Glavni meni

Imamo li nekog iz .... (trazenog mesta iz Srbije)

Započeo UFF, 26 Jul, 2014, 01:48

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

sad...ne treba mi bas neko...vec...pre par godina se u velikoj plani ili okolini muvala neka honda cb750f1 mat crna....secam se oglasa i cini mi se da je covek pre nje vozio bmw250....pa ako neko zna o kome pricam da potseti senilnog starca i jos bolje da mi pusti telefon od coveka....razbi glavu ne mogu da se setim...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 09 Maj, 2022, 22:10
sad...ne treba mi bas neko...vec...pre par godina se u velikoj plani ili okolini muvala neka honda cb750f1 mat crna....secam se oglasa i cini mi se da je covek pre nje vozio bmw250....pa ako neko zna o kome pricam da potseti senilnog starca i jos bolje da mi pusti telefon od coveka....razbi glavu ne mogu da se setim...

nije bmw nego mz...picasoo i svilajnca....nasao telefon i pricao sa covekom...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

misa-pei

To je od Mi¹e Nikoliæa iz Svilajnca... bila. Sad vozi Virago 535. Prodao je Hondu, koliko znam. Ali, veæ si se èuo sa Pikasom i Mi¹om, pa sve zna¹. ©to me ne pita kad si bio? :P
Država je najveći neprijatelj naroda

ЯЭВОЛУТИОН

jebi ga...nego zna li neko telefon od Borka Vranica iz Cacka...ja imao ali ga zagubio...moto klub Tanasko Rajic vozio ranije motokros a do skoro neke trke classica..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

K0le

Imamo li nekog iz Paliæa ? Subotica - Paliæ , taj deo
✌️😁

dzimika


K0le

Citat: dzimika poslato 03 Jun, 2022, 08:07
Sta treba tu? Sledeci vikend sam u Su

Covek da se pronadje, imam podatke (adresu)  iz 2006. po kojima online nista nema.. Pa bih voleo da znam u kom pravcu dalje da ga trazim  :D

dzimika

Posalji mi sve pa mogu da pitam surake, oni poznaju brdo ljudi pa mozda i nesto saznam i pre nego sto odem