Glavni meni

VOR 530 supermoto opet na prodaju

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 02 Avgust, 2014, 18:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Popsy

Citat: Bori¹a poslato 19 Avgust, 2014, 21:24
voleo bih makar da probam ovako nesto, posto ne mogu da imam... pff jadan li si zivote :(
ovaj motor se ne proba... on se vozi... svakog neiskusnijeg æe izvrnuti na leða u najboljem sluèaju ;)
Ako je Revoluciju prepao onda bi ja spalio bar dva seta lamela dok se ne uvozam.. i pitanje je da li bi uspeo ;)
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Andreja

Citat: Bori¹a poslato 19 Avgust, 2014, 21:24
voleo bih makar da probam ovako nesto, posto ne mogu da imam... pff jadan li si zivote :(

Samo kuka¹ a ovamo menja¹ telefone, putuje¹, bud¾i¹ komp...

Nikome od nas nije pao motor sa neba. Dobro, nekima verovatno jeste ali kapira¹ poentu :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Plazma Keks


Andreja

©to da kuka? ©to ne radi na tome da postigne ne¹to? Od kukanja mo¾e samo da smori sve oko sebe, ni¹ta drugo.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Plazma Keks


Bori¹a

motor necu ni da trazim ni da kupujem dok ne budem imao licno sredstva da kupim i da odrzavam propisno, a ne da kupim motor star 72 godine i da sipam po 200 dinara goriva, to je po meni sramota, motor je luksuz i ne moze da ga ima svako, a necu ga imati ni ja dok ne budem mogao da vozim kao covek [cheers]

castor

Nije motor luksuz, to je rezon za morone! Motor je prevozno sredstvo! 2 ili 4 toèka - izbor srca...

Neko voli u venu, neko u buljsona. Ko hoæe da se voza u autu - neka kupi ¹ta mu odgovara. Jo¹ nisam èuo da je neko ko ima motor rekao da je auto luksuz, dok je obrnuto stalno aktivno… Kretenizam!
It's the ride that matters, not the bike…

OKi

@castor - slazem se sa tobom, ali su ga u ovoj zemlji raznim taksama i visokim dazbinama doveli do toga da ispada da je luksuz.  [veryangry]

jocale

Borisi je luksuz jer decko hoce da od svojih para uzme motor a jos je mnogo mlad... Decko uopste ne doseze do kretenizma.... Od mene decko ima respect ;)
Samo polako i pun gas

Bori¹a

i da kupim motor, sta mi vredi ako mu sipam po 200 300 dinara goriva i vozim sa istrosenim gumama i lancanicima, po meni je to glupost teska, samo da se kaze da 'imam motor' a u stvari je jedno veliko nista sa takvim odrzavanjem i odnosom prema motoru

castor

Citat: jocale poslato 20 Avgust, 2014, 22:41
Borisi je luksuz jer decko hoce da od svojih para uzme motor a jos je mnogo mlad... Decko uopste ne doseze do kretenizma.... Od mene decko ima respect ;)

Nisam mislio na Bori¹u, stav za motor je ok. Mislio sam na sve one koji prodaju sranje od prièe sa time da je motor luksuz.
It's the ride that matters, not the bike…

Bori¹a

pa da, ja sam mislio licno na mene, za mene je motor luksuz :)

UFF

Citat: Bori¹a poslato 20 Avgust, 2014, 22:44
i da kupim motor, sta mi vredi ako mu sipam po 200 300 dinara goriva i vozim sa istrosenim gumama i lancanicima, po meni je to glupost teska, samo da se kaze da 'imam motor' a u stvari je jedno veliko nista sa takvim odrzavanjem i odnosom prema motoru

reci to nasem novom lazicu foruma sa vidikovca tj knezevca i njegovom "yodi"

Bori¹a

ja imam drugara jednog koji je zadnji dinar iz kuce dao da kupi MECKU i to naravno turcina, i koliko vidim zakovao je jer nije imao ni da menja ulje niti bilo sta slicno..
mozda nemam svoje pare trenutno, ali kad budem imao 10-12 godina je maksimum za starost motora, bar za mene - nek me puca kompleks, ali neka me...

nuadal85

 [offtopic] [wtf] Svaka cast Borisi i ostalima ali covek ovde prodaje motor ako se dobro secam?  [stop] sa sranjima i dajte da pomognemo Revoluciji da proda besnu masinu  :D

Ivicat

Ako cemo tom logikom, i letovanje po apartmanima i kucama, kako najveci broj ljudi iz Srbije letuje, je luksuz. Znaci, ako nemas para za pun pansion, sedis kuci. 'Ocu beli me uvo. Najlepse sam se proveo kada nisam imao love. Spavao sam u satoru, jeo konzerve i pio pivo iz drakstora.

PS: A mozda ima veze to sto sam tada bio mladji :D

Bori¹a

ja jadnik nisam imao ni za pansion, uzeo sam hotel 4 nocenja a prvu noc spavao na recepciji, poneo 3kg cajne kobasice i udriii :D ;D ;D :D

Kostić

tri kile èajne? pa to je luksuz ;)

apropo ufofe konstatacije, ja nem ni za litar goriva, spavam u ¹atoru, guram motor, gladujem, skupljam pikavce po ulici i motam u novine, al sednem na suzuki gsxr i pièke se bacaju pred mene samotako ;D

luksuz je reè koju su debeloguzi neradnici izmislili da bi ubrali haraè.

BOKYBOY


con3

Borko moram da ti kazem da seres ,menjas te mobilne non stop kupujes sony 3 ,letujes u Veneciji i ne mogu jos da ti nabrajam ,i sad se ti pravis pametan kako ti hoces da zaradjujes za motor ako imas tu mogucnost da ti kupe motor onda zasto da ne .