Glavni meni

Suzuki GSXR 750 K8

Započeo Kanarinac, 05 Avgust, 2014, 16:46

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kanarinac

Doslo vreme da se proda Suzana.

Motor je kupljen kod nas, presao je 32000km, servis uradjen pre 1500 km (Ulje i filteri), gume odlicne, lanac i lancanici dobri, plocice i diskovi dobri. Uz motor idu dva kljuca i plocica, poklopac sedista. Na slikama se vidi ostecenje na desnim plastikama. Nije nista krpljeno itd. Registracija istice sutra. Cena je 6000 evra

kontakt 061 400 400 1






























clutch&brake

Kupujes nesto jace za do terazija?
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kanarinac

Za sad nista. Nisam presao ove sezone nista kilometara

Jefta

Jesi li sacuvao orginalni rep?

Darko

ali , bolesno je koliko je lep  [thumb_up] [thumb_up]

mkt

jedan od najlepsih na forumu

BOKYBOY

Citat: Darko poslato 05 Avgust, 2014, 18:12
ali , bolesno je koliko je lep  [thumb_up] [thumb_up]

...Kanarinac?  [neampojma] znas ga lièno...?  ;D

Jefta

Meni najlepsi eR do sada. Ne znam sta bi suzukiju da posle ovakvog dizajna izbace ono :(

Kanarinac

Citat: Jefta poslato 05 Avgust, 2014, 17:41
Jesi li sacuvao orginalni rep?

Kako mislis originalan?  
Hvala ljudi jeste prelep. Jbg sad ima nekih precih stvari, ali kupice se opet

edit: Ako mislis na nosac tablice jesam, ali verovatno ga dajem ortaku

Jefta

Na to sam mislio. Orginalni nosac tablice. Nemoj ga davati ortaku nego ga vrati na motor i tako ga prodaj, pa posle odvojeno prodaj ovo sto si stavio umesto nosaca. Bolje da ga prodajes sto blize fabrickom, nego modovanom.

Edit. Mozda je samo tebi lepsi bez fabrickog nosaca tablice, ali ce ti ljudi koji budu dolazili da gledaju motor traziti fabricki nosac.

Kanarinac

Ma dobro o tom potom. Kad dodje da gledaju i ako ispostuju cenu mozda dobiju. Ali je mnogo lepsi sa tablicom pod repom, totlno drugaciji motor

clutch&brake

Jos da nema ove tackice po plastikama...
Bas me nerviraju
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

con3

A jel ogrebotina samo na plastici ili je i auspuh izgreban,fuzaster,tegic i jos nesto? Preko moba sam pa ne mogu da vidim.

Kostić

ja mislim da L ide pomalo na stari izgled plastike, ti L od 2011 do 2014 su lepi. K serija je lepa samo do K2. K 6 7 i 8 imaju tu neku glupavu liniju plastike koja me nervira ;D kad pre si uspeo da ga o¾ulja¹ a skoro pa se i ne vozi¹

Jefta

Citat: Kanarinac poslato 05 Avgust, 2014, 20:20
Ma dobro o tom potom. Kad dodje da gledaju i ako ispostuju cenu mozda dobiju. Ali je mnogo lepsi sa tablicom pod repom, totlno drugaciji motor
Nemam pojma, meni nikada nije smetao taj fabricki nosac, lepo je izgledao motor,a i korisno kada pada kisa da ti blato sa puta ne prska za vrat.

Kostić

i mene èudi da ljudi tako poskidaju original delove i ka¾u lep¹i je. taj fabrièki nosaè je po meni lep¹i nego te fore selotejp na tablu, sajle da se podvije, ¹rafovi u rep i sl. plus migavci su vidljiviji etc...

Kanarinac

Ogreban je i cosak auspuha i tegic mrvicu, ali to moze da se plastificira lepo.

Nisam ga ja ozuljao, tako sam ga uzeo od Jefte. Sto se tablice tice, morao sam zbog kamera, jer sam se zaboravio par puta i stigla cestitka. Inace na ovom motoru sem nosaca tablice nije nista skidano, menjano i budzeno

Jefta

Gde te je uslikala kamera?? Mislio sam.da ove kamere ne mogu da uhvate ove tablice za motor jer su male.

Kanarinac

U jurija gagarina ona ka mostu novom

UFF

i ja koliko znam za motore nikad ne stize za zutu traku
a vala i ove za ogranicenje brzine postujem samo kad sam u kolima


Citat: Kanarinac poslato 06 Avgust, 2014, 00:40
U jurija gagarina ona ka mostu novom

upravo na tu mislim, danas prosao dva puta ispod nje u sred srednje trake sa preko 100kmh