Glavni meni

Imamo li nekog iz .... (trazenog mesta iz Srbije)

Započeo UFF, 26 Jul, 2014, 01:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

komsija pored mene pravio prosle godine izasao ga 20k eur
a drugi napravio ove god izasao ga 15k eur

oba slicne velicine ko moj od 1k

osim toga ako imas nadzemni bazen sezona ti traje duze jer ga sunce greje i preko bocnih zidova a podzemni gubi toplotu kroz zemlju preko istih

PECA BMW

A i zene su sigurnije , jer nema potrebe za cistacima bazena .

Znam gledao sam na filmovima !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

despic

To za ladnu vodu je tacno al ovo za komsiju il te slago il je budala...il je stavljao najfiniju dijamanstku keramiku i zlatne merdevine i rukohvate oko bazena.
klasican divljak

Kostić

и лавиће и лавиће из којих тече вино право у грло

Gašpar

Citat: despic poslato 20 Jul, 2020, 00:00
To za ladnu vodu je tacno al ovo za komsiju il te slago il je budala...il je stavljao najfiniju dijamanstku keramiku i zlatne merdevine i rukohvate oko bazena.

Meni je drugar koji trenutno zida kuæu rekao da ga sve pod zemljmom ko¹ta duplo skuplje nego ¹to zida nad zemljom. Po kvadratu naravno.

Ako uzmemo tu raèunicu i dodamo pumpe, keramiku,... kvadrat bazena mora da ko¹ta barem 700-800 EUR

ЯЭВОЛУТИОН

pumpe i filteri su jako skupi ako kupujes sve ovde i sve novo.....uglavnom ti daju opciju da ugradis sistem za filteraciju na ivici mogucnosti....a trebao bi biti sa rezervom od bar 50 odsto....
polovni sistemi za filteraciju su oko 2000 da valjaju za bazene preko 15 kubika vode.....
e sad ako hoces i jedinicu za nalizu i hemijski tretman vode da bude automatski....onda je cifra paprena//
http://rainwisepoolsmelbourne.com.au/chemflo-plus-automatic-water-management/
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

despic



jes da je ladnija voda al jbg5...ne znam na kojim bazenima ste se vi kupali.
Za 10000e mogu da kupim sunce
klasican divljak

Gašpar

Pa 2.500 samo set. A kupanje, a beton, a opremanje, a okolina, .... Doðe to na preko 10.000

A dve crnkinje da ma¹u lepezama?

despic

Kakva okolina? Pa ako pravis bazen podrazumeva se da imas dvoriste vec, sredjeno. Ti racunas i cenu placa? hahah Crni mermer i zlatne lezaljke? I lavici sto pisaju vino :)
Gaso...nemoj pokusavati
klasican divljak

Gašpar

Pa nije Despiæu, koliko se ja razumem u bazene, ovim se samo obla¾e betonska konstrukcija, koja takoðe ko¹ta. Koliko ko¹ta da se iskopa rupa za bazen? Pa koliko ko¹ta armirani betonski bazen na koji se sve ovo kaèi?
Pa onda malo betonskih kocki oko bazena, pa le¾aljke, pa ovo, pa ono... doðe¹ na 10k ko od ¹alje Despiæu, da se ne la¾emo

despic

ok, kad budes hteo bazen spremi, evo za tebe drugarska cena 8 soma :)
klasican divljak

UFF

despicu jesi li ti zidao neki ili si cuo/procitao na internetu?

Kostić

ја сам се случајно нашо на месту кад је један ортак зидо базен али не укопан него на земљи није да је био нешто спец али базан је коштао смешно пара и имао је ако се не варам око 5 - 6 м у пречнику неких 70 - 80 цма висине управо са славином за успи и одводом у шахт за проспи у данашњим парама је изашо и мање од 1000 евра јер је сам зидо кућу с другарима изнутра плочице споља го бетон само офарбан све смо сами направили лопатама и с мешалицом и припрему за утуци земљу на тврдо да не испуца дно и човек се и дан данас брчка у њему а има томе више од 20 година

despic

Nisam zidao bazen al sam zidao kuce pa znam sta se i kako radi...I koliko sta kosta.
A i poznajem dosta ljudi, neki imaju bazene i u kucama, jedan na potkrovlju... tako da mi internet ne treba...ovo sam nasao za 13 sekundi na guglu. Ispostavilo se da je firma u cijim sam se bazenima brckao ovih dana. Slicna cena koju sam ja naveo "odoka" sto se kaze. Ima firma i u cacku...i zna zrenjaninskom putu.
Najbolje da kopanje rake 15 kubika i armirani beton kosta 5000e... Mozda neka Vuciceva firma
klasican divljak

nesic1

Гледам неки 3Д штампач, па ако има неко уз надокнаду да донесе овде нека се јави
https://www.creality3dshop.eu/collections/ender-series-3d-printer/products/creality3d-ender-3-pro-high-precision-3d-printer

Послато са C105-E0 помоћу Тапатока

DebeliZmaj

kad kupis tako negde .... kako esavas garanciju ? kvarove ?
ima li makar servis ili izvor delova ? nesto dodje DoA ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

nesic1

Или шаљеш на рекламацију па плаћаш или купиш део који је цркао, наравно за малу разлику у цени се не исплати овакво цимање, али ако је разлика рецимо 50% цене онда се исплати јер за те паре можеш да средиш већину кварова и да претекне, делове наручим од преко као и скоро све што наручујем

Послато са C105-E0 помоћу Тапатока

Jecko

Da li ima neko nekoga na KBC Zvezdara, Presavska ulica, Gerijatrija?
Baba je u bolnici (mamina mama) a i mama je u bolnici, pa mi treba neko samo da saznam kako je baba...

Hvala unapred!

castor

It's the ride that matters, not the bike…

Darko

pravi si IT-jevac ...
aloooo , pacijenti se traze po sobi , razumes ? 4-1 , 5-2 ---jmbg , cccc
hahahahaha