Glavni meni

Husqvarna

Započeo BANE BROTHERHOOD, 02 Februar, 2011, 20:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

BANE BROTHERHOOD

ajmo da neko nesto kaze o  HUSQVARNA motociklima  ja ih jednostavno obozavam evo i par slika sa tim divnim rndalicama jos samo kada bih imaao para da kupim i motooooor!!!! ;D ;D ;D ;D
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

evo par slika na adi  jesenas hahahah!!! [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Milo¹*

''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

rboban

Pazi samo da NE stanes na put nekom ljutom vozacu HUSQVARNE..... [djavo]

Husqvarna Lawn Mower commercial

A neki PITOMIJI ce te obici poprecke i ostaviti u DIMU!!!!! [doh] [doh] [doh]
Ride It Like You Stole It

BANE BROTHERHOOD

 ;D [yahoo] ;D [yahoo] ;D [yahoo]EXTRA JE REKLAMA [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]a i fotke su VRRRRRHHHHH!!!!! ;D ;D ;D
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Stevan

Husqvarna je keva! Odlican motor. Pravi hard supermoto. Trese se, jak zvuk, ide extra... Odlican! Da se nije desilo sta se desilo bio bih jos dugo na njemu...

Panta Zemunac

nikad seo, nikad probao ali zbog vas, manijaka, moraæu...vidi, veæ poèeo da mi se sviða..ooo

Panta Zemunac


rboban

Citat: Stevan poslato 03 Februar, 2011, 00:29
Husqvarna je keva! Odlican motor. Pravi hard supermoto. Trese se, jak zvuk, ide extra... Odlican! Da se nije desilo sta se desilo bio bih jos dugo na njemu...

Da si probao karburatorsku verziju, sa ARROW izduvom i skracenim prenosom jos bi se vise ODUSEVIO!!!!
Ride It Like You Stole It

rboban

I toliko od mene VECERAS..... [doh]
Da zaustavim HUSQVARNU malo...... [hello]
Hvata me NOSTALGIJA!!!!! [glavazid]
Ride It Like You Stole It

Stevan


Da si probao karburatorsku verziju, sa ARROW izduvom i skracenim prenosom jos bi se vise ODUSEVIO!!!![/center]
[/quote]

verujem :D probao sam 510... Majko bozija... ccc

Stevan

Citat: Panta Zemunac poslato 03 Februar, 2011, 00:40
Hasqvarna je stvarno kvarna....

Otkud znas kad si lepo gore napisao da nikad nisi seo ni probao? Pokvarila se na igrici? Moja je trpela opterecenje pod kojom bi se kraljica Afrika raspala 5 puta.

rboban

Citat: Stevan poslato 03 Februar, 2011, 01:09
Citat: Panta Zemunac poslato 03 Februar, 2011, 00:40
Hasqvarna je stvarno kvarna....

Otkud znas kad si lepo gore napisao da nikad nisi seo ni probao? Pokvarila se na igrici? Moja je trpela opterecenje pod kojom bi se kraljica Afrika raspala 5 puta.

Mozda je mislio KVARNA kao POKVARENO OPAKA i ZLA masina... :)
Ride It Like You Stole It

Stevan

U tom slucaju se izvinjavam. Nego mnogi pricaju da se ona kao kvari i to, a nisu je ni videli, ni probali, kamoli imali, pa sam malo osetljiv na to. :)

UFF


Stevan


fruskogorac

Vozio  sam  nesto  malo  570R, brutalna   snaga,  kocnice, lagan  ko  kros,  ekstreman  motor, kad   sidjes  sa  njega   treses   se   ko  prut, KTMa  sto  kaze   Stevan   dere, provereno.Moram  priznati   da  je    bilo  sarafanja   ali  vredi.Vozio  sam   i   TE410 po  stazi  u   Jazku  i   po  sumi  i  ona   mi  se  nije   bas  svidela, poteska  i   znala  je  da  se  uzjoguni, kurblas  ko  lud  dok  ne  sastavi

fruskogorac


fruskogorac