Glavni meni

VOR 530 supermoto opet na prodaju

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 02 Avgust, 2014, 18:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andreja

A da odradimo double swap, ja tebi agregat iz XT-a a ti meni iz VOR-a, pomiriæu se sa tim ¹to ima 60 konja koje isporuèuje odmah ¾eleæi da ubije vozaèa :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

ja mu nudim moju umrlu grdobu i ako treba ne¹to da doplatim. mislim, dajem jedva 160 konja za 60? ustvari, dajem fabrièkih 105 kilovata plus neke male modifikacije od mo¾da desetak kw-a. problem je ¹to ovako mrtav oæe da ode sam ako mu naglo pusti¹ kvaèilo na èetvrt gasa :( a o 14 000 obrtaja i ono, potezanje do koske ne smem ni da zamislim  [balavi] ako to nije po¹teno, onda  8)












































































¹alim se, èim isteram jo¹ jedno bar 10 000 do nove godine i siðem na jedan klip, poku¹aæu da ga prevarim.  8)

UFF

 [rofl]  rev aj menjaj se molim te da vidim sta ce da radi kad sarani agregat na voru  [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

moze i neki no-china skuter 50 ccm i pare
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Plazma Keks

Cccc... Ja mu nudio bajs skuplji od vora, a on oce skuter.... Ccc.. Gori si od lazica :P ;D

con3

Da je registrovan otisao bi odmah i da je jaca cena

ЯЭВОЛУТИОН

ajde neko sa keshom.....skutere ima, auto takodje...cak i oldtajmere su mi nudili.....jos nisu mobilne i laptopove.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

i dalje stoji opcija da se uzme bez tockova i bez karburatora (umesto njega mikuni cvk40)......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gvozden


ЯЭВОЛУТИОН

@gvozden
sa ovim setupom je cist takmicarski supermoto....prenos je dugacak i sa mnom treba blaga pomoc na kormanu za tocak....sa zubom manje mislim da bi bio pravi za zezanje....ovako se zalecem ko manijak...ima neko da me pokupi...
sa dva zuba manje i off road tockovima bi bio prava rndalica za off.....a i meni treba jos jedan set supermoto tockova.....zapravo je vor uzet kao donor bike za tckove, a onda sam kupio set crnih za taj cafe projekat koji je trenutno u tajnosti (zahtev vlasnika) pa je meni ostao vor sa kvaricem za sitne novce....posto je kvar saniran ja sam poceo da se vozikam po kraju....iz razloga licne bezbednosti stavio sam ga na prodaju....ako ga ne prodam , pitanje je kad cu se olupati a ne da li....pri tome ga vozim bez opreme (farbach style) pa cu pored motora i ja stradati...a omatorilo se , sporo ide zarastanje...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

con3

Pa zove li neko jbt motor je stvarno prava zabava .

srbac


dzimika


Hohštapler

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 02 Avgust, 2014, 23:52
i dalje ide kao mecava.....ali nije taj......jednostavno motor ima on/off prekidac.....potpuno ga je nomoguce normalno voziti.....ili je na tocku ili poboden nos.....danas kad ne izginu pri probi na vlaznom putu....kako bre oni ovo voze....
p.s.
jedva sam ga radapcigerom iz bulje izvadio...a bulja stisla i ne pusta...

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Joj al sam se smejao!  [kralj]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: con3 poslato 17 Avgust, 2014, 20:43
Pa zove li neko jbt motor je stvarno prava zabava .
zovu...i pitaju sta je to...jel kinez...i tako...e da i nude poneku suludu kobinaciju....a kad i kazem da je motor kostao 9500 evra te 2003 godine...odnosno par soma vise nego ktm, oni pitaju zasto....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Plazma Keks

ja bi to rado udomio, ali to cudo nije za dalje od grada...

dzimika


panthocrator


Popsy

Odlièna prilika za nekog ... a za nas ostale.. oèekivanja velika a prihodi niski ... èitao sam malo na netu o njemu i sviða mi se sve ¹to sam proèitao...
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Bori¹a

voleo bih makar da probam ovako nesto, posto ne mogu da imam... pff jadan li si zivote :(