, pa se javi kad krene¹ kod svastike da pijemo kafu, ili u Novom Selu ili u Devojaèkom kafeu:)
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.