Glavni meni

VOR 530 supermoto opet na prodaju

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 02 Avgust, 2014, 18:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

ok...montirao krampone prosli vikend i odmah ih skinuo.....morao bi ozbiljno da kratim prenos.....motor ima snage ali u obrtajima se jako zalece te sam uspeo da skocim tamo gde ne treba.....uprkos popustanju seting prednje viljuske prednja sedamnaestica ipak nije za ozbiljna off....mislim moze gde i paprika, ali to moze i sa obicnim gumama....

dakle zimska cena i dalje na snazi

1550 jevreja  u keshu
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

srbac

Citat: rboban poslato 17 Novembar, 2014, 21:24
P.S. Nisam mu ja uvalio kramponke 17 !!



Ja vec pomislio, TI SI !!!  :P

ЯЭВОЛУТИОН

naaavaaalite sa keshom....novogodisnja akcija.....motor za zabavu......samo jos malo....jedini preostali primerak u radnji i zato moze biti vas za samo 1499,99 evra.....a uz to dobijate i gratis sprej za mazanje lanca..... i to ne jedan vec dva spreja za mazanje lanca.....pozovite odmah 064 1173611 i preuzmite vasu igracku...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

UFF

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 03 Decembar, 2014, 09:46
....jedini preostali primerak u radnji i zato moze biti vas za samo 1499,99 evra....

jedini primerak i u srbiji a mozda i u evropi, ko ce bre to da kupi pa kad mu se pokvari da sedi pored njega i place

ako dobijes 500e da budes srecan i to kako ti kazes trebad sa sacekas da ti se rodi kupac :)

clutch&brake

Evo posto uff nudi 500 ja cu 550 da ponudim
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

dzimika


ЯЭВОЛУТИОН

nemojte da neko cuje...ovo je u ooverenju

stavio sam oglas zbog zene, a necu da ga prodam.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

VR 46

Twist of wrist!

Kostić

aj reci joj da te natera da proda¹ besu

clutch&brake

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 03 Decembar, 2014, 14:32
nemojte da neko cuje...ovo je u ooverenju

stavio sam oglas zbog zene, a necu da ga prodam.....

zato se ti siso ne javljas na tel. Da slucajno ne dodjem pa da te drukam zeni... picko
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ЯЭВОЛУТИОН

evo zena me podseti.....aktuelno...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

ЯЭВОЛУТИОН

H I I I I I I I I I I I I T N O O O O O O O O O

Novogodnisnja rasprodaja.....samo danas za srecnog kupca, za samo 1499,99 evra........








[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]























samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

srbac

Jel moze zamena za kinski skuter korejske proizvodnje?

Kostić


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: srbac poslato 31 Decembar, 2014, 13:55
Jel moze zamena za kinski skuter korejske proizvodnje?
moze zamena za
minni moris u korektnom stanju plus doplata.....u zavisnosti od stanja minija...i moze zamena za keeeesh...gey stop, smaraci stop, sms stop...SNS stop
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

prolecna rasprodaja 1500 evra...opet
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Darko